Malaga: letenky - 1.550 Kč, 4*hotel - 900 Kč.

Jak akci využít?

Parádní kombinaci hotel + letenku na jih Španělska můžete rezervovat v této chvíli díky tomuto tipu. Malaga je pravým místem k relaxování na písčité pláži a poznávání typické kultury Španělska. Navštivte pevnost Alcazaba z 11.století nebo katedrálu Catedral de la Encarnación z roku 1528.

Rezervace letenek

Letenky z Norimberku do Malagy jsou dostupné za 1.550 Kč v průběhu června. Cena 1.550 Kč za letenku je konečná vč. tax, poplatků a zavazadla o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 10 kg.Norimberk (NUE) je jen kousek od západních Čech a týden parkování na letišti nestojí více jak 40€. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu. Pokud však nechcete jet autem, vyplatí se linky společnosti Student Agency. Jízdenky zakoupíte s ohledem na výchozí bod za pár stokorun.

  • Rezervujte letenku na ryanair.com
  • Dostupné termíny:
    • tam: 4, 6, 8, 11, 13, 18, 20, 25, 27, 29. VI
    • zpět: 6, 11, 18, 20, 22, 25. VI
Možnou alternativou pro severočechy je odlet z Lipska (LEJ), kde cena letenek startuje na 1.890 Kč.

Akční ubytování Málaga

Tím pravým lákadlem k výletu do Málagy je právě akce na ubytování ve 4* hotelu na kraji starého centra Malagy. Ubytování v luxusním pokoji pro 2 osoby a parkovacím místem vychází za noc pouze na 900 Kč! Pokoje jsou dostupné od června do konce srpna na každý den. Pro pohodový pohyb a snadné cestování nejen po městě, doporučuji vypůjčit automobil s vyzvednutím po příletu na letišti. Sazba za 4-denní pronájem činí 1.508 Kč! Srovnejte ceny autopůjčoven na letišti v Malaze u nás. Pokud již budete mít auto, udělejte si celodenní výlet na nejjižnější bod Evropy - Gibraltar.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

To musíš vidět!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To bude jízda!

Další akce