Comino

O letních prázdninách z Prahy na Maltu - 3.882 Kč.

7 komentářů
2014-02-07T12:22:50+01:00

O akci

Nevšední destinací kam se lze o letních prázdninách vydat je jistě ostrovní stát Malta. Vykoupat se v průzračné laguně, navštívit historické město Mdina nebo vesničku Pepka námořníka můžete jedině na Maltě.

Aktuální promo ceny na trase Praha - Malta nabízí španělský dopravce Iberia, který prodává lety operované Vuelingem již za 3.882 Kč, dostupnost je omezená - proto s rezervací příliš neotálejte. Výhodou rezervací letenek přes Iberii je zavazadlo v ceně.

Nejlevnější letenky jsou s odletem 1.července a variabilní délkou pobytu. Některé termíny však zahrnují přenocování na letišti v Římě. Rezervovat v EUR můžete přímo přes web dopravce Vueling, kde naleznete více termínů avšak bez zavazadel.

Chcete-li po cestě strávit pár dní v Římě, rezervujte letenky odděleně přes Vueling.com

Malta je členem EU, při cestě Vám tedy postačí občanský průkaz a eura. Zaparkovat auto u letiště v Praze můžete u společnosti Goparking.cz u kterých uplatníte promo kód CLC001.

Dovolená na Maltě

Malta je maličký ostrov, vesměs si vystačíte s místní autobusovou sítí, která začíná i končí v hlavním městě Valleta. Mezi nejvýznamnější oblasti, kde hledat ubytování patří následující tři lokality: Nejnižší cena za pokoj a noc se pohybuje mezi 600 - 900 Kč. Procestovat ostrov křížem krážem díky vypůjčenému automobilu. Vyzvednutí i vrácení provedete před / po příletu na letišti na Maltě. Auto na týden můžete mít od 2.000 Kč. Srovnejte si ceny půjčení auta na letišti Luqa.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-02-07T12:22:50+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mesialbum
mesialbum
před 9 lety

Autobusem se člověk dostane všude. Autem je to rychlejší, na druhou stranu v aglomeraci mezi Vallettou a St. Julian´s bývá problém zaparkovat. Jo a jezdí se tu vlevo :o) Kromě Italů jsem tu jeden z mála s volantem na "špatné" straně. Ale s českou SPZ zaručeně jediný :o) Pro běžného turistu ale bohatě stačí autobusová doprava, která je levná a v turistických oblastech jezdí téměř neustále. Pokud byste potřebovali nějaké informace, fotky, snad pomůže web http://www.mesialbum.wz.cz/

Avatar uživatele creyman
creyman
před 9 lety

Historická města jsou tam mnohá, ale to nejzajímavější je Mdina. Luqa je "jen" městečko u letiště. Jinak mimo sezónu auto doporučuji, je to rychlejší komfortnější a levné, měl sem ho na Maltě půjčené už mnohokrát. Teď v lednu čtyři dny za 1 700,- s půlkou nádrže, vrátit prázdné :-) Uznávám, že síť busů nabízí spojení naprosto také luxusní.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Jasně, máš pravdu :) bývalé město je Mdina.. nevím kde jsem vyštrachal Luqu.

Avatar uživatele dsfsfsd
dsfsfsd
před 9 lety

Autor nebyl na Maltě! Směšný propagovat zisk přes autopůjčovnu, když na Maltě jsou levné a dostupné autobusy.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Díky za informaci, na Maltě jsem byl, pravdě několik let zpátky to je, tehdy se ještě tahalo za šnůrku ke zvonku aby řidič zastavil.. Doporučuji lépe číst... "Malta je maličký ostrov, vesměs si vystačíte s místní autobusovou sítí, která začíná i končí v hlavním městě Valleta."

Avatar uživatele kokos
kokos
před 9 lety

Milý pane M. , místo aby jste byl rád za to , že dostanete zdarma bez sebemenšího úsilí hledání tip na cestovatelský zážitek, budete to kritizovat . Nikdo Vás k ničemu nenutí tak neosočujte. Takové lidi jako Vy je třeba nakopat do prd...

Avatar uživatele Kickassone
Kickassone
před 9 lety

Njn typickej cech.. :) Jinak souhlas kohout.. Kazdej kdo byl autobusem v Bulharsku je dneska expert na Thajsko a vsechno vi nejlip :-D

Další akce