Mapa

Los Angeles, Kalifornie - 11.124 Kč.

10 komentářů
2013-07-02T15:32:29+02:00

O akci

Dobrodružné povahy mířící na západ USA mohou využít tarifu společnosti Virgin Atlantic v kombinaci s polskými aerolinkami LOT. Ti nabízí letenky na trase Varšava - Los Angeles - Edinburgh / Manchester již za 11.124 Kč. Tarif je dostupný v průběhu října až prosince.

Rezervuj na cestujlevne.com/letenky

Příkladové termíny:

Jak do Varšavy a z Anglie?

Praha / Bratislava je spojena s Varšavou díky společnosti Polskibus za pár korun. Pokud nestihnete předprodeje, kde lze zakoupit jízdenku i za 6 Kč, většinou nezaplatíte více než 400 Kč.

Z Manchesteru nebo Edinburghu létají společnosti easyJet a Jet2 přímo do Prahy. Letenky začínají na 850 Kč. Zavazadlo do maximální hmotnosti 20 kg dokoupíte  za +/- 500 Kč. Před rezervací hlavní letenky si prosím prohlédněte ceny navazujících spojů. Mnohdy stačí 1 den rozdíl a letenky budou o pár stovek dražší. Letět můžete také do Bratislavy se z Edinburghu se společností Ryanair.

Tip! Zpáteční cestu můžete ukončit již při přestupu v Londýně.V tomto případě si nechte dostatečný časový prostor, jelikož budete přejíždět mezi letišti. Metrem z Heathrow a poté Terravision na konkrétní letiště za +/- 10 liber.

ESTA, hotely, autopůjčovny

Před cestou do USA je nutné mít vstupní povolení, které vyplníte během pár minut v online formuláři na této adrese - esta.cbp.dhs.gov.

Akční nabídky hotelů naleznete v tomto odkaze. Pokud chcete udělat kalifornský okruh (LA, Vegas, San Francisco) doporučuji si rezervovat automobil předem. V našem srovnávači cen naleznete sazby od 511 Kč / den.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-07-02T15:32:29+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce