Luqa, Malta - 2.109 Kč.

Itálie , Malta
Před 5 lety

Jak akci využít?

Dnes se podíváme na další ostrov. Tentokrát ostrovní zemi, Maltu. Nejlevnější letenku s přestupem v Bari a Londýnu seženete za krásných 2.109 Kč. Jako bonus navštívíte italské přímořské město Bari a při zpáteční cestě můžete udělat nákupy v londýnské Oxford street. Itinerář je následující:

  • Praha - Bari: odlet SO 12.května v 5:30 za 399 Kč - Wizzair
  • Bari - Malta: odlet SO 12.května v 22:25 za 321 Kč - Ryanair
  • Malta - Londýn Luton: odlet PÁ 18.května v 11:15 za 742 Kč - Ryanair
  • Londýn Luton - Praha: odlet SO 19.května v 21:10 za 647 Kč - Wizzair
Pokud nechcete navštívit Londýn, můžete odletět z Malty v sobotu 19.května s tím, že letenka stojí o 7€ více. Lze také zakončit cestu v Brně linkou z Lutonu. Ceny jsou vč. všech poplatků pokud cestujete pouze s příručním zavazadlem. Pokud sháníte ubytování využijte našeho nového partnera booking.com provizorně na těchto stránkách.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie