Luxusní 5*h v centru Budapešti na Advent - 1.009 Kč.

Jak akci využít?

Každý rok v jiném místě na Vánoční trhy.. Také máte podobné předsevzetí? Potom byste mohli navštívit adventní Budapešť. A když už o Vánocích, tak v celé své parádě.

V aktuální akční nabídce portálu HRS totiž nalezneme opravdu parádní akci. Luxusní 5* hotel Mamaison Andrasy umožňuje pobyt v dvoulůžkovém pokoji pouze za 39€ / noc. Tedy 1.009 Kč pro dvě osoby s welcome drinkem, parkováním u hotelu a bezplatného pozdního odhlášení z hotelu (do 15:00).

Hotel je umístěn přímo na Andrassiho třídě, kousek od metra a v docházkové vzdálenosti od Szecheniyho lázní. Tyto nejznámější lázně se nacházejí v nádherném parku vedle Náměstí hrdinů v centru Budapešti.

Jak do Budapešti?

Pro ty, kteří nechtějí využít bezplatného parkování u hotelu se bude hodit následujících pár řádků.

Nejlevnější dopravu nejen mezi Prahou a Budapeští poskytuje tuzemský autobusový dopravce Eurolines. Za zpáteční jízdenky (i víkendové) zaplatíte při dostatečném předstihu pouze 680 Kč. Standardní ceny však nepřesahují hranici 800 Kč, a to ani u dopravců jako je Student Agency (950 Kč) nebo Orangeways (800 Kč). Fanoušci drážního systému mohou využít taktéž spojů ČD, při ceně do 1.000 Kč.

Autobusy Eurolines vyjíždí na prodloužený víkend v pátek v 7:00 a zpět z Budapešti v neděli v 15:00.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele janis.novakova

Mam zde take jednu super akci... Maji ted cenu 64,- za jednu cestu PRG - GVA - PRG Termin 12.12.-18.12., celkove cena je 136,- Kc za zpatecni letenku v tomto terminu

Avatar uživatele janis.novakova

Jeste jsem zapomela napsat kde :-D www.csa.cz

Avatar uživatele theo2

Přijde mi trochu zbytečný brát to do Budapešti přes Ženevu, spíš bych to zkombinoval s autobusem Eurolines 1+1 zdarma...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

To bude jízda!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam chceš!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Všude dobře, co doma!

Další akce