LM zpáteční letenky z Prahy na Madeiru - 4.990 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Květinový ostrov či ostrov věčného jara, to je přenádherná Madeira, která se vám právě v květnu ukáže v celé své kráse. Budete tu obdivovat úplně všechno, ale především kouzelnou přírodu, kterou nejlépe poznáte při procházkách podél levád, kterých tu jsou stovky kilometrů. Už jen samotné přistání na tomto ostrově je nezapomenutelným zážitkem.

Pokud své cesty rádi plánujete sami, právě vám je určena nabídka zpátečních letenek od CK Čedok, které jsou k dispozici za 4.990 Kč vč. všech tax a poplatků, a to na jediný termín. Odlety a přílety jsou v pondělí.

  • Rezervuj letenku Praha – Funchal za 4.990 Kč u Čedoku
  • Termín 11. – 18. května
  • Dostupnost 13 míst
V ceně letenky je přeprava odbaveného zavazadla do 15 kg a občerstvení během letu. Další letenku(y) přidáte kliknutím na „Přidat pokoj“. Za příplatek 500 Kč v každém směru můžete mít pohodlnější „prémiové“ místo u nouzových východů, kde je více místa na nohy.

Ubytování na ostrově a pronájem automobilu

Pokud nezamýšlíte vypůjčení auta po příletu, ubytování si určitě zajistěte v hlavním městě Funchal, ze kterého se autobusy dostanete do každého koutu ostrova a především na výchozí či koncové body pevně daných tras kolem levád.

Dvoulůžkový pokoj ve Funchalu na celý týden seženete již za 4.200 Kč. Sám jsem bydlel ve skromném penzionu Residencial Funchal, který je v samotném centru Funchalu, a je přímo naproti slavnému rybímu trhu, také kousek od stanoviště lanovky, která vás zaveze na Monte. Zpáteční cestu dolů musíte samozřejmě zvolit stylově na saních po asfaltové cestě.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pavlina27p

Nejaky tip na Madeiru v cervenci prosim!!!!!

Avatar uživatele kristynafilipkova

Nemáte někdo tip na tento prodloužený víkend někam, kamkoliv na jih? Itálie, Španělsko, Řecko - cíl teplo a moře. Předem díky.

-> wizzair.com ;) např. Bari, Neapol.

Avatar uživatele kristynafilipkova

Tam jsem uz koukala...ale ve srovnani s touhle akci, je to :(

Avatar uživatele Katvonpanda

Bejt to tak o mesic pozdeji.( madeira je moje vysnena<3

Avatar uživatele mihey.boy

Madeira je super! doufam ze budou dalsi nabidky za stejnu cenu na rijen!

Avatar uživatele skatule

co fuerteventura,nebylo by neco ted na kveten ?

Avatar uživatele lhajkova1

Zdravím, mě už to nejde :-( je tam napsano k rezeravci

Avatar uživatele lukas

Lindo, už je asi vyprodáno :-|

Avatar uživatele janbr

Díky za peckovní tip. Jestli ale dobře koukám, tak 11. a 18. května nejsou soboty, ale pondělky ("Odlety a přílety jsou výhodně nastaveny na sobotu.").

Avatar uživatele lukas

:-D Mea culpa... Koukal jsem na dubnový kalendář. Díky za upozornění

Avatar uživatele jbargl

Dik Lukes, super tip - booknuty 3 letenky :D, akorat Cedoku hapruje platba u dane objednavky, tak snad to daji do kupy a potvrdi objednavku : )

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

A už tam budem?

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Honem, dokud jsou místa!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Portugalsko  

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko