Lugano, Janov nebo Nice nočním autobusem z Prahy - 500 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Nevadí-li vám delší doba jízdy nočním autobusem, můžete využít velmi atraktivních zaváděcích cen na lince z Prahy přes švýcarské Lugano a italský Janov až do francouzského Nice. Cena 500 Kč za zpáteční jízdenku má jedinou nevýhodu, odjezd je pouze v tuto sobotu či pondělí.

Nové termíny: 30. března, 2, 4 a 6. dubna

  • Jízdenky za 500 Kč zakoupíte na eurolines.cz
  • Odjezd 19. a 21. března v 16:30
  • Návrat 21., 23. nebo 25. března (příjezd +1 den v 12:00)
Doba jízdy:
  • Lugano - 12,5 hodiny
  • Janov - 17 hodin
  • Nice - 20 hodin
Autobusy Eurolines jsou vybaveny zásuvkami pro nabití notebooků a dalších zařízení včetně bezplatného wifi připojení po celé Evropě. Výhodou je možnost vysunutí sedadel též do strany.

Před cestou

Proč se vydat?

Zahájení prodeje na poslední chvíli dohání Eurolines sepsáním krátkého "Proč jet?" článku k těmto destinacím, přečíst si jej můžete zde: S Eurolines až na Azurové pobřeží.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pain.sorrow

Myslíte, že by bylo možné jet na lístek Praha-Janov, ale na cestě tam vystoupit v Miláně? Cestu zpět bych pak nastoupila v Janově.

Avatar uživatele pavlos

Melo by to jit - kdo pozna, že jste vysedla dříve? :-) Jinak jizdenky jsou v prodeji, přestože se systém tak verejne hned nejevi, i do/z Milana za 500 Kč. Aspoň nyní jsem ji takto zakupoval.

Avatar uživatele Hanka

Dobrý den, nevíte jak je to s věkem ? Když je mi 22 mohu si i tak koupit zvýhodněnou jízdenku za 500 kč , nebo musím koupit jízdenku - junior-12-25 let za 3060 kč? děkuji.

100% zvýhodněnou :)

Avatar uživatele nemam

Mě to teda do Lugana ukazuje 19. i 21.3. za 3200,- Neměli byste tam něco někam na velikonoce? :)

Avatar uživatele nemam

Aha, měl jsem vybarný jiný návrat, se správným už ukazuje 500,-. Nicméně škoda že to není i o týden později...

Též si myslím, že je to škoda :) Velikonoce jsou tu, autobusy by byly hned plné.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

A už tam budem?

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Hurá za zážitky!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Švýcarsko  

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko

Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie