Mapa

Lucembursko z Katovic, víkendy - 670 Kč.

0 komentářů
2013-06-27T09:55:23+02:00

O akci

Jak jste mohli již během včerejšího večera zaznamenat, v naší diskuzi se objevil zajímavý tip od uživatele lucxe. Kombinací letenek do Hahnu, nedaleko Frankfurtu, a autobusového spojení Hahn - Luxemburk dojedete do tohoto města jen za 690 Kč, a to i ve víkendových termínech.

Rezervuj:

Cena letenky činí 68 zlotých, při placení online kartou si v posledním kroku nastavte platbu právě v měně PLN, kurz pro přepočet tak bude využit u Vaší banky, nikoliv kurz Wizzairu. Minimální částka bude činit 410 Kč. Zároveň připomínám, že těchto cen dosáhnou pouze členové Discount klubu, kde členství odpovídá 130 zlotých - 780 Kč. Členství Vám umožní cestovat po 1 rok za levnější ceny z jakéhokoliv letiště. Členství musím mít alespoň 1 člověk pro skupinu až 10 lidí. Více info o Discount klubu.

Příkladové víkendové termíny (pátek - pondělí): 4. - 7.října, 18. - 21.října nebo 15. - 18.listopadu

Cena autobusového spojení letiště Hahn - centrum Luxemburk činí 10€ - 260 Kč. Autobus jede necelé 2 hodiny a plně navazuje na linku z Katovic.

Jak na letiště v Katovicích

Z Ostravy, případně Bohumína můžete vyrazit na letiště v Katovicích od 176 Kč se společností Tiger Express. Této ceny dosáhnete při využití promo kódu "Cestujlevne.com" a objednávky přes email na prodej@tigerexpress.eu. Detailní info zde.

Promo kód uplatňuje čtenáře ke slevě 20% na původní jízdné. Cena současné dopravy v časech letů do Hahnu odpovídá při zpáteční jízdence 615 Kč, což při uplatnění slevy vychází na 492 Kč. Cena se vztahuje pro termín 4/7 a 18/21. řijna.

Do Ostravy se případně dopravíte se společností ČD, Leo express nebo RegioJet taktéž za pár korun.

Hotely v Lucemburku

Lucembursko je známo jako jedna z nejbohatších zemí světa, čemuž tak trochu odpovídají i místní ceny nejen za ubytování. Pokud se zaměříme konkrétně na hotely, najdeme zde pár zajímavých kousků, levnější hotely jsou však umístěny u letiště a nikoliv v centru. Cena za dopravu činí 1,5€, což se rozhodně vyplatí: O něco levnější variantou je pro méně náročné ubytování v místních hostelech. Před rezervací na stránkách Hostelworld.com využijte našeho tipu, díky kterému získáte zdarma Gold Card a ušetříte 2$ na každé rezervaci.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-06-27T09:55:23+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce