Luqa, Malta - 2.109 Kč.

Před 6 lety

Jak akci využít?

Dnes se podíváme na další ostrov. Tentokrát ostrovní zemi, Maltu. Nejlevnější letenku s přestupem v Bari a Londýnu seženete za krásných 2.109 Kč. Jako bonus navštívíte italské přímořské město Bari a při zpáteční cestě můžete udělat nákupy v londýnské Oxford street. Itinerář je následující:

  • Praha - Bari: odlet SO 12.května v 5:30 za 399 Kč - Wizzair
  • Bari - Malta: odlet SO 12.května v 22:25 za 321 Kč - Ryanair
  • Malta - Londýn Luton: odlet PÁ 18.května v 11:15 za 742 Kč - Ryanair
  • Londýn Luton - Praha: odlet SO 19.května v 21:10 za 647 Kč - Wizzair
Pokud nechcete navštívit Londýn, můžete odletět z Malty v sobotu 19.května s tím, že letenka stojí o 7€ více. Lze také zakončit cestu v Brně linkou z Lutonu. Ceny jsou vč. všech poplatků pokud cestujete pouze s příručním zavazadlem. Pokud sháníte ubytování využijte našeho nového partnera booking.com provizorně na těchto stránkách.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

A už tam budem?

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Tam to bude krásný!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít
Ikona pinu
Malta  

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Průvodce pro Malta