Londýn

Londýn: nově z Tater, z Brna stále nejlevněji - 558 Kč.

8 komentářů
2014-07-28T15:42:02+02:00

O akci

Aerolinie Wizzair nově od 28.10.2014 zahájí pravidelnou linku z Tater do Londýna. Létat se bude každé úterý, čtvrtek a sobotu - respektive do první optimalizace. Ceny startují na 40€.

Mimo nové trasy můžete do Londýna též letět na již zavedených, a to například z Brna za pouhých 558 Kč. Vše co potřebujete je pár dní volna a členství ve Wizz Discount klubu.

  • Rezervuj letenky do Londýna od 558 Kčwizzair.com
  • Termíny za 558 Kč: 11.-13. listopad nebo 18/20.-22. listopad
Více termínů naleznete za 758 Kč, případně pak za 1.058 Kč, což je již lepší dát přednost trase Brno - Stansted s Ryanairem.

Společnost Wizzair umožňuje přepravu zavazadla o rozměrech max. 42 x 32 x 25 cm. Oproti tomuRyanair je více benevolentnější a umožní přepravit 2 kusy příručních zavazadel o max rozměrech 55x40x20 cm a 35x20x20 cm.

Wizzair přilétá na letiště Londýn Luton, o kterém najdete informace níže, odkud pojedete do centra autobusy Terravision.

[start][prilet]Luton[/prilet][mezikrok][ltn][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-07-28T16:42:02+02:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Faabros11
Faabros11
před 9 lety

Zdravím, nevíte o nejlevnějším ubytováním v Londýně? Teda kromě spaní ve stanu. :D

Avatar uživatele travellingkatherine
travellingkatherine
před 9 lety

Zkuste hostely nad Hyde Parkem/Kensington Gardens, skvely pomer cena/lokalita. Rozhodne doporucuji zonu 1, jinak clovek utrati hrozny prachy za zbytecne dojizdeni metrem, zatimco z jednicky staci levne busy. Tipy na hostely: Royal Bayswater Hostel, Hyde Park Hostel, West Two Hostel, Notting Hill Hostel (vsechny osobne ozkouseny :)). Enjoy!

Avatar uživatele kucerajan99
kucerajan99
před 9 lety

Koukal jsem na ten Ryanair a vychází to na 43 euro za zpáteční letenku. Akorát přílet do Stanstedu je v 22:30 hod. - co se dá dělat poté, tedy dá se pak někam dostat a jde v takové pozdní hodiny se ještě někde ubytovat? Nechce se mi nějak nocovat s přítelkyní v parku.

Avatar uživatele pickahk
pickahk
před 9 lety

Je to úplně v pohodě. Z letiště jezdí busy non-stop do centra a pokud se ubytuješ někde v centru, tak nemusíš jezdit ani metrem, nebo rozjezdem. Hotely, hostely jsou vesměs non-stop, ale je lepší si to dopředu zjistit.

Avatar uživatele _dan_
_dan_
před 9 lety

Pokud vím, tak v UK jsou velmi přísné veterinární předpisy. Zvíře musí být: -označeno mikročipem -doprovázeno pasem -platně očkováno proti vzteklině (očkování se stává platným 21 dnů po vakcinaci); při očkování musí být zvíře již označeno -ošetřeno proti echinokokóze (klíšťatům) Takže i pokud by to Wizzair čirou náhodou umožnoval, byl by to i tak celkem problém.

Avatar uživatele Truhlik
Truhlik
před 9 lety

v anglii se nevyskytuje vzteklina a proto ti ten psik vyjde mnohokrat draz jak cely tvuj vylet - psa bych nechal doma

Avatar uživatele terezia.orenicova
terezia.orenicova
před 9 lety

Dobrý deň, ako je to s malým psíkom? Mohla by som ho vziať so sebou? je ptoreba platiť nejaký poplatok?

Avatar uživatele el.cejpova
el.cejpova
před 9 lety

Cituji web Wizzair: MOHOU SE V LETECH SPOLEČNOSTI WIZZ AIR PŘEPRAVOVAT DOMÁCÍ ZVÍŘATA? Společnost Wizz Air nepřepravuje živá zvířata. Jedinou výjimku tvoří průvodcovští psi cestující společně s cestujícím, který je potřebuje. Pro takové psy musí být vystaveny doklady požadované předpisy zemí dotčených přepravou a psi musí splňovat podmínky těchto předpisů.

Další akce