Svatý Martin

Maho Beach: lety na ostrov Sv. Martin - 12.324 Kč.

0 komentářů
2013-12-04T11:27:23+01:00

O akci

Nejproslulejší pláží mezi leteckými fandy je jednoznačně Maho Beach. Tento kus pobřeží totiž leží přímo za přistávací drahou místního letiště - můžete tak zažít nejen nízký přelet, ale také nátlak motorů těch největších letounů planety. Karibský ostrov Svatý Martin však nabízí křišťálové moře a bílé pláže i v tišších místech ostrova.

Díky současnému tarifu aerolinek American Airlines se lze vydat z Evropy do Karibiku již za 12.324 Kč. Dostupné trasy:

Pro vyhledání konkrétního termínu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím komentářů níže. K cestě je nutné mít ESTA povolení ke vstupu na území USA. Podmínky k tarifu:
  • Cestovní období do 31.května 2014
  • Maximální doba pobytu 30 dní
  • Prodej do 20.prosince
V některých termínech lze vychytat i delší přestupy v New Yorku (19 hodin) - během této doby s přehledem stihnete prohlídku Manhattanu a ochutnání pravého burgera.

Do Barcelony s Vueling

Barcelona je snadno dostupnou destinací. Aerolinie Vueling nabízejí jednosměrné tarify od 60€ / 1.650 Kč. Odlétat můžete z Prahy, Mnichova, Drážďan či Vídně. Další zajímavé varianty jsou s odletem z polských letišť či Budapešti, a to s Ryanair či Wizzair. Nezapomeňte však, že některé tyto linky míří na letiště Girona, nikoliv Barcelona.

Hotely na Sv. Martinu

Klasická nabídka hotelů na Sv. Martinu začíná lehce nad 1.300 Kč za dvoulůžkový pokoj a noc. Využijte také srovnávač hotelů.

Více než jindy doporučuji zvážit termín v závislosti na cenách ubytování, které by Vás mohli v některých termínech nemile překvapit. Stravování na místě nabízí klasické stánky, restaurace či supermarkety. O tom, jak probíhá takový klasický den českého turisty na Sv. Martinu se můžete dočíst na webu Michala Knytla.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-12-04T11:27:23+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce