Jak akci využít?

Počasí si s námi v posledních dnech velmi zahrává. Naladit se do opravdu letní nálady může být problém. Využijte last minute nabídky zájezdu do Turecka, kde na Vás čeká slunečno s teplotami přes 30°C a můžete si být jisti, že letní nálada dorazí. 8 denní zájezd do turecké Alanye zakoupíte již za 4.954 Kč, a to s odletem z Bratislavy, Prahy nebo Ostravy.

  • Rezervujte na dovolena.cz/turecko
  • Bratislava - 15.-22.6. - 4.954 Kč
    • Z Bratislavy lze letět do hotelu Europa Park*** jen za 4.954 Kč, a to v termínu 15.-22.6. - s rezervací neváhejte. Stravování typu All Inclusive. Pláž je od hotelu 500m.
  • Praha - 14.-21.6. - 6.019 Kč
    • Při odletu z letišti v Praze obdržíte k zájezdu i parkování po dobu pobytu na letišti zdarma. Jedná se i zde o ALL INCLUSIVE zájezd v hotelu Europa Park***. Pláž je od hotelu 500m.
  • Ostrava - 12.-19.6. - 6.990 Kč
    • Při odletu z Ostravy se jedná spíše o super last minute, kdy odlet je uskutečněn již zítra! Cena 6.990 Kč zahrnuje ubytování v 4* hotelu a stravování formou ALL Inclusive. Hotel je přímo u pláže.
Všechny tyto a další podobné nabídky se vztahují k dovolené v Turecku. Většina hotelů je umístěna v letovisku Alanya, popřípadě Side. Informace o počasí v Turecku k jednotlivým destinacím naleznete taktéž v daném odkazu.

Dovolená Turecko 4.954 Kč

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 54%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 12%
Tam chceš!
ušetříš až 23%
Jedem!
ušetříš až 57%
A už tam budem?
4569 starších akcí