New York

Levné letenky z Prahy do jarní Kalifornie - 9.909 Kč.

25 komentářů
2016-01-20T10:01:45+01:00

O akci

Pro vyznavače levných letenek a cestování nalehko jsou určeny suprové letenky z Prahy do kalifornského Oaklandu, který bezprostředně sousedí se San Franciscem. A kdo ještě nemá fotku s Golden Gate v pozadí, ten jakoby nebyl. Proto neváhejte a vydejte se na jaře za necelých deset tisíc do slunné Kalifornie.

Letenky jsou dostupné na několik málo dubnových termínů, přičemž na nejnižší cenu dosáhnete při rezervaci skrze norskou verzi stránek. Kdybyste si chtěli udělat trip napříč národními parky, můžete vypůjčit auto a udělat si okružní jízdu a vzít to třeba přes Las Vegas a Los Angeles.

  • Rezervuj letenku Praha – Oakland za 3.542 NOK / 385 EUR / 9.909 Kč
  • Cestovní období: březen – duben
  • Prodej do vyprodání míst v nejnižší ceně
Jelikož budete cestovat s nízkonákladovkou, připravte si na cestu pořádnou svačinu, neboť občerstvení a odbavené zavazadlo podléhají poplatkům. Kdybyste si chtěli užít standard v podobě teplého jídla a zapsaného zavazadla, vyberte si tarif LowFare+, který cenu letenky navýší o 1.000 NOK / 2.795 Kč.

Příruční zavazadlo 55x40x23 cm a do 10 kilogramů máte zdarma, k tomu navíc si můžete vzít menší věc, jako je kabelka, brašna s notebookem nebo fotoaparátem apod.

ESTA

Před cestou vycestováním do USA si nezapomeňte vyřídit registraci ESTA. K tomu budete potřebovat biometrický pas a platební kartu na úhradu 14 dolarového poplatku. Registrace bývá odsouhlasena bezprostředně po úhradě, maximálně do několika hodin.

Přespáváme

Ubytování můžete řešit klasickou cestou přes portál booking.com nebo využijte nabídky pronájmů soukromých osob na Airbnb, které se zrodilo právě v Kalifornii. Na první rezervaci získáváte slevu cca 500 Kč. Pokud se vydáte na poznávačku, využijte třeba síť motelů Super 8.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-01-20T10:01:45+01:00

25 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce