Jak akci využít?

Během října se můžete vydat do nejslunečnějšího státu Evropy, kde na 300 dní v roce vám bude dopřáno ideální počasí nejen ke koupání ve Středozemním moři, ale i k objevování dávné historie malebného ostrovního státu Malta. Mimo historie zavítejte též do Vesničky Pepka námořníka, tedy filmových kulis přístupných veřejnosti.

Akční letenky s leteckou společnosti Ryanair z Norimberku začínají na 50 € a začne se létat od listopadu, z Berlína pak stojí 68 €.

  • Norimberk - Malta od 1.350 Kč rezervuj >> (listopad)
  • Berlín - Malta od 1.850 Kč rezervuj >> (říjen, listopad)
Dostupnější alternativou je nabídka aerolinií Air Malta z Vídně za 87 €. V ceně je však odbavené zavazadlo do 20 kg a mnohem více termínů.
  • Vídeň - Malta od 2.365 Kč rezervuj >> (říjen-březen)
Do Berlína i Vídně se pohodlně přímo na letiště můžete dopravit autobusy Regiojet a Flixbus, do Norimberku je lepší dojet autem a zaparkovat v přilehlé čtvrti Ziegelstein – jedna stanice od letiště vlakem U2 za 2€.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Ivo
Ivo

urcite chci auto, kdyz uz nekam jedu, tak chci videt i mene "proflaknuta" mista a mit soukromi a projet toho co nejvice za tu dobu. Kamile, doporucil bys nejakou autopujcovnu? Na podzim se na Maltu chystam. Diky

před 3 lety
kamil.kv

TAdy na místním odkazu to najde dobrou cenu. (vyzvednout pozdě v noci to asi nejde) http://www.rentalcars.com/SearchResults.do?enabler=&country=Malta&puMonthYear=11-2016&doYear=2016&city=Malta+Leti%C5%A1t%C4%9B&doFiltering=&filterName=CarCategorisationSupplierFilter&dropCity=Malta+Leti%C5%A1t%C4%9B&driversAge=25&filterTo=1000&dropLocationName=Malta+Leti%C5%A1t%C4%9B&doMinute=0&puYear=2016&puSameAsDo=on&locationName=Malta+Leti%C5%A1t%C4%9B&puMinute=15&doDay=12&chinese-license=on&searchType=&filterFrom=0&puMonth=11&dropLocation=29906&doHour=20&dropCountry=Malta&puDay=8&puHour=21&location=29906&doMonthYear=11-2016&doMonth=11&showAllCars=true Bral jsem to jednou i tady. To přijel kluk z města. http://www.maltacar.com/

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele Ivo
Ivo

Zajimalo by me, jak na Malte levne vyresit pozdni prilet (23:00 a dale). Pujcovny aut jsou v tuto dobu zavrene nebo maji extra priplatek za pockani a MHD tusim uz moc nejezdi, nebo se pletu? Mate nekdo zkusenost s timto?

před 3 lety
kamil.kv

Autobusy už myslím nejezdí, půjčovny fungují, ale je možné si auto objednat i z půjčovny co sídlí ve městě a oni za vámi na letiště přijedou. Jinak ceny taxi jsou fixní, jsou celkem slušné jeli jsme až nahoru do severní části ostrova za 30-35euro. Případně si vzít první noc poblíž letiště. Jinak Maltu vřele doporučuji byl jsem tam asi 5x a vždy se rád vracím. V listopadu se dá ještě i koupat moře má cca 19st.

před 3 lety
Avatar uživatele scratch
scratch

Ideální je taxi z letiště za fixní cenu kamkoliv po ostově 24h denně. Úhrada za taxi se provádí v letištní hale při objednání taxíku, kde Vám sdělí i cenu za přepravu. Pozor na půjčení auta od no name stánků a tourist shopů. Doporučuji auto zkontrolovat před podpisem smlouvy. Dle zkušeností, ceny 40-45 EUR/den během letních prázdnin, později klesají na cca 30 EUR. Doporučuji automat pro pohodlnější jízdu vlevo.

před 3 lety
kamil.kv

Auto už jsem měl i za 1 000,-Kč na tři dny (listopad) Auto se vyplatí půjčit. Jsou levná a řízení vlevo není za takový problém jak se může zdát. V roce 2014 jsme koupili myslím za 6-7 euro lístek na bus a dalo se neomezeně jezdi celý týden. To ale pro nevýhodnost pro provozovatele, ale už zdražily. Proto raději doporučuji auto.

před 3 lety
Avatar uživatele vevoda.ulath
vevoda.ulath

Týdenní lístek na bus stojí 21 euro.

před 3 lety
Avatar uživatele literakl
literakl

Jak chladnou vodu můžeme očekávat na konci září? Pod 24 stupňů je to pro mě nepříjemné.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 23%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 52%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 27%
Tam jsi ještě nebyl!
4529 starších akcí
Zavřít boční panel
Malta

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Průvodce pro Malta