Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Zkušenější cestovatelé plánující cestu k výpravám k peruánské části And, mohou využít výhodných letenek do hlavního města Limy - Peru. Letenky na trase ze španělské Barcelony s návratem do Milána či Londýna zakoupíte v nadcházejících týdnech již za

Př. termínů: 24.3.-2.4., 2.-14.4.,  8.-29.4., 24.4.-5.5. (nedaří se nalézt termín? Jednoduše nám nechte echo v komentáři)

Vízum do Peru nebudete potřebovat, bezvízový styk platí pro turistické pobyty do 90 dní. Vzhledem k přestupu v USA je nutné mít vstupní povolení ESTA.

Do Barcelony: nejvýhodnější přípoj naleznete z Budapešti přes ryanair.com, zde zakoupíte letenku do 1.400 Kč, k výše uvedenému termínu pak vhodně pasují i přípoje z Norimberku, Mnichova nebo Drážďan přes Vueling.com - zde letenky za 45€ / 1.250 Kč, s Vuelingem můžete taktéž letět z Prahy, zde je však cena dvojnásobná.

Z Londýna: z letiště Heathrow přejedete přes centrum Londýna na okolní letiště (Luton, Stansted nebo Gatwick) a odtud pokračujte dále do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy, Košic atd. Ryanair, Wizzair a easyJet obsluhují z Londýna téměř všechna letiště v okolí. Jednosměrná letenka pak nemusí překročit 1.000 Kč.

Z Milána: letenky můžete zakoupit nejen přes ČSA, ale taktéž easyJet, který létá z letiště Malpensa. Z Bergama poté s Ryanairem nebo Wizzairem.

Levné hotely v Limě

Poměrně levné ubytování může individuální turisty jen překvapit. Po celém státě Peru, vesměs Jižní Ameriky, zarezervujete nocleh za pár korun, konkrétně v Limě pak již od 350 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele h.inka
h.inka

Prosím Vás, máte dobrou cenu na termín 24.10. tam a 23.11. zpět?

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele septunova.zuza
septunova.zuza

Ahoj, nepomohli byste mi prosím najít letenku za slušnou cenu do Peru nejlépe z Prahy nebo Vídně. Délka pobytu 4 týdny v mezidobí 5.7-18.8.2014. Moc děkuji

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele karel_rohr
karel_rohr

Dobrý den. Nemá s letenkami do Peru někdo zkušenosti? Je možné, že budou letenky za výhodnou cenu i po prázdninách, v září, říjnu, listopadu? S délkou pobytu do 30ti dní? Rád bych jel, nemám ale vůbec žádnou zkušenost, Kvůli své práci potřebuji mít letenku koupenou aspoň 2 měsíce před odletem, jinak se mi nepodaří zajistit si volno v práci. Děkuji za případné reakce. Karel

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Dobrý den Karle, dostupnost letenek v podobných cenách se nedá vůbec předpovědět, je to opravdu otázka náhody. Vzhledem k tomu, že budete cestovat po hlavní sezóně, levnější letenky by měly být tak i tak. Sledujte akce do Jižní Ameriky pomocí newsletteru, případně se nám ozvěte znova v druhé polovině roku.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele tvojstrom
tvojstrom

Dobry den. Nejaky neskorsi termin aspon na tri mesiace do Peru sa nenajde s dobrou cenou /napr. 25.6-15.9/? Este dotaz, vacsina ekonomickych leteniek je s prestupom v USA, je potrebne k tomu este vybavit tranzitne viza?

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, k přestupu vystačí ESTA za 14$ - díky za upomenutí.

před 8 lety
Avatar uživatele drakonicky
drakonicky

Taky sháním něco levného až koncem června, začátkem července do Limy nebo okolí. Nevíte o něčem? Dík.

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Na takovéto období jsou letenky jen a jen 20k+

před 8 lety
Avatar uživatele Truhlik
Truhlik

Proč musím při pšestupu v Americe platit 14$ ?

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Budete potřebovat ESTU, z důvodu transitu na území USA. A Esta je za poplatek 14$ - bez ní by vás do země nepustili.

před 8 lety
Avatar uživatele katka_3
katka_3

Dobrý den Dave, je možné nějak ESTu vyřídit až na místě? V neděli letíme s přestupem v Miami a když jsme teď zadávali údaje do ESTA, tak nás to nepustilo, protože manžel nemá biometrický pas :-( Ze zdravotních důvodů jsme chtěli cestu zrušit, takže jsme to neřešili a když to vše dnes dopadlo nad očekávání a můžeme jet, tak nemůžeme kvůli administrativě :-( Je ještě nějaká šance?

před 8 lety
Avatar uživatele katka_3
katka_3

jj, včera jsme si to vše pořádně nastudovali - pozdě ale přece :-) Na vyřízení viza přes ambasádu je nutné 72 hodin, takže nestíháme. Máme úžasné letenky a nemůžeme je využít, prostě jsme to zazdili:-( Ale díky za info.

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Katko, zkuste dojít, uvidíte.. Dnes již nechodí žádat tolik lidí, proto by mohl být proces rychlejší.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele veronika.krajcirova
veronika.krajcirova

Zdravím, tento let ma veľmi zaujal,ale odlet je príliš skoro, neviete, či ešte budú odlety koncom júna? Ďakujem za odpoveď..

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele sirokyondrej
sirokyondrej

Dobrý den, Líbí se mi termín s odletem 24.4., ale návrat 5.5. je moc brzo. je možné se vrátit později?

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den Ondřeji, určitě v tomhle problém není. Důležité je zachovat termín odletu, návraty jdou pak volit libovolně (po,út,st,čt) ;) Tedy klidně 24.4. - 20.5. http://bit.ly/1i8GE3h

před 8 lety
Avatar uživatele petru.ji
petru.ji

Dobrý den, chtěli jsme návrat koncem května viz Ondřejův a Davův příspěvek, ale teď už jsou zmíněné letenky téměř na patnácti tisísích. Je už pozdě, nebo se najde ještě něco za těch třináct a půl tisíce v námi požadovaném termínu?

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den Jiří, na 13k již ne, je tu max. 14.189 Kč - http://bit.ly/1fdJG2X

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
To bude jízda!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To bude jízda!
Ragusa
ušetříš až 60%
Jedem!
Gambie
ušetříš až 36%
Honem, dokud jsou místa!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Machu Picchu
Peru

Za Inky a andskými vrcholky do Peru

Peru (španělsky plným názvem República del Perú), třetí největší stát jihoamerického kontinentu, se rozkládá u pobřeží Tichého oceánu na západě Jižní Ameriky. Sousedí s Ekvádorem, Kolumbií, Brazílií, Bolívií a Chile. 

Peru svou rozmanitostí nabízí trochu od všeho, co cestovatelé v Jižní Americe hledají: pralesy Amazonie, zasněžené andské vrcholky s nádhernou přírodou, pouštní oblasti, tichomořské pláže, tajuplnou inckou kulturu i přátelské obyvatele.

Průvodce pro Peru