Kuala Terrangu

Malajsie: letenky do Kuala Lumpuru z Prahy - 12.535 Kč.

5 komentářů
2015-03-12T16:41:43+01:00

O akci

Když se řekne Kuala Lumpur, určitě si vybavíte dva mrakodrapy Petronas Towers! Započněte svou cestu napříč Malajsií právě v jejím hlavním městě a pak se vydejte na treky krásnou přírodou mnohých národních parků, do pralesů, močálů, kokosových hájů, malých vesniček a dlouhých písčitých pláží, poznejte zemi kulturních a náboženských kontrastů, poznejte jednoduše Malajsii.

Na omezené množství termínů jsou v rezervačních systémech k nalezení zpáteční letenky z Prahy do Kuala Lumpuru s China Southern Airlines za super cenu 12.535 Kč, které jsou reálně dostupné od konce dubna do konce května.

  • Letenka Praha - Kuala Lumpur za 12.535 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období platí pro odlety do 20. června s návratem nejpozději do 2. července
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce
  • Prodej do 31. března
V ceně letenky je kromě příručního zavazadla samozřejmě bezplatná přeprava jednoho odbaveného zavazadla do maximální hmotnosti 23 kg.

S vyhledáním termínu vám pomůžeme, napište si do komentářů.

Ubytujeme se

Pokud budete trávit pár dní v Kuala Lumpuru, doporučujeme ubytování rezervovat předem. Vybírejte to s dobrou dostupností na metro. V letoviscích (Kuantan, Penang, Tioman, Borneo - Kuching, Kota Kinabalu atd.) můžete noclehy shánět až na místě, ceny se pohybují v řádech stokorun, vše se odvíjí od preferencí a vašich možností.

Letecké přískoky v Malajsii

Někteří z vás určitě ví, že největší a nejznámější nízkonákladová společnost pochází právě z Malajsie. Pokud tedy budete chtít zamířit na ostrov Langkawi nebo malajskou část Bornea nebo třeba do Indonésie či Thajska, letenky z Kuala Lumpuru hledejte u Air Asia.

[start][zeme]Malajsie[/zeme][mezikrok][mys][konec]

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-03-12T16:41:43+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce