Mapa

Luxusní 4* hotel s lázněmi v Budapešti - 834 Kč.

0 komentářů
2013-08-25T16:51:20+02:00

O akci

Zajímavou nabídkou ke zpestření podzimních víkendů může být nejen dvoudenní výlet do hlavního města Maďarska. Pokud jste ještě neměli možnost navštívit toto krásné město na Dunaji, využijte aktuální akce na ubytování a udělejte si krátký eurovíkend v této metropoli.

Luxusní 4*hotel Lion´s Garden, který se nachází v centru Budapešti, nabízí v aktuální promo akci zvýhodněné ubytování nejen ve víkendových termínech. Nejlevnější noc v dvoulůžkovém pokoji vychází na 834 Kč, nejdráže však na 1.034 Kč v závislosti na vybraném datu. Výše slevy je tak pohyblivá od 50 do 65%, což však příliš nehraje roli. V hotelu je Wifi připojení samozřejmostí. Parkovací stání vychází na 15€ / den a pro hosty je možnost využít i místních lázní, ve kterých naleznete plavecký bazén, vířivku, saunu, infračervená saunu a posilovnu.

Snídaně není zahrnuta v ceně a stojí 180 Kč na osobu - využití snídaně však není podmínkou a cenu tak nenavýší. Pokoj za 834 Kč zakoupíte i ve víkendovém termínu, např. poslední listopadový.

Doprava do Budapešti

Hotel se nachází nedaleko železniční stanice Keleti, pro fanoušky železniční dopravy se tak jeví nejvýhodnější doprava s ČD, kde zakoupíte jízdenku okolo 800 Kč / zpáteční cesta. Ostatně za 800 Kč se do Budapešti dopravíte i s autobusovými dopravci jako Orangeways nebo Student Agency.

Osobně doporučuji využití služeb společnosti Eurolines. Za zpáteční jízdenku zaplatíte od 680 Kč, o víkendech od 730 Kč při včasném nákupu, což tento okamžik je. Lístky jsou dostupné zatím do konce října a prodej na měsíc listopad začne v nadcházejících dnech. Časově vycházejí spoje velmi vhodně i pro dvoudenní návštěvu.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-08-25T16:51:20+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce