Maledivy

Maledivy: letenky do Lakadivského moře - 9.809 Kč.

85 komentářů
2014-01-18T09:28:28+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Nejen nejzelenější ostrov světa Srí Lanku - 9.696 Kč můžete navštívit díky dnešnímu úlovku. Zaletět si můžete také na nejkouzelnější souostroví. Fotogenické bílé pobřeží poseté palmami s průzračným mořem zaujme prostě každého. O tom, že Maledivy nejsou jen pro vyvolené si můžete přečíst v tomto cestopisu.

Letenky za akční cenu můžete zakoupit s odletem z Varšavy do hlavního města Malé. V ceně je zavazadlo do 30 kg a velmi pohodlné přestupy.

Aktualizace: 20. 1. 2014, 12:15 - tarif byl opraven, letenky za uvedené ceny již nejsou k dispozici

  • Rezervuj letenku Varšava - Maledivy za 9.809 Kč
  • Omezení odletů: 20.1. – 30.4. 2014
  • Maximální délka pobytu 45 dní
  • Prodej do aktualizace tarifu !
  • Přihlašte se do našeho newsletteru a buďte u zdroje jako první..
S rezervací doporučuji neváhat – tarif může být kdykoliv zaktualizován! Do Varšavy se dopravíme za pár korun (od 6 Kč) se společností Polskibus. Změnu termínu a počtu cestujících provedete po kliknutí na Nové hledání. Případně využijte tento návod nebo nám napište dotaz do komentáře..

Vízum na Maledivy není potřeba. Váš pobyt však nesmí přesáhnout délku 30 dní.

Do Varšavy, jak již bylo psáno, se dopravíme levně autobusy Polskibus. Prodej na následující období bude zahájen v průběhu následujícího měsíce, nyní zakoupíte jízdenky do 31.března. Chcete-li ušetřit čas, vydejte se do Varšavy s národním dopravcem. Letenky z Prahy zakoupíte přes ČSA za 2.583 Kč.

Z letiště na ostrov Maafushi

Letiště je umístěné na samotném ostrůvku, proto je nutné započít cestu krátkým převozem. Cesta loďkou z letiště na hlavní ostrov Malediv – Male, trvá přibližně 10 minut a cena za jednu osobu činí 1$ – 20 Kč. V Male máte na výběr. Buďto přečkat alespoň jednu noc a prohlédnout si i tento ostrov nebo se rovnou přesunout na druhou stranu ostrova, odkud odjíždí transfery na okolní ostrůvky. Osobně doporučuji přespat jednu noc na Male před zpáteční cestou. Ubytování na Male pro 2 osoby začíná na 933 Kč + 400 Kč poplatky a daň.

Mezi odlehlými stranami ostrova se dostanete taxíkem, cena se pohybuje od 2 do 4$. Následně již zbývá zaplatit 2,5$ za trajekt z Male na Maafushi. Lodní řád na odlehlejší ostrovy.

Ubytování na Maafushi od 980 Kč

Cestu na ostrov Maafushi jsem popsal především proto, že na tomto ostrově naleznete cenově přijatelnou nabídku ubytování. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj se snídaní lze rezervovat od 560 Kč + 420 Kč. Přehled cenově dostupných hotelů na Maafushi. Ceny uvádím odděleně proto, jelikož v přehledu jsou uvedeny bez poplatků a daní – může docházet ke zbrklým omylům.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-01-18T10:28:28+01:00

85 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce