Mapa

Londýn s odletem z Brna - 858 Kč.

3 komentáře
2013-08-13T17:16:00+02:00

O akci

Vydat se na vánoční nákupy do centra Londýna za pár korun mohou především obyvatelé Moravy. Za zpáteční letenky z brněnského letiště nyní zaplatíte pouze 858 Kč s dopravcem Wizzair. Ačkoliv je v ceně pouze malé příruční zavazadlo (42x32x25 cm), můžete si přikoupit jedno zavazadlo k odbavení, např. jen na zpáteční cestu. Cena poté činí 540 Kč za 1 kus o maximální hmotnosti 32 kg, což bohatě postačí minimálně pro 2 lidi.

  • Rezervuj letenku na wizzair.com
  • Nejlevnější termíny s odletem:
    • říjen: 11 a 16
    • listopad: 6, 8, 22
    • prosinec: 2, 4, 6
Na spoustu dalších termínů zakoupíte letenky za 1.058 Kč. U společnosti Wizzair dosáhnete nejnižších cen pouze pokud jste členem Wizz Discount Klubu. WDC je věrnostní program uvedené společnosti. Členství stojí 750 Kč  a je platné po dobu jednoho roku. WDC postačí pro 1 osobu a dalších až 9 lidí cestuje za zvýhodněné ceny. WDC se vyplatí již při první rezervaci letenek pro 2 a více osob. Nevíte jak rezervovat letenky? Přečtěte si náš návod.

Z letiště Luton (LTN) se snadno dopravíte do centra Londýna s dopravcem Terravision. Jízdenky rezervujte online za 10 liber.

Hotely v Londýně

Při výběru ubytování v Londýně věnujte pozornost především poloze hotelu. Nejlevnějších nabídek dosáhnete u hotelů na kraji města, při přičtení nákladů na přesun do centra a času stráveném na cestě se mnohdy vyplatí připlatit pár stovek za noc a bydlet poblíž centra. Vyfiltrovali jsme pro Vás nejlevnější nabídky hotelů v centru Londýna.

TIP! Doporučujeme sledovat akční nabídky na ubytování v Londýně, které jsou denně aktualizovány

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-08-13T17:16:00+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Snowkill
Snowkill
před 10 lety

Ahoj, a začatkem zaří by tam něco levně nebylo prosím ? Dík

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Mrkni na ryanair.com nebo wizzair.com - jiné aerolinky z Brna nelétají.

Avatar uživatele radek.neuzil
radek.neuzil
před 10 lety

Zacatkem zari jeste funguje Smartwings www.smartwings.com

Další akce