Levné letenky Bolívie (La Paz, Santa Cruz) - 11.372 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Na Zemi najdete opravdu málo míst, ze kterých se zaručeně zatají dech každému, kdo je navštíví. Mezi ně rozhodně patří největší solná pláň Salar de Uyuni v Bolívii. Ačkoliv se pravidelně letenky do Bolívie pohybují okolo 28 tisíc, dnes vám je nabídneme za polovic!

Nejen letenky do Limy - 10.466 Kč jsou k dispozici v tarifu aerolinek Iberia. Do Bolívie, respektive La Paz a Santa Cruz zakoupíte s odletem z Prahy a návratem do Madridu za méně jak 13 tisíc.

Dostupné termíny jsou velmi omezeny! Mnohem více termínů seženete za cenu 13.995 Kč. Přesun mezi jednotlivými destinacemi je ve vaší režii. Náklady rozhodně nebudou zanedbatelné!

Navštívili jste Bolívii? Budeme rádi za každý váš tip a postřeh z cesty v komentářích.

  • tam
  • květen: 22
  • červen: 1, 3, 5, 7, 10, 12
  • zpět
  • červen: 3, 10, 16, 24

Jednosměrné letenky z Madridu do ČR a okolí najdete již od tisíce korun. Do Prahy je nutné letět s přestupem, ať už v rámci jedné letenky u Vuelingu nebo různými dopravci.

Cesta z La Paz do Santa Cruz

Nízkonákladovou variantou pro přesun mezi městy je místní autobusový dopravce Cococabana, který jezdí každý den nejen mezi městy La Paz a Santa Cruz. Jízdenku koupíte na autobusovém nádraží za méně jak 500 Kč. Autobusy jezdí přes noc a cesta trvá zhruba 17 hodin. Doporučuje se koupit jízdenku minimálně den předem.

Dobrodružnější variantou, ale také finančně náročnější, je jednosměrné vypůjčení automobilu. Ceny za 14 dní začínají na 20 tisících. Terénní vozy pak na 30 tisících.

[start][zeme]Bolívie[/zeme][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][bol][prg][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 22. 04. 2016
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před rokem
Zobrazit profil

Ak chcete spoznať všetky krásy Bolívie, tak si na to rezervujte aspoň týždeň. Pár dní nestačí. Je to úchvatná krajina! Len pozor na zlodejov a vysoké nadmorské výšky...

Přidal se 05. 04. 2013
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před 4 lety
Zobrazit profil
Avatar uživatele malovanicko

A co spoj Pha-La-Pha? Na kolik by to vyšlo?

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4313 příspěvků
Aktivní včera v 20:59
Zobrazit profil

Uh.. Jaký spoj? Praha - La Paz - Praha? Ty stojí okolo 30tis.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Akční lety z Budapešti do indického Dillí
-32 %

Tam chceš!

Východní trip: Kyjev, Baku i Tbilisi v jednom
-54 %

Tam to bude krásný!

Přímé lety z Pardubic do Londýna během podzimu
-60 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Bolívie  

Bolívie, to není zapadákov

Bolívie (španělsky plným názvem Estado Plurinacional de Bolivia) leží svou západní polovinou v hornatých Andách a východní polovinou v křovinatých rovinách ve středu Jižní Ameriky. Spolu s Paraguayí tvoří jediné dva státy kontinentu, které nemají přístup k moři. Sousedí s Peru, Chile, Argentinou, Paraguayí a Brazílií.

Bolívie je druhou nejchudší zemí kontinentu a všichni se tu řídí heslem: „Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek.“ Z toho důvodu tu mnoho turistů stráví jen pár dní, často na solné pláni Salar de Uyuni, čarokrásném ostrově Isla del Sol uprostřed jezera Titicaca či zlézáním relativně jednoduché šestitisícovky Huyana Potosí. Přesto toho tahle země venkovských balíků nabízí mnohem více a lze tu strávit i několik měsíců bez toho, aby člověku došly nové věci k objevování.

Průvodce pro Bolívie