Comino

O letních prázdninách z Prahy na Maltu - 3.882 Kč.

7 komentářů
2014-02-07T12:22:50+01:00

O akci

Nevšední destinací kam se lze o letních prázdninách vydat je jistě ostrovní stát Malta. Vykoupat se v průzračné laguně, navštívit historické město Mdina nebo vesničku Pepka námořníka můžete jedině na Maltě.

Aktuální promo ceny na trase Praha - Malta nabízí španělský dopravce Iberia, který prodává lety operované Vuelingem již za 3.882 Kč, dostupnost je omezená - proto s rezervací příliš neotálejte. Výhodou rezervací letenek přes Iberii je zavazadlo v ceně.

Nejlevnější letenky jsou s odletem 1.července a variabilní délkou pobytu. Některé termíny však zahrnují přenocování na letišti v Římě. Rezervovat v EUR můžete přímo přes web dopravce Vueling, kde naleznete více termínů avšak bez zavazadel.

Chcete-li po cestě strávit pár dní v Římě, rezervujte letenky odděleně přes Vueling.com

Malta je členem EU, při cestě Vám tedy postačí občanský průkaz a eura. Zaparkovat auto u letiště v Praze můžete u společnosti Goparking.cz u kterých uplatníte promo kód CLC001.

Dovolená na Maltě

Malta je maličký ostrov, vesměs si vystačíte s místní autobusovou sítí, která začíná i končí v hlavním městě Valleta. Mezi nejvýznamnější oblasti, kde hledat ubytování patří následující tři lokality: Nejnižší cena za pokoj a noc se pohybuje mezi 600 - 900 Kč. Procestovat ostrov křížem krážem díky vypůjčenému automobilu. Vyzvednutí i vrácení provedete před / po příletu na letišti na Maltě. Auto na týden můžete mít od 2.000 Kč. Srovnejte si ceny půjčení auta na letišti Luqa.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-02-07T12:22:50+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce