LM Turecko: odlety z ČR, SK, All In. - 4.954 Kč.

Jak akci využít?

Počasí si s námi v posledních dnech velmi zahrává. Naladit se do opravdu letní nálady může být problém. Využijte last minute nabídky zájezdu do Turecka, kde na Vás čeká slunečno s teplotami přes 30°C a můžete si být jisti, že letní nálada dorazí. 8 denní zájezd do turecké Alanye zakoupíte již za 4.954 Kč, a to s odletem z Bratislavy, Prahy nebo Ostravy.

  • Rezervujte na dovolena.cz/turecko
  • Bratislava - 15.-22.6. - 4.954 Kč
    • Z Bratislavy lze letět do hotelu Europa Park*** jen za 4.954 Kč, a to v termínu 15.-22.6. - s rezervací neváhejte. Stravování typu All Inclusive. Pláž je od hotelu 500m.
  • Praha - 14.-21.6. - 6.019 Kč
    • Při odletu z letišti v Praze obdržíte k zájezdu i parkování po dobu pobytu na letišti zdarma. Jedná se i zde o ALL INCLUSIVE zájezd v hotelu Europa Park***. Pláž je od hotelu 500m.
  • Ostrava - 12.-19.6. - 6.990 Kč
    • Při odletu z Ostravy se jedná spíše o super last minute, kdy odlet je uskutečněn již zítra! Cena 6.990 Kč zahrnuje ubytování v 4* hotelu a stravování formou ALL Inclusive. Hotel je přímo u pláže.
Všechny tyto a další podobné nabídky se vztahují k dovolené v Turecku. Většina hotelů je umístěna v letovisku Alanya, popřípadě Side. Informace o počasí v Turecku k jednotlivým destinacím naleznete taktéž v daném odkazu.

Dovolená Turecko 4.954 Kč

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

To musíš vidět!

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

Jedem!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce