Martinik, Sv. Martin, Guadeloupe a Cancún - 11.384 Kč.

Jak akci využít?

Doslova na karibské hody zve cestovatele francouzský dopravce Air France v závěru turistické sezony. Navštívit budete moci ostrovy s jemně bílým pískem a ve větru pulzujícími palmami, stejně tak jako mekku všech letecký spotterů ostrov Svatý Martin. Pokud byste však hledali dovolenou na poslední chvíli, skočte po letenkách do mexického Cancúnu. Tato destinace se může chlubit jako jednou z nejlevnějších v celém Karibiku.

Všechny letenky jsou k dispozici pouze dnes, 16.02.2015. Platbu proto uhraďte online kartou nebo přímým převodem peněz na stejnou banku do 14:00, případně v hotovosti na pobočkách SA.

Svatý Martin

Martinik Guadeloupe Všechny tyto tři uvedené destinace zahrnují cestovní období od 04.05. do 07.07.2015. Tedy v závěru turistické sezony.

Cancún

Letenky do Cancúnu platí pro odlety do 22.03.2015. Zavazadlo do 23 kg je samozřejmostí. Budete-li pátrat po nejvýhodnějších nabídkách, jistě vám přijdou vhod akční nabídky na booking.com nebo srovnávač hotelů na cestujlevne.com/hotel.

Přesun z letiště CDG na Orly

Nezapomeňte na fakt, že u každé letenky se nevyhnete přejezdu mezi těmito dvěma pařížskými letišti. V případě Martiniku a Guadeloupe máte zdarma transfer shuttle busem AirFrance. Jízdenku na bus získáte při check-inu nebo na trasnfer desku. Při cestě na Sv. Martina nebo do Cancúnu můžete zkusit vřelost personálu, v opačném případě se budete přesouvat hromadnou dopravou. Cesta zabere zhruba 2 hodiny. V obou případech si zavazadla musíte znovu odbavit. Více o informací k dopravě z letiště Charles de Gaulle.

Sdílej akci s přáteli

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele dostalmarek
dostalmarek

Ahoj potrehuji pujcit na Guadeloupe auto .mate nekdo tip ?

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele glossa33
glossa33

To je jedinečná cena! Právě jsme přiletěli z Karibiku zpět do ČR a nejde se nevrátit. :-) Snad se podobná nabídka objeví i v prosinci-březnu 2015/16. Letěli bychom hned. ;-)

před 3 lety
Avatar uživatele jerky_zaz
jerky_zaz

Zdravím Petro, můžu se zeptat jak je to v Karibiku s přístupností na pláže? Jsou normálně veřejné? Jedná se mi zejména o Sv. Martin a Sv. Bartoloměj. Děkuju moc za radu :)

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele Andys
Andys

Koupeno, díky za tip! Btw na tripsta.cz vychází Norimberk-St Maarten na 13100,- a asi upravili letiště, jelikož už přílet a odlet je z CDG.

před 3 lety
Avatar uživatele posix
posix

Adrej: Ahoj, letíš v jakém termínu ?

před 3 lety
Avatar uživatele Andys
Andys

30.6.-7.7.

před 3 lety
Avatar uživatele posix
posix

No, my jedem 17.6. - 2.7., ale i tak můžem stihnout pivko u "prkna" :-)

před 3 lety
Avatar uživatele Andys
Andys

Okej, tak se na detailech můžeme domluvit, ubytování máme v Simpson bay, můj email: andre.cz@seznam.cz

Přidat odpověď
před 3 lety
jaames44

Dobrý den, mam dotaz - nejsem tolik zkuseny v hledani terminu kdy tato cena bude sedet, myslite ze by nejak sla najit tato ci obdobna cena s odletem z jakehokoli mesta v Nemecku na St. Maarten primo v den zacatku toho obdobi jak pisete 4.5.? potreboval bych tam prave takto zacatek kvetna a take proto, ze to je jeste trochu mesic, dokdy tam je jakz takz pocasi. diky moc

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 39%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 72%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 25%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 23%
Hurá za zážitky!
3809 starších akcí