Jak akci využít?

Pikantní nabídka na strávený víkend v Budapešti je k mání pouze do dnešní půlnoci. Pokoje rychle mizí a proto s rezervací neváhejte. Noc v luxusním 5* hotelu Ramada Plaza Budapest zakoupíte za 1.221 Kč pro 2 osoby ! V ceně máte vstup do lázeňské části, kde naleznete krytý i termální bazén, vířivku, saunu, parní lázeň a fitness centrum. Nechybí ani bezplatné připojení k internetu a kyvadlová doprava do starého centra Budapešti, taktéž vše v ceně 1.221 Kč za noc ! Online rezervace 5* hotelu.

Dopravu do Budapešti z Prahy zakoupíte do 800 Kč za zpáteční jízdné, průměrná doba cesty je necelých 7 hodin z Prahy, 3 hodiny z Bratislavy. Jízdenky zakoupíte u dopravců jako je Orangeways či Eurolines.

Nechť je příkladem 2 denní pobyt za 1.414 Kč s odjezdem v sobotu ráno v 7:30 z Prahy, a zpět v neděli odpoledne v 16:00. Případně lze podniknout 3 denní pobyt (2 noci) za cenu o 600 Kč vyšší na osobu. Pátek - neděle 7.-9.září.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 45%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 32%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 50%
A už tam budem?
ušetříš až 21%
Jedem!
4519 starších akcí
Zavřít boční panel
Maďarsko

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko