Levné letenky do Bangkoku, Saigonu a Colomba - 11.999 Kč.

Thajsko , Srí Lanka , Vietnam
Před 2 lety

Jak akci využít?

Ať už míříte do Asie za odpočinkem u moře, poznáváním místní kultury nebo exotickou gastronomií, máte nyní skvělou příležitost k zakoupení zpátečních letenek přímo z Prahy s leteckou společností Turskish Airlines, která je několikrát v řadě vyhlášena nejlepší aerolinkou Evropy. Zpáteční letenku z Prahy na Srí Lanku nebo do Thajska či Vietnamu zakoupíte již za 11.999 Kč.

Cena letenky zahrnuje jedno odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti 30 kilogramů.

Inspirujte se našimi tipy na 7 věcí, které vám nesmí uniknout v Bangkoku a na 9 nejlepších aktivit na Srí Lance.

Jak na víza do Vietnamu individuálně radí Čech ve Vietnamu (1.100 Kč).

[start][zeme]Srí Lanka[/zeme][zeme]Thajsko[/zeme][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][lka][tha][prg][konec]

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

22 komentářů

Avatar uživatele b-blanche

Ahoj, mám záměr letět koncem do Bangkoku v termínu cca 28.10. – 17.11.2015. Sleduji akce, ale většinou se týkají odletů max. 3 měsíce dopředu. Cestu přes Kyjev s Ukraine Airlines jsem se rozhodla nepodstoupit, takže většinou mi vyjíždí Turkish Airlines, které ale zpravidla mají jednu cestu s velice dlouhým přestupem (celkem se tak jeden let vyšplhá na 29hod). Můžete mi poradit, zda mám zkrátka vyčkávat a případně jaké jiné aerolinky sledovat? Jsou nějaké oficiální ohlášené akce, které se např. pravidelně opakují? Děkuji za info!

Avatar uživatele matrim1

ahoj :) neletíte nekdo 5 nebo 6 března z Bangkoku přes Moskvu do Prahy ???

Avatar uživatele kolar.viktor

Můžu se zeptat, zda cena za 12 tis. na Srí Lanku je dobrá cena, nebo je lepší ještě počkat. Plánujeme jet někdy na konci října. Děkuji

Avatar uživatele Vendy

Dobrý den, je to dobrá cena za zpátečku z Prahy. Jelikož máte ještě dost času do odjezdu, můžete počkat na další akce, kdy může být cena letenky nižší díky odletům a příletům do jiných měst. Záleží na tom, jaké máte preference. Podívejte se do historie akcí letenek na Srí Lanku -> http://cestujlevne.com/?s=sr%C3%AD+lanka&submit=hledat.

Avatar uživatele michaela.zasterova

Ahoj, nikde tu prosím nevidím platnost této akce. Je to do konce měsíce? Díky

Avatar uživatele Vendy

Ahoj Míšo, letenky musí být vystaveny do 31. ledna.

Avatar uživatele michaela.zasterova

Ahoj Vendy, diky moc... koupeno ;-)

Avatar uživatele linda

V kalendáři Praha - HCM jsou jen termíny do října. My bychom potřebovali listopad, najde se něco?

Avatar uživatele jiri.opletal

Už dlouho nebyl žádný Hong Kong, nechystá se něco? Díky!

Avatar uživatele valekd

Ahoj, sháním letenku Praha-Bangkok-Praha termín cca 12.4.-30.4. Zatím nejlevnější 12-13tis. s Ukraine Air, ale ty ve mě nebudí moc důvěru. Před týdnem s Emirates 13800,- teď podražili cca 15tis. Chtěl bych požádat o radu,zdali je možné, že cena opět klesne na těch cca 13-14tis. Nebo raději koupit za stávající cenu? Předem díky

Avatar uživatele s

Počkej - Emirates Mají většinou ještě akce v únoru a za 15 do Bangkoku z Prahy seženeš skoro pořád...

Avatar uživatele Truhlik

A tebe 1500 kc zrujnuje - proc to resis - při tehle ceste je tato otázka jen na sociálku a nebo na psychiatrii

Avatar uživatele valekd

Bobe velice si vážím Tvé odpovědi, až budeš mít opět nějakou chytrou myšlenku napiš. Možná, že Ti něco napoví název portálu Cestujlevně.com

Avatar uživatele Truhlik

takze horsi jak socka

Avatar uživatele petraforstova

Bobe, jediná socka a psychouš tady seš ty. Asi máš malý problém tam dole, a proto spoustu času, že tě to nutí vměšovat se lidem do diskuze. Jinak rozdíl mezi 12tis a 15tis jsou 3tis. A předpokládám, že jedou min. dva, to znamená Bobe ušetřených 6tis. A vzhledem k tomu, že já jezdím 3x ročně na dovolenou...tak portál Cestujlevne.com je tu pro nás!

Avatar uživatele adus.j

Ahoj, myslíš, že Turkish hodí akční letenky i na Šanghaj? Potřebuji tam někdy na jaře duben/květen vycestovat, tak jestli mám s koupí letenek ještě počkat :)

Avatar uživatele Ivan

Už ses dívala do seznamu hloupých otázek? :-)

Avatar uživatele kaina

A ty tu za koho odpovídáš? Tebe se někdo ptal? Jestli tu chceš prudit, tak sem nelez!

Avatar uživatele guru.guru

Myslím si, že ta otázka úplně tak hloupá není, chytroline. Jelikož turci už měli víc akcí, tak by mě taková otázka nepřekvapuje..

Avatar uživatele ginotuon

Perfektni odpoved Ivane, zadatele podobneho typu nevhodnych to priste neudelaji. Opora je navic v pravidlech.

Avatar uživatele bkochova

Ahoj, je možné sehnat za přijatelnou cenu (do cca 12 tis.) letenku do Bangkoku na únor/březen? Díky moc!

Avatar uživatele quimby_the_mayor

Sháním letenku do Vietnamu a když vyberu termín (např. 30.6 až 5.8, al i jiný), tak nikdy dopravce letenku nepotvrdí. Nechápu :(

Avatar uživatele
Zavřít
Ikona pinu
Thajsko  

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko

Zavřít
Ikona pinu
Srí Lanka  

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka

Zavřít
Ikona pinu
Vietnam  

Stále neobjevená kráska jihovýchodní Asie

Vietnam se nachází v jihovýchodní Asii. Jeho sousedy jsou Kambodža, Laos a Čína. Nabízí jednu z nejlepších asijských kuchyní, fantastické hory, největší jeskyni světa, zajímavé vodopády a nekonečné prázdné pláže díky svým skoro 3.000 kilometrů pobřeží.

Průvodce pro Vietnam