Letní Marseille a Toulouse z Prahy (letenky + bus) - 675 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Za letním dobrodružstvím podél jižního pobřeží Francie znovu vyzývá nízkonákladová aerolinka Volotea. V nabídce uvízlo několik desítek zlevněných letenek na trase Praha - Marseille a Toulouse - Praha při ceně 5 € za let. Mezi městy pak jezdí pravidelně zelené autobusy Flixbus do 15 €.

K pěti eurovým letenkám budete potřebovat členství SuperVolotea za 50 € na rok - při cestě dvou osob tak vyjde cesta na 70 € / 1.900 Kč (4 letenky + členství). Bez koupi členství by cesta byla o 10 € dražší, proto jej určitě zakupte.

  • Praha - Marseille / Toulous - Praha za 10 € / 270 Kč volotea.com
  • Rezervujte jako variantu multi-city
  • Platnost pouze dnes
V ceně je kabinové zavazadlo o rozměru 55x40x20 cm a brašnu či kabelku s rozměry 35x20x20 cm.

Autobusem mezi městy za 15 €

Aktuální nabídka dopravce zahrnuje období do konce června, další dny budou přibývat v následujících týdnech. Nejnižší cena jízdenek z Marseille do Toulouse stojí nyní 15 €. Doba jízdy je 5,5 hodiny a jezdí se 4-krát denně. Rezervujte na flixbus.cz.

Akční nabídka hotelů Ibis pro cestovatele do 26 let

Cesty je možné plánovat i během letních prázdnin a pokud stále patříte mezi ty, kterým je 26 let a méně, využijte atraktivních cen ubytování v hotelech Ibis (věk je podmínkou pro všechny hosty). Noc pak vychází okolo 45 € pro dva, a to včetně lukrativních míst v samotném centru města.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Potřeboval bych, aby hodili akci na říjen ve směru Marseille - Praha. Mám koupeno Praha - Marseille a zpět Bordeaux - Praha a klidně bych si odpustil ten přejezd mezi městy a zůstal jenom v Marseille :-D

Avatar uživatele fotoburda

Děkuji! )))

Avatar uživatele pavel.metelak

Děkuji za tip. Jde i Praha - Marseille / Bordeaux - Praha.

Avatar uživatele matejchumlen

Je tu někdo se supervolteou kdo by se podělil?

Avatar uživatele bolda

Ahoj kolik by stálo přikoupit 2x velké batoh u Volotea. Jdeme v létě na 2 měsíce na cestu do Santiaga de compostely z francouzských hranic a budeme mít velké baťohy sebou. Odlet ideal 4.července, návrat konec srpna.

Avatar uživatele lukas

Cena se odvíjí od trasy a je v rozmezí 16 až 43 euro v jednom směru, přesnou částku se dozvíš během rezervace http://www.volotea.com/en/service-fees/

Avatar uživatele semrad8

Mohly by být zase eurovky :3

Pět je ti draho? :D

Avatar uživatele marky.jilkova

Máte někdo členství? Bychom se mohli složit ne? :D

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Jedem!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

Tam jsi ještě nebyl!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie