Mexiko

Martinik, Sv. Martin, Guadeloupe a Cancún - 11.384 Kč.

9 komentářů
2015-02-16T10:14:01+01:00

O akci

Doslova na karibské hody zve cestovatele francouzský dopravce Air France v závěru turistické sezony. Navštívit budete moci ostrovy s jemně bílým pískem a ve větru pulzujícími palmami, stejně tak jako mekku všech letecký spotterů ostrov Svatý Martin. Pokud byste však hledali dovolenou na poslední chvíli, skočte po letenkách do mexického Cancúnu. Tato destinace se může chlubit jako jednou z nejlevnějších v celém Karibiku.

Všechny letenky jsou k dispozici pouze dnes, 16.02.2015. Platbu proto uhraďte online kartou nebo přímým převodem peněz na stejnou banku do 14:00, případně v hotovosti na pobočkách SA.

Svatý Martin

Martinik Guadeloupe Všechny tyto tři uvedené destinace zahrnují cestovní období od 04.05. do 07.07.2015. Tedy v závěru turistické sezony.

Cancún

Letenky do Cancúnu platí pro odlety do 22.03.2015. Zavazadlo do 23 kg je samozřejmostí. Budete-li pátrat po nejvýhodnějších nabídkách, jistě vám přijdou vhod akční nabídky na booking.com nebo srovnávač hotelů na cestujlevne.com/hotel.

Přesun z letiště CDG na Orly

Nezapomeňte na fakt, že u každé letenky se nevyhnete přejezdu mezi těmito dvěma pařížskými letišti. V případě Martiniku a Guadeloupe máte zdarma transfer shuttle busem AirFrance. Jízdenku na bus získáte při check-inu nebo na trasnfer desku. Při cestě na Sv. Martina nebo do Cancúnu můžete zkusit vřelost personálu, v opačném případě se budete přesouvat hromadnou dopravou. Cesta zabere zhruba 2 hodiny. V obou případech si zavazadla musíte znovu odbavit. Více o informací k dopravě z letiště Charles de Gaulle.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-02-16T10:14:01+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele dostalmarek
dostalmarek
před 9 lety

Ahoj potrehuji pujcit na Guadeloupe auto .mate nekdo tip ?

Avatar uživatele glossa33
glossa33
před 9 lety

To je jedinečná cena! Právě jsme přiletěli z Karibiku zpět do ČR a nejde se nevrátit. :-) Snad se podobná nabídka objeví i v prosinci-březnu 2015/16. Letěli bychom hned. ;-)

Avatar uživatele jerky_zaz
jerky_zaz
před 9 lety

Zdravím Petro, můžu se zeptat jak je to v Karibiku s přístupností na pláže? Jsou normálně veřejné? Jedná se mi zejména o Sv. Martin a Sv. Bartoloměj. Děkuju moc za radu :)

Avatar uživatele Andys
Andys
před 9 lety

Koupeno, díky za tip! Btw na tripsta.cz vychází Norimberk-St Maarten na 13100,- a asi upravili letiště, jelikož už přílet a odlet je z CDG.

Avatar uživatele posix
posix
před 9 lety

Adrej: Ahoj, letíš v jakém termínu ?

Avatar uživatele Andys
Andys
před 9 lety

30.6.-7.7.

Avatar uživatele posix
posix
před 9 lety

No, my jedem 17.6. - 2.7., ale i tak můžem stihnout pivko u "prkna" :-)

Avatar uživatele Andys
Andys
před 9 lety

Okej, tak se na detailech můžeme domluvit, ubytování máme v Simpson bay, můj email: andre.cz@seznam.cz

Avatar uživatele
jaames44
před 9 lety

Dobrý den, mam dotaz - nejsem tolik zkuseny v hledani terminu kdy tato cena bude sedet, myslite ze by nejak sla najit tato ci obdobna cena s odletem z jakehokoli mesta v Nemecku na St. Maarten primo v den zacatku toho obdobi jak pisete 4.5.? potreboval bych tam prave takto zacatek kvetna a take proto, ze to je jeste trochu mesic, dokdy tam je jakz takz pocasi. diky moc

Další akce