LM letenky z Prahy přes Frankfurt do Salálu - 3.329 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Cestovatelé, kteří mají příští týden volno a chtěli by odletět do teplého kraje, mohou využít velmi výhodné zpáteční letenky z Frankfurtu do ománského letoviska Salála. Na stránkách rakouského prodejce Opodo je zakoupíte za 59€. Termín je jediný, a odlet je tento pátek v 15 hodin (odjezd autobusu zítra v 23:00).

Salála je druhým nejvýznamnějším městem Ománu po Maskatu, který se stal vyhledávaným letoviskem nejen pro šejky z Arabských Emirátů, kteří utíkají před vedry právě do Salálu. Toto město je totiž chráněno horami, a proto i přes léto teploty dosahují na příjemných 35°C.

Informace k letu: Let z Frankfurtu (Terminál 2) je naplánován v čase 15:05 - 02:05, zpáteční let pak 05:00 - 13:10. Oba lety zahrnují technické mezipřistání v Hurghadě.

Autobusem na letiště: Jak je vidět na náhledech níže, autobusový přípoj společnosti Student Agency krásně navazuje, přičemž při obou cestách máte dostatek času na průzkum centra Frankfurtu.

Víza do Ománu: Vízum obdržíte po příletu za poplatek 13$ / 330 Kč.

* cena letenek je zobrazena za 2 osoby

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele aladyn

prijemnych 35° :D :D :D to bych umrel

Avatar uživatele kocmanovalucie

Je to stale aktualni? Pres link ty ketenky nemuzu dohledat.

Nene Lucko, tyto lasty mají jen několik míst a bývají rychle vyprodané.

Avatar uživatele kocmanovalucie

Je to stále aktuální? Když rozkliknu link na letenky, tak mi to nic neukazuje. Můžeme cestovat 5.6.-15.6..

vždy, keď vidím, ako sa ľudia pýta na to, čo je napísané priamo v článku, je mi smutno. už len skrz iné dátumy je to jasné. skús to.

Avatar uživatele pipi

Omán stál opravdu za to. Jak píše Tonda, pláže prázdné, nikde ani noha, moře čisté a teplé. Cesty neuvěřitelně udržované. Ceny co se týče jídla naprosto skvělé. Ubytování - není takový výběr, ale vše jsme měli v pořádku čisté, lidé jsou ochotní. Především super, že není zamořen turisty. Mohu jen doporučit. Určitě se tam ještě vrátím.

Avatar uživatele grammarnazi

Je to Salála, tudíž letenky do Salály. Není to Salál.

Avatar uživatele 333bmw

Ahoj tak už nejsou nemohu nic sehnat.....

Avatar uživatele Vojta

A hned za rohem Sokotra, doufám že ještě bude podobná akce až budu mít peníze a čas:)

Avatar uživatele Tonda 2

Cena dobrá, v Salalahu a jeho okolí jsme strávil Vánoce 2014, zůstali jsme čtyři dny a byli jsme nadšeni. Šejkové se tam opravdu stahují, ale v našem létě, důvodem je monzun zasahující jih Ománu, je to to jedno z mála míst, kde prší a kde naleznete na Arabském poloostrově zeleň. Tak prázdné pláže, jako jsem viděl tam, jsem ještě nezažil, pokud na cca kilometrové pláži byl jeden pár, bral jsem, že je obsazená :-) a jeli jsme jinde. Dobré ceny, příjemní lidé, skvělá silniční síť a málo turistů, Jižní Omán byl perfektním balzámem po přeletu z hektických, předražených a málo autentických Emirátů. Pokud někdo i míříte do SAE, doporučuji pod dvou, třech dnech vyrazit do Ománu, my přelítli do Sallahu z Abu Dabí s Rotanou .

Avatar uživatele machjakub

Díky za zajímavé info, snad si to zapamatuju pro příště jako dobrou volbu.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To budou fotky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To bude jízda!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Omán  

Pravá Arábie

Omán leží na jihovýchodě Arabského poloostrova mezi Jemenem, Saúdskou Arábií a Spojenými arabskými emiráty.

Jde o zemi, která se už částečně modernizovala, ale stále žije napůl v historii. Nenajdete zde žádné mrakodrapy jako v nedaleké Dubaji a místní ještě zcela nepodlehli kouzlu moderních technologií. V Ománu tak i dnes můžete poznat autentickou Arábii jako za starých časů.

Zároveň tato země nabízí snad všechny možnosti turistického vyžití, snad kromě lyžování a bohatšího nočního života. Jakékoli předsudky o bezpečnosti v oblasti a o aroganci Arabů hoďte za hlavu. V Ománu vám hrozí zranění nejspíše při nějaké sportovní aktivitě a sami poznáte, jak jsou Ománci přátelští a ochotní pomoct. Navštivte Omán dříve, než si jeho výjimečnost uvědomí i ostatní.

Průvodce pro Omán