Jak akci využít?

Nejproslulejší pláží mezi leteckými fandy je jednoznačně Maho Beach. Tento kus pobřeží totiž leží přímo za přistávací drahou místního letiště - můžete tak zažít nejen nízký přelet, ale také nátlak motorů těch největších letounů planety. Karibský ostrov Svatý Martin však nabízí křišťálové moře a bílé pláže i v tišších místech ostrova.

Díky současnému tarifu aerolinek American Airlines se lze vydat z Evropy do Karibiku již za 12.324 Kč. Dostupné trasy:

Pro vyhledání konkrétního termínu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím komentářů níže. K cestě je nutné mít ESTA povolení ke vstupu na území USA. Podmínky k tarifu:
  • Cestovní období do 31.května 2014
  • Maximální doba pobytu 30 dní
  • Prodej do 20.prosince
V některých termínech lze vychytat i delší přestupy v New Yorku (19 hodin) - během této doby s přehledem stihnete prohlídku Manhattanu a ochutnání pravého burgera.

Do Barcelony s Vueling

Barcelona je snadno dostupnou destinací. Aerolinie Vueling nabízejí jednosměrné tarify od 60€ / 1.650 Kč. Odlétat můžete z Prahy, Mnichova, Drážďan či Vídně. Další zajímavé varianty jsou s odletem z polských letišť či Budapešti, a to s Ryanair či Wizzair. Nezapomeňte však, že některé tyto linky míří na letiště Girona, nikoliv Barcelona.

Hotely na Sv. Martinu

Klasická nabídka hotelů na Sv. Martinu začíná lehce nad 1.300 Kč za dvoulůžkový pokoj a noc. Využijte také srovnávač hotelů.

Více než jindy doporučuji zvážit termín v závislosti na cenách ubytování, které by Vás mohli v některých termínech nemile překvapit. Stravování na místě nabízí klasické stánky, restaurace či supermarkety. O tom, jak probíhá takový klasický den českého turisty na Sv. Martinu se můžete dočíst na webu Michala Knytla.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 28%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 30%
Všude dobře, co doma!
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 50%
Tam to bude krásný!
4380 starších akcí
Zavřít boční panel
Svatý Martin

Tam, kde nad hlavami přistávají letadla

Svatý Martin je ostrov ležící ve východní části Karibského moře asi 250 km východně od Portorika. Patří do severní části Závětrných ostrovů a je součástí Malých Antil. Jedná se o nejmenší ostrov, který je rozdělený mezi dva státy, a to Francii a Nizozemsko. Ostrov má pouhých 87 km2 a 75.000 obyvatel.

Největšími lákadly ostrova jsou jak krásné pláže a příroda, tak především světoznámá Maho Beach, na které je možné z bezprostřední blízkosti zažít start i přistání takového letadla, jako je například čtyřmotorový Airbus A-340. Na ostrově se také neplatí DPH, a tak je možné zde pořídit elektroniku, alkohol, tabák a spoustu dalších věcí za velmi příznivé ceny. 

Průvodce pro Svatý Martin