Lima: letenky z Evropy do peruánských And - 13.268 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Zkušenější cestovatelé plánující cestu k výpravám k peruánské části And, mohou využít výhodných letenek do hlavního města Limy - Peru. Letenky na trase ze španělské Barcelony s návratem do Milána či Londýna zakoupíte v nadcházejících týdnech již za

Př. termínů: 24.3.-2.4., 2.-14.4.,  8.-29.4., 24.4.-5.5. (nedaří se nalézt termín? Jednoduše nám nechte echo v komentáři)

Vízum do Peru nebudete potřebovat, bezvízový styk platí pro turistické pobyty do 90 dní. Vzhledem k přestupu v USA je nutné mít vstupní povolení ESTA.

Do Barcelony: nejvýhodnější přípoj naleznete z Budapešti přes ryanair.com, zde zakoupíte letenku do 1.400 Kč, k výše uvedenému termínu pak vhodně pasují i přípoje z Norimberku, Mnichova nebo Drážďan přes Vueling.com - zde letenky za 45€ / 1.250 Kč, s Vuelingem můžete taktéž letět z Prahy, zde je však cena dvojnásobná.

Z Londýna: z letiště Heathrow přejedete přes centrum Londýna na okolní letiště (Luton, Stansted nebo Gatwick) a odtud pokračujte dále do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy, Košic atd. Ryanair, Wizzair a easyJet obsluhují z Londýna téměř všechna letiště v okolí. Jednosměrná letenka pak nemusí překročit 1.000 Kč.

Z Milána: letenky můžete zakoupit nejen přes ČSA, ale taktéž easyJet, který létá z letiště Malpensa. Z Bergama poté s Ryanairem nebo Wizzairem.

Levné hotely v Limě

Poměrně levné ubytování může individuální turisty jen překvapit. Po celém státě Peru, vesměs Jižní Ameriky, zarezervujete nocleh za pár korun, konkrétně v Limě pak již od 350 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele h.inka

Prosím Vás, máte dobrou cenu na termín 24.10. tam a 23.11. zpět?

Avatar uživatele septunova.zuza

Ahoj, nepomohli byste mi prosím najít letenku za slušnou cenu do Peru nejlépe z Prahy nebo Vídně. Délka pobytu 4 týdny v mezidobí 5.7-18.8.2014. Moc děkuji

Avatar uživatele karel_rohr

Dobrý den. Nemá s letenkami do Peru někdo zkušenosti? Je možné, že budou letenky za výhodnou cenu i po prázdninách, v září, říjnu, listopadu? S délkou pobytu do 30ti dní? Rád bych jel, nemám ale vůbec žádnou zkušenost, Kvůli své práci potřebuji mít letenku koupenou aspoň 2 měsíce před odletem, jinak se mi nepodaří zajistit si volno v práci. Děkuji za případné reakce. Karel

Dobrý den Karle, dostupnost letenek v podobných cenách se nedá vůbec předpovědět, je to opravdu otázka náhody. Vzhledem k tomu, že budete cestovat po hlavní sezóně, levnější letenky by měly být tak i tak. Sledujte akce do Jižní Ameriky pomocí newsletteru, případně se nám ozvěte znova v druhé polovině roku.

Avatar uživatele tvojstrom

Dobry den. Nejaky neskorsi termin aspon na tri mesiace do Peru sa nenajde s dobrou cenou /napr. 25.6-15.9/? Este dotaz, vacsina ekonomickych leteniek je s prestupom v USA, je potrebne k tomu este vybavit tranzitne viza?

Dobrý den, k přestupu vystačí ESTA za 14$ - díky za upomenutí.

Avatar uživatele drakonicky

Taky sháním něco levného až koncem června, začátkem července do Limy nebo okolí. Nevíte o něčem? Dík.

Na takovéto období jsou letenky jen a jen 20k+

Avatar uživatele Truhlik

Proč musím při pšestupu v Americe platit 14$ ?

Budete potřebovat ESTU, z důvodu transitu na území USA. A Esta je za poplatek 14$ - bez ní by vás do země nepustili.

Avatar uživatele katka

Dobrý den Dave, je možné nějak ESTu vyřídit až na místě? V neděli letíme s přestupem v Miami a když jsme teď zadávali údaje do ESTA, tak nás to nepustilo, protože manžel nemá biometrický pas :-( Ze zdravotních důvodů jsme chtěli cestu zrušit, takže jsme to neřešili a když to vše dnes dopadlo nad očekávání a můžeme jet, tak nemůžeme kvůli administrativě :-( Je ještě nějaká šance?

Avatar uživatele katka

jj, včera jsme si to vše pořádně nastudovali - pozdě ale přece :-) Na vyřízení viza přes ambasádu je nutné 72 hodin, takže nestíháme. Máme úžasné letenky a nemůžeme je využít, prostě jsme to zazdili:-( Ale díky za info.

Katko, zkuste dojít, uvidíte.. Dnes již nechodí žádat tolik lidí, proto by mohl být proces rychlejší.

Avatar uživatele veronika.krajcirova

Zdravím, tento let ma veľmi zaujal,ale odlet je príliš skoro, neviete, či ešte budú odlety koncom júna? Ďakujem za odpoveď..

Avatar uživatele sirokyondrej

Dobrý den, Líbí se mi termín s odletem 24.4., ale návrat 5.5. je moc brzo. je možné se vrátit později?

Dobrý den Ondřeji, určitě v tomhle problém není. Důležité je zachovat termín odletu, návraty jdou pak volit libovolně (po,út,st,čt) ;) Tedy klidně 24.4. - 20.5. http://bit.ly/1i8GE3h

Avatar uživatele petru.ji

Dobrý den, chtěli jsme návrat koncem května viz Ondřejův a Davův příspěvek, ale teď už jsou zmíněné letenky téměř na patnácti tisísích. Je už pozdě, nebo se najde ještě něco za těch třináct a půl tisíce v námi požadovaném termínu?

Dobrý den Jiří, na 13k již ne, je tu max. 14.189 Kč - http://bit.ly/1fdJG2X

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Honem, dokud jsou místa!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Jedem!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Peru  

Za Inky a andskými vrcholky do Peru

Peru (španělsky plným názvem República del Perú), třetí největší stát jihoamerického kontinentu, se rozkládá u pobřeží Tichého oceánu na západě Jižní Ameriky. Sousedí s Ekvádorem, Kolumbií, Brazílií, Bolívií a Chile. 

Peru svou rozmanitostí nabízí trochu od všeho, co cestovatelé v Jižní Americe hledají: pralesy Amazonie, zasněžené andské vrcholky s nádhernou přírodou, pouštní oblasti, tichomořské pláže, tajuplnou inckou kulturu i přátelské obyvatele.

Průvodce pro Peru