Réunion

Levné letenky z Milána na Madagaskar a Mauricius - 10.907 Kč.

22 komentářů
2016-02-25T09:25:54+01:00

O akci

Se skvělými super promo tarify přišla italská aerolinie Meridiana, která se specializuje především na charterovou dopravu z Itálie do oblíbených dovolenkových a exotických destinací. Aktuálně nejzajímavějšími letenkami jsou ty na Madagaskar a Mauricius. Nejlevnější zpáteční letenky z Milána jsou na madagaskarský ostrov Nosy Be, a to za 10.907 Kč. Když k tomu připočteme výhodný přípoj z Prahy do Milána, dostaneme se v pohodě na cenu do 13 tisíc korun.

Letenka zahrnuje přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg.

Mauricius, Réunion a Madagaskar na jeden zátah?!

Doporučujeme ultra variantu letenek, kterou vám budou závidět i holubi na střeše. Co takhle udělat okruh po třech ostrovech, z Mauricia přes Réunion až na Madagaskar?

Stačí koupit open-jaw letenku, k tomu přelety mezi ostrovy a luxusní plán dovolené je na světě.

  • Milán – Mauricius / Nosy Be – Milán za 10.905 Kč rezervuj>>
  • Mauricius – Réunion – Nosy Be za 7.835 Kč rezervuj>>
Přelety s Air Austral jsou rovněž s odbaveným zavazadlem do 25 kg, termíny odletů jsou variabilní, záleží jen na vás, jak dlouhý si chcete naplánovat pobyt na jednotlivých ostrovech. Místo příletu na Madagaskar můžete zvolit také jeho hlavní město Antananarivo (TRN), to však znamená přesun na Nosy Be.

Přípoj do Milána

Odlety z Milána jsou z jeho hlavního letiště Malpensa, na které se dostanete nejlevněji s easyJet. Zpáteční letenky bez odbavených zavazadel lze zakoupit za přibližně 1.500 Kč. Než se rozhodnete zakoupit hlavní letenku, ověřte si ceny přípojů, abyste pak nebyli zbytečně překvapeni, neboť některé termíny z Prahy do Milána jsou neobvykle drahé.

! Při plánování návazných přípojů vždy dodržte minimálně 5 hodinový odstup, abyste měli dostatečnou rezervu v případě zpoždění. Separátní letenky nikdy nekombinujte tak, abyste měli např. jen dvě hodiny na přestup, musíte brát v potaz změnu terminálu při přestupu, nové odbavení, pasovou kontrolu atd.

 

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-02-25T09:25:54+01:00

22 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce