Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Aerolinie Wizzair nově od 28.10.2014 zahájí pravidelnou linku z Tater do Londýna. Létat se bude každé úterý, čtvrtek a sobotu - respektive do první optimalizace. Ceny startují na 40€.

Mimo nové trasy můžete do Londýna též letět na již zavedených, a to například z Brna za pouhých 558 Kč. Vše co potřebujete je pár dní volna a členství ve Wizz Discount klubu.

  • Rezervuj letenky do Londýna od 558 Kčwizzair.com
  • Termíny za 558 Kč: 11.-13. listopad nebo 18/20.-22. listopad
Více termínů naleznete za 758 Kč, případně pak za 1.058 Kč, což je již lepší dát přednost trase Brno - Stansted s Ryanairem.

Společnost Wizzair umožňuje přepravu zavazadla o rozměrech max. 42 x 32 x 25 cm. Oproti tomuRyanair je více benevolentnější a umožní přepravit 2 kusy příručních zavazadel o max rozměrech 55x40x20 cm a 35x20x20 cm.

Wizzair přilétá na letiště Londýn Luton, o kterém najdete informace níže, odkud pojedete do centra autobusy Terravision.

[start][prilet]Luton[/prilet][mezikrok][ltn][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Faabros11
Faabros11

Zdravím, nevíte o nejlevnějším ubytováním v Londýně? Teda kromě spaní ve stanu. :D

před 8 lety
Avatar uživatele travellingkatherine
travellingkatherine

Zkuste hostely nad Hyde Parkem/Kensington Gardens, skvely pomer cena/lokalita. Rozhodne doporucuji zonu 1, jinak clovek utrati hrozny prachy za zbytecne dojizdeni metrem, zatimco z jednicky staci levne busy. Tipy na hostely: Royal Bayswater Hostel, Hyde Park Hostel, West Two Hostel, Notting Hill Hostel (vsechny osobne ozkouseny :)). Enjoy!

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele kucerajan99
kucerajan99

Koukal jsem na ten Ryanair a vychází to na 43 euro za zpáteční letenku. Akorát přílet do Stanstedu je v 22:30 hod. - co se dá dělat poté, tedy dá se pak někam dostat a jde v takové pozdní hodiny se ještě někde ubytovat? Nechce se mi nějak nocovat s přítelkyní v parku.

před 8 lety
Avatar uživatele pickahk
pickahk

Je to úplně v pohodě. Z letiště jezdí busy non-stop do centra a pokud se ubytuješ někde v centru, tak nemusíš jezdit ani metrem, nebo rozjezdem. Hotely, hostely jsou vesměs non-stop, ale je lepší si to dopředu zjistit.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele _dan_
_dan_

Pokud vím, tak v UK jsou velmi přísné veterinární předpisy. Zvíře musí být: -označeno mikročipem -doprovázeno pasem -platně očkováno proti vzteklině (očkování se stává platným 21 dnů po vakcinaci); při očkování musí být zvíře již označeno -ošetřeno proti echinokokóze (klíšťatům) Takže i pokud by to Wizzair čirou náhodou umožnoval, byl by to i tak celkem problém.

před 8 lety
Avatar uživatele Truhlik
Truhlik

v anglii se nevyskytuje vzteklina a proto ti ten psik vyjde mnohokrat draz jak cely tvuj vylet - psa bych nechal doma

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele terezia.orenicova
terezia.orenicova

Dobrý deň, ako je to s malým psíkom? Mohla by som ho vziať so sebou? je ptoreba platiť nejaký poplatok?

před 8 lety
Avatar uživatele el.cejpova
el.cejpova

Cituji web Wizzair: MOHOU SE V LETECH SPOLEČNOSTI WIZZ AIR PŘEPRAVOVAT DOMÁCÍ ZVÍŘATA? Společnost Wizz Air nepřepravuje živá zvířata. Jedinou výjimku tvoří průvodcovští psi cestující společně s cestujícím, který je potřebuje. Pro takové psy musí být vystaveny doklady požadované předpisy zemí dotčených přepravou a psi musí splňovat podmínky těchto předpisů.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Barcelona
ušetříš až 70%
Tam to bude krásný!
Barcelona z Prahy během října
1 065 Kč
2022-06-29T10:43:09+02:00 2 komentáře
Kostarika
ušetříš až 31%
To budou fotky!
Turin
ušetříš až 73%
Všude dobře, co doma!
Algarve
ušetříš až 46%
To musíš vidět!
Prázdninové Faro z Prahy
4 328 Kč
2022-06-27T20:04:26+02:00 0 komentářů
5508 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Londýn
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království