New York

Levné letenky z Prahy do Oaklandu v Kalifornii - 9.615 Kč.

19 komentářů
2015-01-07T15:13:58+01:00

O akci

Vydejte se do slunné Kalifornie, prozkoumejte krásné národní parky, projeďte se historickými tramvajemi v kopcovitém San Franciscu a nezapomeňte se vyfotografovat u nejfotogeničtějšího mostu na světě, kterým Golden Gate Bridge bezesporu je.

Neodolatelnou nabídkou směrem na západ USA jsou letenky z Prahy do Oaklandu jen za 3.205 NOK, neboli 9.615 Kč.

Protože poletíte s nízkonákladovým Norwegianem, nezapomeňte si na cestu do letadla vzít pořádnou svačinu – řízek, neboť občerstvení není v ceně letenky, taktéž si připlatíte za odbavené zavazadlo, pokud jej budete nutně potřebovat, 350 NOK v jednom směru. Nicméně příruční zavazadlo obvyklých rozměrů 50x40x23 cm (max. 8 kg) máte v ceně a v pohodě se do něj zabalíte na týdenní cestu. Na palubách letadel Norwegianu je k dispozici zdarma Wi-Fi připojení.

TIP: Až se budete vracet zpět do Evropy, využijte delší mezipřistání v Oslu k jeho prohlídce!

Jestliže chcete prozkoumat okolí a národní parky, vypůjčte si po příletu do Oaklandu automobil, za týdenní pronájem zaplatíte přibližně 5 tis. Kč.

Ubytování můžete řešit individuálně – podle itineráře, který si naplánujete, každopádně nejprve porovnejte nabídku hotelů jak Přespáváte-li raději v soukromí nebo byste klidně dokázali přespat ve volném pokoji u někoho doma, zkuste zabrousit na Airbnb, kde je široká nabídka nemovitostí a míst k přespání. Za první rezervaci obdržíte bonus 580 Kč.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-01-07T15:13:58+01:00

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce