Levné letenky do Londýna z Prahy i Brna - 998 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele wssg

Zdravím, hledám nějakou cenově dostupnou dopravu ze Stansted do Baker street, ale ty ceny (tam i zpět to vychází na 400 Kč), což se mi zdá moc :(, když ještě připočtu ubytování. Letíme 11.ledna, návrat 16.ledna, neporadil by nám prosím někdo?.... Děkuji za pomoc.

Avatar uživatele katuska.vdf

Poradí někdo, prosím!Chceme letět 8.6.2015 do Londýna z Prahy a 14.6.2015 zpět. Jěště před 14dny byly letenky o skoro 1tis.levnější.., myslíte,že má cenu čekat nebo radši koupit hned.. Díky!!

Avatar uživatele Vendy

Ahoj Katuš, ještě počkej na lepší cenu. U nízkonákladových společností se doporučuje kupovat letenky cca 2 měsíce před odletem. Pravidelně sleduj cenu a levnější letenky Ti nemohou utéct.

Avatar uživatele votroknhk

Hm...nějak mi to nejde zaplatit, zkoušeli jsme 2 různé karty i Paypal...někdo podobný problém?

Ahoj, alternativně lze koupit letenky prostřednictvím pelikána - http://bit.ly/1wZIgnj. Je zde ale 200 Kč přirážka za zprostředkování obchodu.

Avatar uživatele ki.w.i

ahoj, sháním opačný spoj: londýn - praha, a je to docela problém. termín 26.2. nebo 27.2.2015 nejlépe taky kolem tisícovky, poradíte? ještě to chce asi čekat :-)

Ahoj, určitě nečekej.. Tohle není o trase, ale spíš o těch Vánocích ;) Mrkni na wizzair.com easyjet.com a ryanair.com - další aerolinky letenky nenabízí. Alternativou je i cesta do Brna/Ostravy.

Avatar uživatele _Kristynka

Dave, tohle taky přišlo znenadání, ne? :) Myslíš, že teda nějaká šance, že v únoru to bude levnější, je nebo neváhat a koupit, co je teď? :) Díky!

kW - promiň, nějak jsem místo únoru viděl prosinec ... :) ano, ceny by mohly padnout pod 1500..

Avatar uživatele ki.w.i

potřebuju letenku pro 2 osoby, každý máme zavazadlo k odbavení... jaká je reálná nejlepší cena? přiletíme totiž po 2 měsících z asie na multi-city letenku, start praha, cíl londýn. potřebujeme se tedy co nejlevněji dostat z londýna do prahy no konci února, nemáš nějaký tip? tyto levn= letenky jsou všechny pouze na příruční zavazadlo :-(

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

Honem, dokud jsou místa!

Nejlevnější letenky z Prahy do Říma
-41 %

Všude dobře, co doma!

Letenky na víkendy z Prahy do Amsterdamu
-20 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království