Mallorca: duben/květen, snídaně, letenky - 4.859 Kč.

Jak akci využít?

Chybí-li Vám elán k zajištění letenek, hotelu a transferu zvlášť, využijte výhodné nabídky cestovní kanceláře Neckermann. Ta prostřednictvím serveru dovolena.cz nabízí zájezd na Mallorcu od 4.258 Kč. Pro nás zajímavé zájezdy jsou však s odletem z Drážďan nebo Mnichova. Na letiště nás ZDARMA zaveze autobus společnosti Student Agency nejen z Prahy!

  • Odlet z Drážďan: 4.859 Kč / 24.04. - 01.05.
  • Odlet z Mnichova: 4.911 Kč / 21.04. - 28.04.
  • Rezervace: dovolena.cz/mallorca
V ceně je tedy zahrnut jak transfer na letiště do Německa, letenka, transfer z letiště v Palmě do hotelu, tak i ubytování na 7 nocí se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji.

AKTUALIZACE 4.3.: V systému naleznete další volné termíny pro hotel Los Alamos** v polovině dubna. Destinace Cala Millor viz. náhled níže.

Jak funguje transfer zdarma na letiště v Německu?

V rezervaci zašrtněte, že máte zájem o autobusovou dopravu na letiště zdarma. Pracovníci SA Vám poté s celou rezervací zájezdu pošlou i rezervaci na autobusové (železniční?) linky dopravce Student Agency. Bude Vám nabídnu nejbližší spoj na stálých linkách. Tzn. že se nejedná vyloženě o transfer k zájezdu, ale o volnou jízdenku např. Praha - Drážďany dle jízdního řádu. Odjíždět tak můžete ze všech měst obsluhovaných tímto dopravcem!

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele sivasand

Až na to, že ta Mallorca je minimálně pro dva lidi, tj. celkem za necelých 10 k. Nic pro jednotlivce - měli byste to v článku uvádět, ať neztrácím čas.

Stačí se podívat na hlavní stránku a ob jeden příspěvek je Mallorca pro individuální cestovatele.....

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

To musíš vidět!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam to bude krásný!

Další akce