Májové letenky z Prahy do Brém - 718 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Na májový výlet k Severnímu moři vás mohou nalákat stále klesající ceny letenek nové linky z Prahy do Brém. Letenky jsou dostupné na takřka libovolný květnový termín za cenu 359 Kč jednosměrně. Brémy jsou velmi pěkné a klidné hanzovní město mající výhodnou polohu k podniknutí výletů nejen do druhé největší metropole Německa, Hamburku, ale také do neméně zajímavých přímořských měst, jako jsou Bremerhaven či Cuxhaven, ze kterých můžete absolvovat jednodenní lodní výlet na překrásný ostrov Helgoland.

  • Zpáteční letenka Praha – Brémy za 718 Kč na www.ryanair.com
  • Cestovní období: květen 2015
  • Dostupnost do vyprodání
  • Všechny nabídky ubytování v Brémách porovnejte přes booking.com >>
Ryanair vám dovolí se zabalit do dvou příručních zavazadel, u kterých musíte dodržet maximální rozměry 55×40×20 a 35×20×20 cm a hmotnost 10 kg. S novou aplikací Ryanair se můžete na své lety pohodlně odbavit bez nutnosti tisku papírových palubních vstupenek.

Letiště v Brémách leží velmi blízko centra města, pohodlné spojení zajišťuje tramvajová linka č. 6, která odjíždí ze zastávky před terminálem.

Nejen do Hamburku

Pro výlety do Hamburku a dalších měst v Dolním Sasku je výhodné si pořídit zemskou celodenní jízdenku u Deutsche Bahn za 23 €, každá další osoba +4 €. Jízdenka je platná ve všech regionálních vlacích a v městské dopravě.

Jedeme na Helgoland

Jak už jsme zmínili v úvodu, můžete podniknout jednodenní výlet lodí na opravdu krásný ostrov Helgoland, na který se dostanete z Bremerhavenu s lodní společností Reederei Cassen Eils. Zpáteční jednodenní jízdenka vychází na 40 €, děti do 14 let jedou za 23 €, rodinné jízdné (2 + 3) je za 100 €.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pavelson

Rád bych poprosil nějakou dobrou duši, která by mi poradila jak koupit letenku za těch 718, tedy bez nutnosti pojištění (450 navíc)? Díky

Avatar uživatele lukas

Pojištění není povinné, jen stačí vybrat s rolovacího seznamu Don't Insure Me :-) Je to ostatně napsáno i v tom řádku pod tím http://prntscr.com/6w1w3x

Avatar uživatele pavelson

Díky!

Avatar uživatele filcke

megabus, lze nálezt i za 1 euro

Avatar uživatele ewitchka.m

\to jsem právě zkoušela,bohužel, Bremen-Amsterdam zvolit nešlo :(

Avatar uživatele ewitchka.m

Nemáte nějaký dobrý tip na dopravu z Brém do Amsterdamu?

Avatar uživatele BrunoSK

Možná flixbus.de?

Avatar uživatele ewitchka.m

díky

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To budou fotky!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Honem, dokud jsou místa!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo  

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo