Londýn

Londýn z Brna: zpáteční letenky po celý říjen - 1.158 Kč.

25 komentářů
2015-06-19T14:31:25+02:00

O akci

Na příjemný prodloužený víkend do Londýna můžete vyrazit během babího léta s leteckou společností Ryanair. V aktuální nabídce naleznete nejlevnější letenky od 1.158 Kč při cestách během října a zimy příštího roku. Mimo okoukaného Londýna se nabízí možnost návštěvy okolních měst, a to ať již jako jednodenní výpad z Londýna díky jízdenkám megabus.com za 1 libru nebo rovnou UK trip v podání Cambridge - Silverstone - Oxford.

Kdy se dá letět? Zatímco lety z Brna jsou operovány každý den, z Ostravy můžete letět jen v úterý, čtvrtek a sobotu. Praha má s Londýnem spojení 2x denně, kdy časy umožňují i rychlou jednodenní návštěvu Londýna, případně zajímavější varianty v podobě univerzitního města Cambridge (zpáteční jízdenky stojí 13,6 liber / 520 Kč).

Letenky zakoupíte na www.ryanair.com:

  • Brno - Londýn za 1.158 Kč
  • Ostrava - Londýn za 1.378 Kč
  • Praha - Londýn za 1.598 Kč
Rezervujete letenky s Ryanairem poprvé? Zde je návod. Nezapomeňte také provést online check-in.

Zavazadla? Ryanair se snaží nabídnou cestujícím vyšší kvalitu a v posledních měsících jde opravdu kupředu. Každý cestující má nárok na 1 příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a jedno menší v podobě kabelky či tašky na notebook.

Jak z letiště Stansted? Směrem do Londýna můžete využít autobusových dopravců easyBus, Terravision či National Express. Případně zvolte pohodlnou variantu bez možnosti kolon s vlaky Stansted Express při ceně 8 liber za cestu. Autobusy se pohybují od 1 do 5 liber a na výběr je několik zastávek v centru Londýna.

Hotely v Londýně od 1.500 Kč za noc

Vždy je dobré počítat s tím, že letenky v případě cesty do Londýna bývá tím nejlevnějším, co budete muset platit. Zejména pokud využijete víkendových termínů, počítejte s cenou začínající na 1.500 Kč za dvoulůžkový pokoj. V lepší lokalitě poblíž docházkové vzdálenosti do centra naleznete hotely za 2 tisíce za noc (víkendové termíny).

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-06-19T14:31:25+02:00

25 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce