LUXUS Eurovíkend: Budapešť v 5* hotelu Ramada, 2 dny - 1.414 Kč (3 dny 2.025 Kč).

Před 5 lety

Jak akci využít?

Pikantní nabídka na strávený víkend v Budapešti je k mání pouze do dnešní půlnoci. Pokoje rychle mizí a proto s rezervací neváhejte. Noc v luxusním 5* hotelu Ramada Plaza Budapest zakoupíte za 1.221 Kč pro 2 osoby ! V ceně máte vstup do lázeňské části, kde naleznete krytý i termální bazén, vířivku, saunu, parní lázeň a fitness centrum. Nechybí ani bezplatné připojení k internetu a kyvadlová doprava do starého centra Budapešti, taktéž vše v ceně 1.221 Kč za noc ! Online rezervace 5* hotelu.

Dopravu do Budapešti z Prahy zakoupíte do 800 Kč za zpáteční jízdné, průměrná doba cesty je necelých 7 hodin z Prahy, 3 hodiny z Bratislavy. Jízdenky zakoupíte u dopravců jako je Orangeways či Eurolines.

Nechť je příkladem 2 denní pobyt za 1.414 Kč s odjezdem v sobotu ráno v 7:30 z Prahy, a zpět v neděli odpoledne v 16:00. Případně lze podniknout 3 denní pobyt (2 noci) za cenu o 600 Kč vyšší na osobu. Pátek - neděle 7.-9.září.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Jedem!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Hurá za zážitky!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Maďarsko  

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko