Mapa

Los Angeles, USA - 10.577 Kč.

0 komentářů
2013-03-11T05:38:25+01:00

O akci

Předvánoční návštěvu západního pobřeží Spojených států amerických můžete zkombinovat i s návštěvou Manchesteru nebo Edinburghu. Multicity letenky na trase Praha / Varšava - Los Angeles - Edinburgh / Manchester zakoupíte již za 10.577 Kč - konečná cena za osobu vč. tax, poplatků i zavazadla. Lety jsou operovány společnostmi British airways, případně LOT airlines a následně Virgin atlantic. Při rezervaci zvolte v nabídce Jiný návrat a vyplňte preferované letiště - viz. náhled.

  • Rezervace provádějte na stránkách prodejce letuska.cz/lax
  • Ceny letenek na trase:
    • Varšava - Los Angeles - EDI / MAN za 10.577 Kč
    • Praha - Los Angeles - EDI / MAN za 11.408 Kč
  • Cestovní období: 15.října - 13.prosince
  • Př. dat: 23.10. - 12.11., 6. - 18.11., 14.11.-5.12. a jiné
  • Prodej je omezen pouze do 19.3. !!!

Jak z Anglie

Jako návrat lze zvolit i jiná města než výše dvě jmenované. Avšak z Edinburghu a Manchesteru je nejlepší doprava zpět do Prahy. Společnosti easyJet nebo Jet2 nabízí letenky na této trase od 700 Kč za osobu.

ESTA – USA

Pro vstup na americký kontinent budete potřebovat buď vízum nebo elektronické povolení ke vstupu – ESTA. ESTU můžete získat pokud vlastníte biometrický pas, poté na stránkách americké vlády požádejte o vstup. Jakmile zaplatíte 14$ bude Vám povolení uděleno.

Cestování na západě USA

Velmi doporučuji si vypůjčit automobil z autopůjčovny. Obzvlášť, zvolíte-li variantu návrat z jiného letiště, automobil budete moci odebrat a navrátit na libovolném místě za stejně nízké ceny. Výhodou je fakt, že budete páni svého času a navštívíte všechny zajímavé destinace na západě USA dle vlastního harmonogramu. Využijte srovnávač cen s výběrem všech největších dealerů na našem serveru - srovnávač autopůjčoven

Nejnižší denní sazby v Kalifornii dosahují 511 Kč.

Autobusy v USA

Dáváte-li přednost autobusům, doporučuji zvolit Megabus.com, jízdenky z Los Angeles do San Francisca vyjdou na pár dolarů, stejně tak jako do všech destinací obsluhujících tímto dopravcem.

Akční letenka, akční ubytování !

Před cestou si nezapomeňte rezervovat vychytané ubytování ! Každý den aktualizované nabídky se slevou minimálně 50% po celé Americe naleznete zde USA hotely 50% off

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-03-11T06:38:25+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce