Comino

Lowcost letenky z Prahy na Maltu v červnu - 2.798 Kč.

17 komentářů
2015-03-06T09:08:35+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Vydejte se na průzkum maltského souostroví, na kterém najdete na tři stovky kostelů, spoustu historických památek a monumentů a především krásná zákoutí ke slunění a koupání ve Středozemním moři.

Zpáteční letenky s jedním přestupem v Itálii na týdenní pobyt pořídíte u EasyJet za 2.798 Kč za osobu, pokud budete letenky kupovat zároveň pro 2 osoby, neboť celková cena obsahuje administrativní poplatek ve výši 375 Kč, který se rozpočítává mezi všechny pasažéry.

  • Letenky rezervujte na www.easyjet.com postupným přidáváním jednotlivých segmentů, jak to ilustrují screenshoty níže
  • Praha - Malta na termín 16.-23. června za 2.798 Kč
  • Praha - Malta na termín 09.-15. června za 2.888 Kč

Termíny a celková cena letenek pro 2 osoby pro trasu Praha - Milán - Malta - Řím - Praha

Zavazadla a odbavení

U EasyJet máte bezplatnou přepravu jednoho kusu příručního zavazadla maximálních rozměrů 56 × 45 × 25 cm a neomezené hmotnosti. Jestliže chcete, aby se vaše zavazadlo dostalo na palubu s vámi, dodržte rozměry 50 × 40 × 20 cm, dopravce vám tak garantuje, že zavazadlo nepůjde do zavazadlového prostoru do podpalubí.

Jestliže potřebujete další zavazadlo k odbavení do 20 kg, připočítejte k ceně celé rezervace 1.749 Kč za osobu na všechny lety, přidáte v dalším kroku rezervace. EasyJet neprovozuje návazné lety, proto musíte při přestupu zavazadlo vyzvednout z výdejního pásu a znova jej odbavit na další let na check-in nebo drop-off přepážce.

K jednotlivým letům se nejlépe odbavte až 30 dní před odletem z domova vč. vytištění palubních vstupenek. Pokud byste odbavení neprovedli, nemusíte se strachovat, na letišti je odbavení taktéž možné a bez poplatku.

Ubytujeme se, půjčujeme si vůz

Pro týdenní pobyt na Maltě pořídíte ubytování za cca 7 tisíc ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu s bazénem. Nabídku všech typů ubytování naleznete na osvědčeném a spolehlivém booking.com

Pokud byste se rádi poohlédli po možnostech ubytování v soukromých nemovitostech, zkuste zabrousit na Airbnb, kde zároveň získáte 617 Kč slevu na první rezervaci. V nabídce lze nalézt krásné apartmány s terasou a výhledem na moře, ale také ubytování na plachetnici.

Maltské souostroví má velmi hustou a frekventovanou veřejnou dopravu, ale pokud rádi při svých cestách využíváte služeb autopůjčoven, můžete nabídku všech půjčoven porovnat přes partnerský vyhledávač.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-03-06T10:08:35+01:00

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce