Comino

Lowcost letenky z Prahy na Maltu v červnu - 2.798 Kč.

17 komentářů
2015-03-06T09:08:35+01:00

O akci

Vydejte se na průzkum maltského souostroví, na kterém najdete na tři stovky kostelů, spoustu historických památek a monumentů a především krásná zákoutí ke slunění a koupání ve Středozemním moři.

Zpáteční letenky s jedním přestupem v Itálii na týdenní pobyt pořídíte u EasyJet za 2.798 Kč za osobu, pokud budete letenky kupovat zároveň pro 2 osoby, neboť celková cena obsahuje administrativní poplatek ve výši 375 Kč, který se rozpočítává mezi všechny pasažéry.

  • Letenky rezervujte na www.easyjet.com postupným přidáváním jednotlivých segmentů, jak to ilustrují screenshoty níže
  • Praha - Malta na termín 16.-23. června za 2.798 Kč
  • Praha - Malta na termín 09.-15. června za 2.888 Kč

Termíny a celková cena letenek pro 2 osoby pro trasu Praha - Milán - Malta - Řím - Praha

Zavazadla a odbavení

U EasyJet máte bezplatnou přepravu jednoho kusu příručního zavazadla maximálních rozměrů 56 × 45 × 25 cm a neomezené hmotnosti. Jestliže chcete, aby se vaše zavazadlo dostalo na palubu s vámi, dodržte rozměry 50 × 40 × 20 cm, dopravce vám tak garantuje, že zavazadlo nepůjde do zavazadlového prostoru do podpalubí.

Jestliže potřebujete další zavazadlo k odbavení do 20 kg, připočítejte k ceně celé rezervace 1.749 Kč za osobu na všechny lety, přidáte v dalším kroku rezervace. EasyJet neprovozuje návazné lety, proto musíte při přestupu zavazadlo vyzvednout z výdejního pásu a znova jej odbavit na další let na check-in nebo drop-off přepážce.

K jednotlivým letům se nejlépe odbavte až 30 dní před odletem z domova vč. vytištění palubních vstupenek. Pokud byste odbavení neprovedli, nemusíte se strachovat, na letišti je odbavení taktéž možné a bez poplatku.

Ubytujeme se, půjčujeme si vůz

Pro týdenní pobyt na Maltě pořídíte ubytování za cca 7 tisíc ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu s bazénem. Nabídku všech typů ubytování naleznete na osvědčeném a spolehlivém booking.com

Pokud byste se rádi poohlédli po možnostech ubytování v soukromých nemovitostech, zkuste zabrousit na Airbnb, kde zároveň získáte 617 Kč slevu na první rezervaci. V nabídce lze nalézt krásné apartmány s terasou a výhledem na moře, ale také ubytování na plachetnici.

Maltské souostroví má velmi hustou a frekventovanou veřejnou dopravu, ale pokud rádi při svých cestách využíváte služeb autopůjčoven, můžete nabídku všech půjčoven porovnat přes partnerský vyhledávač.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-03-06T10:08:35+01:00

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele aja32
aja32
před 8 lety

Loni jsme taky letěli na Maltu z Wroclavi s Ryanair, cena letenky byla 3000,-, letělo nás 5, na letiště jsme to měli 400 km, ale bylo to super a je tam i levné parkování, myslím, že 500 Kč na 10 dní.

Avatar uživatele
Radka S.
před 8 lety

Ahoj, tady jsem se dočetla, že při první rezervaci na airbnb získám slevu 617 Kč, nedávno (po koupi letenek do Malagy z vaší nabídky) jsem se na airbnb zaregistrovala, vybrala a zaplatila tu uybtovní, ale žádnou slevu mi nenabídli (a jí o ní nevěděla, proto jsem se nepídila). Udělala jsem někde chybu? Dá se to ještě získat zpětně? Díky moc za odpověď.

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Ahoj Radko, slevu je třeba uplatnit hned na první rezervaci. Momentálně musíš udělat rezervaci za minimálně 200 dolarů, aby ti byla odečtena sleva 1240 Kč.

Avatar uživatele
Radka S.
před 8 lety

Díky, určitě se bude hodit :-)

Avatar uživatele Tomáš Brumovský
Tomáš Brumovský
před 8 lety

A ještě bych to zkusil přes rumbo.fr bookovat.

Avatar uživatele Michaela.rosenbergova
Michaela.rosenbergova
před 8 lety

Hezký den, prosím, můžete mi poradit, zda jde vyhledat letenky rovnou Praha-Milano-Malta ? Jde mi jen Praha -Milano a pak Milano - Malta.. a zaplatit 2 letenky.. lze to i najednou? Díky moc za rady Míša

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Dobrý den Míšo, chcete asi jen jednosměrnou letenku, že? Můžete si samozřejmě navolit letenky do jedné rezervace na libovolná data, nemusí navazovat.

Avatar uživatele Michaela.rosenbergova
Michaela.rosenbergova
před 8 lety

nene... chci zakoupit letenky přesně, jak jsou v náhledu hore.. Praha - Malta, Malta - Praha.. 16.-23-6. :-) Jen nevím, jak na to.. aby to bylo v jedné. Díky za rady! M.

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Míšo, obávám se, že už budou letenky probrané, ale jinak je to triviální záležitost: Vyhledáš jednosměrný let Praha - Milán, vybereš. V pravém panelu, kde je jakoby košík klikneš na "+ Přidat další lety", zadáš Milán - Malta, vybereš a zase klikneš na "+ Přidat další lety", dokud nebudeš mít navolený celý itinerář.

Avatar uživatele mrvin_1
mrvin_1
před 8 lety

Sory za opětovný spam, ale někomu se to třeba na Maltě může na procestování ostrova hodit. Kdyby měl někdo zájem o půjčení automobilu přes cestujlevne (rentalcars), mám tam jako zálohu zaplaceno 1000 kč, které nevyužiju. Všechny údaje včetně země, auta, termínu, řidiče, platební karty atd. se dají změnit. Přenechám tedy těchto 1000 kč „nabitých“ na rentalcars.com za 600 kč. Pokud byste je chtěli, kontaktujte mě, prosím, na mailu mrvin@centrum.cz, sejdeme se buďto osobně (Pendluju mezi Prahou, Ostravou a Havířovem), nebo se domluvíme jinak.

Avatar uživatele multibestia
multibestia
před 8 lety

Jenom jestli by nebylo lepší letět s Ryanem z Krakowa nebo z Wroclawy. Pro severomoraváky bych řekl, že určitě jo (podobná cena a bez přestupů)

Avatar uživatele multibestia
multibestia
před 8 lety

Příklad: Wed 24/06/15 09:35 Wroclaw WRO 12:25 Malta MLA 2:50 h / no change Back Wed 01/07/15 12:50 Malta MLA 15:35 Wroclaw WRO 2:45 h / no change 2728 Kč

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Ač jsem z Ostravy, bude pro mě levnější se dostat do Prahy než do Wroclawi, je to na každém, kterou variantu si zvolí. Nejlevnější letenka na červen z Wroclawi stojí stejně jako tato s přestupem z Prahy :-) 418 PLN / 2800 Kč

Avatar uživatele multibestia
multibestia
před 8 lety

Pravda Wroclaw je trochu dál ale Krakow vyjde taky na stejné peníze a bez přestupu i když třeba zrovna ten přestup v Římě může být taky zajímavý. There Wed 08/07/15 20:45 Krakow KRK 23:25 Malta MLA 2:40 h / no change Back Wed 15/07/15 17:40 Malta MLA 20:20 Krakow KRK 2:40 h / no change 2768 Kč

Avatar uživatele Kickassone
Kickassone
před 8 lety

Ja muzu ze zkusenosti rict, ze prestupy v Milane jsou celkem opruz - cekali jsme 8h, takze vlakem na hlavni nadrazi (asi 16e / osoba), dalsich asi 5e stalo uskladneni zavazadla a Milan celkove nic moc - vsedni den dopoledne a vsude plno nezamestnanych immigrantu posedavajicich na lavickach a divne koukajicich.. A mode district byl plny kramu Gucci a Praha - cenove pro nasince nic zajimaveho (z Londynem nebo NYC se to neda srovnat)..

Avatar uživatele Kickassone
Kickassone
před 8 lety

Praha = Praha

Avatar uživatele Kickassone
Kickassone
před 8 lety

Praha = Prada sem chtel napsat :-)

Další akce