Jak akci využít?

Když se řekne Kuala Lumpur, určitě si vybavíte dva mrakodrapy Petronas Towers! Započněte svou cestu napříč Malajsií právě v jejím hlavním městě a pak se vydejte na treky krásnou přírodou mnohých národních parků, do pralesů, močálů, kokosových hájů, malých vesniček a dlouhých písčitých pláží, poznejte zemi kulturních a náboženských kontrastů, poznejte jednoduše Malajsii.

Na omezené množství termínů jsou v rezervačních systémech k nalezení zpáteční letenky z Prahy do Kuala Lumpuru s China Southern Airlines za super cenu 12.535 Kč, které jsou reálně dostupné od konce dubna do konce května.

  • Letenka Praha - Kuala Lumpur za 12.535 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období platí pro odlety do 20. června s návratem nejpozději do 2. července
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce
  • Prodej do 31. března
V ceně letenky je kromě příručního zavazadla samozřejmě bezplatná přeprava jednoho odbaveného zavazadla do maximální hmotnosti 23 kg.

S vyhledáním termínu vám pomůžeme, napište si do komentářů.

Ubytujeme se

Pokud budete trávit pár dní v Kuala Lumpuru, doporučujeme ubytování rezervovat předem. Vybírejte to s dobrou dostupností na metro. V letoviscích (Kuantan, Penang, Tioman, Borneo - Kuching, Kota Kinabalu atd.) můžete noclehy shánět až na místě, ceny se pohybují v řádech stokorun, vše se odvíjí od preferencí a vašich možností.

Letecké přískoky v Malajsii

Někteří z vás určitě ví, že největší a nejznámější nízkonákladová společnost pochází právě z Malajsie. Pokud tedy budete chtít zamířit na ostrov Langkawi nebo malajskou část Bornea nebo třeba do Indonésie či Thajska, letenky z Kuala Lumpuru hledejte u Air Asia.

[start][zeme]Malajsie[/zeme][mezikrok][mys][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Misak1.988
Misak1.988

Ahoj, zeptám se na přestup mezi letadlama v Guangzhou. Je tam na přestup asi jen hodina a půl. Zvládne se to v pohodě? Když to na sebe takhle navazuje, tak když bude mít letadlo z Amstru zpoždění, letadlo do Kuala Lumpur na něj počká, nebo ta letenka propadne a já zůstanu někde v Číně?díky

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele polakova.jana
polakova.jana

Ahoj, muzete mi poradit termin "cim driv tim lip" neco cca jako odlet 27/4 a navrat cca 10/5. dekuji. Jana

před 5 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Ahoj Jano, konec dubna je už za vyšší ceny, ale to sis asi ověřila sama, za tuhle cenu je možné letět nejdříve v květnu např. 7.-21.5.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele borbai
borbai

mozna by ti pomohlo par facek - pak by se ti v mozku seplo

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele padrino11
padrino11

Tak v Malajsii bych si nos asi nepudroval - to je o krk.

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 36%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 51%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 35%
To musíš vidět!
4481 starších akcí
Zavřít boční panel
Malajsie

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie