Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Zajímavou nabídkou ke zpestření podzimních víkendů může být nejen dvoudenní výlet do hlavního města Maďarska. Pokud jste ještě neměli možnost navštívit toto krásné město na Dunaji, využijte aktuální akce na ubytování a udělejte si krátký eurovíkend v této metropoli.

Luxusní 4*hotel Lion´s Garden, který se nachází v centru Budapešti, nabízí v aktuální promo akci zvýhodněné ubytování nejen ve víkendových termínech. Nejlevnější noc v dvoulůžkovém pokoji vychází na 834 Kč, nejdráže však na 1.034 Kč v závislosti na vybraném datu. Výše slevy je tak pohyblivá od 50 do 65%, což však příliš nehraje roli. V hotelu je Wifi připojení samozřejmostí. Parkovací stání vychází na 15€ / den a pro hosty je možnost využít i místních lázní, ve kterých naleznete plavecký bazén, vířivku, saunu, infračervená saunu a posilovnu.

Snídaně není zahrnuta v ceně a stojí 180 Kč na osobu - využití snídaně však není podmínkou a cenu tak nenavýší. Pokoj za 834 Kč zakoupíte i ve víkendovém termínu, např. poslední listopadový.

Doprava do Budapešti

Hotel se nachází nedaleko železniční stanice Keleti, pro fanoušky železniční dopravy se tak jeví nejvýhodnější doprava s ČD, kde zakoupíte jízdenku okolo 800 Kč / zpáteční cesta. Ostatně za 800 Kč se do Budapešti dopravíte i s autobusovými dopravci jako Orangeways nebo Student Agency.

Osobně doporučuji využití služeb společnosti Eurolines. Za zpáteční jízdenku zaplatíte od 680 Kč, o víkendech od 730 Kč při včasném nákupu, což tento okamžik je. Lístky jsou dostupné zatím do konce října a prodej na měsíc listopad začne v nadcházejících dnech. Časově vycházejí spoje velmi vhodně i pro dvoudenní návštěvu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Pláž v Murdeira Village Resortu
ušetříš až 40%
Hurá za zážitky!
Londýnský taxík
ušetříš až 63%
Jedem!
Gardens by the Bay
ušetříš až 20%
To musíš vidět!
Enna
ušetříš až 50%
To budou fotky!
Sicílie z Prahy během zimy
1 238 Kč
2022-09-21T09:43:08+02:00 0 komentářů
5620 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?