Jak akci využít?

Parádní kombinaci hotel + letenku na jih Španělska můžete rezervovat v této chvíli díky tomuto tipu. Malaga je pravým místem k relaxování na písčité pláži a poznávání typické kultury Španělska. Navštivte pevnost Alcazaba z 11.století nebo katedrálu Catedral de la Encarnación z roku 1528.

Rezervace letenek

Letenky z Norimberku do Malagy jsou dostupné za 1.550 Kč v průběhu června. Cena 1.550 Kč za letenku je konečná vč. tax, poplatků a zavazadla o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 10 kg.Norimberk (NUE) je jen kousek od západních Čech a týden parkování na letišti nestojí více jak 40€. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu. Pokud však nechcete jet autem, vyplatí se linky společnosti Student Agency. Jízdenky zakoupíte s ohledem na výchozí bod za pár stokorun.

  • Rezervujte letenku na ryanair.com
  • Dostupné termíny:
    • tam: 4, 6, 8, 11, 13, 18, 20, 25, 27, 29. VI
    • zpět: 6, 11, 18, 20, 22, 25. VI
Možnou alternativou pro severočechy je odlet z Lipska (LEJ), kde cena letenek startuje na 1.890 Kč.

Akční ubytování Málaga

Tím pravým lákadlem k výletu do Málagy je právě akce na ubytování ve 4* hotelu na kraji starého centra Malagy. Ubytování v luxusním pokoji pro 2 osoby a parkovacím místem vychází za noc pouze na 900 Kč! Pokoje jsou dostupné od června do konce srpna na každý den. Pro pohodový pohyb a snadné cestování nejen po městě, doporučuji vypůjčit automobil s vyzvednutím po příletu na letišti. Sazba za 4-denní pronájem činí 1.508 Kč! Srovnejte ceny autopůjčoven na letišti v Malaze u nás. Pokud již budete mít auto, udělejte si celodenní výlet na nejjižnější bod Evropy - Gibraltar.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 54%
To musíš vidět!
ušetříš až 12%
To musíš vidět!
ušetříš až 23%
To musíš vidět!
ušetříš až 57%
Tam chceš!
4569 starších akcí