Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Mimo již dříve avizovaných letenek do Londýna z Ostravy za 1.098 Kč se nízkonákladová aerolinie Ryanair rozhodla uvolnit další várku zlevněných letenek také na trasách z Brna a Prahy. Zpáteční letenky zakoupíte již za 998 Kč, a to při odletu z moravské metropole. Z hlavního města České republiky poletíte za stále atraktivních 1.190 Kč.

  • Brno - Londýn za 998 Kč rezervuj >>
  • Praha - Londýn za 1.190 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: leden 2015
  • Prodej do aktualizace
V ceně letenky máte 2 příruční zavazadla. První o rozměrech 55x40x20 cm + váhový limit 10kg a druhé zavazadlo s maximálními rozměry 35x20x20 cm.

Dostupné termíny pro lety z Prahy (1.190 Kč)

  • leden: 13, 14, 15, 20, 21, 22, 24, 28, 23, 30
  • leden: 14, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 31
Termíny pro odlety z Brna (998 Kč)
  • leden: 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
  • leden: 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31
Uvedená cena letenek je včetně všech tax, letištních i palivových poplatků. Nezapomeňte platit v CZK, nikoliv EUR - jak na to se dozvíte v našem návodu pro Ryanair (krok 5.).

Z letiště do centra za 2 libry

Nejlevnější cesta z londýnského letiště Stansted do centra Londýna směřuje skrz dopravce easyBus.co.uk, který aktuálně nabízí jednosměrné jízdenky v obou směrech již za 2 libry, tedy zhruba 70 Kč. Dopravit se můžete na zastávky v Baker Street nebo Old Street, kde již přesednete na londýnské metro.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele wssg
wssg

Zdravím, hledám nějakou cenově dostupnou dopravu ze Stansted do Baker street, ale ty ceny (tam i zpět to vychází na 400 Kč), což se mi zdá moc :(, když ještě připočtu ubytování. Letíme 11.ledna, návrat 16.ledna, neporadil by nám prosím někdo?.... Děkuji za pomoc.

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele katuska.vdf
katuska.vdf

Poradí někdo, prosím!Chceme letět 8.6.2015 do Londýna z Prahy a 14.6.2015 zpět. Jěště před 14dny byly letenky o skoro 1tis.levnější.., myslíte,že má cenu čekat nebo radši koupit hned.. Díky!!

před 8 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Ahoj Katuš, ještě počkej na lepší cenu. U nízkonákladových společností se doporučuje kupovat letenky cca 2 měsíce před odletem. Pravidelně sleduj cenu a levnější letenky Ti nemohou utéct.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele votroknhk
votroknhk

Hm...nějak mi to nejde zaplatit, zkoušeli jsme 2 různé karty i Paypal...někdo podobný problém?

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, alternativně lze koupit letenky prostřednictvím pelikána - http://bit.ly/1wZIgnj. Je zde ale 200 Kč přirážka za zprostředkování obchodu.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele ki.w.i
ki.w.i

ahoj, sháním opačný spoj: londýn - praha, a je to docela problém. termín 26.2. nebo 27.2.2015 nejlépe taky kolem tisícovky, poradíte? ještě to chce asi čekat :-)

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, určitě nečekej.. Tohle není o trase, ale spíš o těch Vánocích ;) Mrkni na wizzair.com easyjet.com a ryanair.com - další aerolinky letenky nenabízí. Alternativou je i cesta do Brna/Ostravy.

před 8 lety
Avatar uživatele _Kristynka
_Kristynka

Dave, tohle taky přišlo znenadání, ne? :) Myslíš, že teda nějaká šance, že v únoru to bude levnější, je nebo neváhat a koupit, co je teď? :) Díky!

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

kW - promiň, nějak jsem místo únoru viděl prosinec ... :) ano, ceny by mohly padnout pod 1500..

před 8 lety
Avatar uživatele ki.w.i
ki.w.i

potřebuju letenku pro 2 osoby, každý máme zavazadlo k odbavení... jaká je reálná nejlepší cena? přiletíme totiž po 2 měsících z asie na multi-city letenku, start praha, cíl londýn. potřebujeme se tedy co nejlevněji dostat z londýna do prahy no konci února, nemáš nějaký tip? tyto levn= letenky jsou všechny pouze na příruční zavazadlo :-(

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Všude dobře, co doma!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Všude dobře, co doma!
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam jsi vždycky chtěl!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam jsi vždycky chtěl!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Londýn
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království