Levně na Sicílii: Trapani - 880 Kč.

Jak akci využít?

Foto: Etna by BenAveling / wikipedia

Ať se již vydáte na prodloužený víkend nebo na týdenní dovolenou na Sicílii, rozhodně zvažte možnost nákupu letenek u společnosti Ryanair. V současné chvíli lze rezervovat letenky na Sicílii za pouhých 34€ - 880 Kč. Cena zahrnuje zpáteční letenku z letiště Lipsko (LEJ) v průběhu května s odlety v pondělí a pátek. V případě cesty v červnu vycházejí letenky na 50€. Lipsko je vzdálené 155 km od hranic, cca 3 hodiny jízdy z Prahy.

  • Rezervujte na ryanair.com
  • Dostupné termíny:
    • Lipsko - Trapani: 10, 13, 20, 24, 27, 31.května
    • Trapani - Lipsko: 10, 13, 17, 20, 27.května
Cena 880 Kč je konečná vč. tax, poplatků a příručního zavazadla o hmotnosti 10 kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm. Příjemnou variantou může být letenka z Bratislavy za 53€ - např. 12.-15.května

Jak do Lipska

Vydáte-li se autem, parkování u letiště nevyjde dráž jak samotná letenka. U letiště v Lipsku naleznete také zábavní park Belantis. Prodlužte si cestu a zastavte se na pár hodin i zde. Informace k letišti Lipsko (LEJ) naleznete v odkazu. Ceny za parkování se pohybují okolo 40€ / týden a přehled naleznete na - parkování v Německu.

Levné hotely

Můžete zůstat v okolí města Trapani nebo se vydat do nejznámějšího města ostrova - Palerma. Město Palermo je z letiště vzdálené 100 km, přibližně 1,5 hodiny cesty vypůjčeným autem. Náklady na den vycházejí při 3 denní rezervaci auta na 550 Kč. Porovnejte si ceny autopůjčoven na letišti v Trapani díky našemu srovnávači cen.

Výběr hotelů na celé Sicílii je opravdu velký – přibližně 2.000 možností. Ubytování na noc vychází přibližně od 1.350 Kč pro 2 osoby. Přehled hotelů v okolí města Trapani najdete v tomto odkazu. Výhodnost individuálního cestování si můžete porovnat se zájezdy do Itálie.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To budou fotky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Všude dobře, co doma!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Jedem!

Další akce