Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Dalším prázdninovým hitem, kam lze levně doletět je ostrovní stát ve Středozemním moři - Malta. Zpáteční letenky ve vhodné kombinaci můžete zakoupit již za 2.360 Kč v červencových termínech, a to s odletem z Prahy nebo Brna! Při letech z Prahy Vás čeká kratší noční přestávka v Bergamu (BGY) při cestě zpět. Pokud poletíte z Brna, budete si muset udělat delší přestávku v obou směrech.

Letenky z Prahy

Letenky z Prahy je nutné nakombinovat s dopravci Wizzair a Ryanair. U společnosti Wizzair kupte letenky do Bergama (BGY) např. v datech 10, 15, 17.července a zpět např. 14, 17, 24, 28.července.

K těmto letenkám přikoupíte letenky na stránkách společnosti Ryanair, a to v termínu 10, 15, 17.července a zpět 13, 16, 23 nebo 27.července. Před rezervací si však zkontrolujte cenovou dostupnost obou letenek. Ceny se mohou kdykoliv změnit. Celkově lze letět na Maltu v rozmezí 2.360 - 2.800 Kč.

Zároveň je nutné dodat, že u Wizzairu pro dosažení této ceny je nutné mít členství v Discount klubu a cestovat s menším příručním zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm.

Letenky z Brna

Letenky z Brna rezervujte jen na stránkách společnosti Ryanair. Letět můžete pondělky a pátky. Je však nutné počkat cca 20h v Bergamu, využijte tento čas k návštěvě Starého města - Citta Alta. Pokud budete kontrolovat jednotlivé termíny, nezapomeňte poté zavřít všechny okna prohlížeče a onu rezervaci provést znovu v nové stránce. Před potvrzením si překontrolujte trasu a data.

Auto a levné ubytování na Maltě

Opravdu výhodné ceny ubytování lze pořídit v akčních nabídkách. Například nejlevnější 2-lůžkový pokoj v St. Julian´s zakoupíte za 390 Kč! Podívejte se na ceny dle destinací: Procestuj ostrov křížem krážem díky vypůjčenému automobilu. Vyzvednutí i vrácení provedete před / po příletu na letišti na Maltě. Auto na týden můžete mít od 2.111 KčSrovnejte si ceny v našem srovnávači autopůjčoven!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kuk
kuk

Kuk :)

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Fuerteventura pláž
ušetříš až 72%
Tam jsi ještě nebyl!
Montemar Palace, Madeira
ušetříš až 36%
To musíš vidět!
Barcelona – Park Gueli
ušetříš až 33%
Tam to bude krásný!
Pláž Zlaté Písky
ušetříš až 47%
Tam jsi ještě nebyl!
4966 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?