Martinik, Sv. Martin, Guadeloupe a Cancún - 11.384 Kč.

Jak akci využít?

Doslova na karibské hody zve cestovatele francouzský dopravce Air France v závěru turistické sezony. Navštívit budete moci ostrovy s jemně bílým pískem a ve větru pulzujícími palmami, stejně tak jako mekku všech letecký spotterů ostrov Svatý Martin. Pokud byste však hledali dovolenou na poslední chvíli, skočte po letenkách do mexického Cancúnu. Tato destinace se může chlubit jako jednou z nejlevnějších v celém Karibiku.

Všechny letenky jsou k dispozici pouze dnes, 16.02.2015. Platbu proto uhraďte online kartou nebo přímým převodem peněz na stejnou banku do 14:00, případně v hotovosti na pobočkách SA.

Svatý Martin

Martinik Guadeloupe Všechny tyto tři uvedené destinace zahrnují cestovní období od 04.05. do 07.07.2015. Tedy v závěru turistické sezony.

Cancún

Letenky do Cancúnu platí pro odlety do 22.03.2015. Zavazadlo do 23 kg je samozřejmostí. Budete-li pátrat po nejvýhodnějších nabídkách, jistě vám přijdou vhod akční nabídky na booking.com nebo srovnávač hotelů na cestujlevne.com/hotel.

Přesun z letiště CDG na Orly

Nezapomeňte na fakt, že u každé letenky se nevyhnete přejezdu mezi těmito dvěma pařížskými letišti. V případě Martiniku a Guadeloupe máte zdarma transfer shuttle busem AirFrance. Jízdenku na bus získáte při check-inu nebo na trasnfer desku. Při cestě na Sv. Martina nebo do Cancúnu můžete zkusit vřelost personálu, v opačném případě se budete přesouvat hromadnou dopravou. Cesta zabere zhruba 2 hodiny. V obou případech si zavazadla musíte znovu odbavit. Více o informací k dopravě z letiště Charles de Gaulle.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele dostalmarek

Ahoj potrehuji pujcit na Guadeloupe auto .mate nekdo tip ?

Avatar uživatele glossa33

To je jedinečná cena! Právě jsme přiletěli z Karibiku zpět do ČR a nejde se nevrátit. :-) Snad se podobná nabídka objeví i v prosinci-březnu 2015/16. Letěli bychom hned. ;-)

Avatar uživatele jerky_zaz

Zdravím Petro, můžu se zeptat jak je to v Karibiku s přístupností na pláže? Jsou normálně veřejné? Jedná se mi zejména o Sv. Martin a Sv. Bartoloměj. Děkuju moc za radu :)

Avatar uživatele Andys

Koupeno, díky za tip! Btw na tripsta.cz vychází Norimberk-St Maarten na 13100,- a asi upravili letiště, jelikož už přílet a odlet je z CDG.

Avatar uživatele posix

Adrej: Ahoj, letíš v jakém termínu ?

Avatar uživatele Andys

30.6.-7.7.

Avatar uživatele posix

No, my jedem 17.6. - 2.7., ale i tak můžem stihnout pivko u "prkna" :-)

Avatar uživatele Andys

Okej, tak se na detailech můžeme domluvit, ubytování máme v Simpson bay, můj email: andre.cz@seznam.cz

Avatar uživatele jaames44

Dobrý den, mam dotaz - nejsem tolik zkuseny v hledani terminu kdy tato cena bude sedet, myslite ze by nejak sla najit tato ci obdobna cena s odletem z jakehokoli mesta v Nemecku na St. Maarten primo v den zacatku toho obdobi jak pisete 4.5.? potreboval bych tam prave takto zacatek kvetna a take proto, ze to je jeste trochu mesic, dokdy tam je jakz takz pocasi. diky moc

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

A už tam budem?

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Všude dobře, co doma!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Mexiko  

Země plná kontrastů s příchutí tequilly

Co se vám vybaví, když se řekne Mexiko? Jistě to jsou aztécké pyramidy, kaktusy, sombréra ...  Mnohem méně se Mexiko se pojí s horskými hřbety a vulkány. Kromě toho se zde nachází i nejvyšší hora Pico de Orizaba. Turistickou atrakcí je i nejstarší strom na světě, který sahá do výše 12 metrů. 

V Mexiku existují obrovské sociální rozdíly, korupce, ale i navzdory tomuto faktu můžete cítit v zemi pohodu a radost. Lidé jsou usměvaví, všechno řeší maňánou, tancují, mají rádi hudbu. Mexiko je proslulé svou fiestou. Patří mezi země s nejvyšším počtem festivalů. Tak tradiční, skvěle přátelskou a energickou atmosféru najdete právě zde, možná i proto je vyhledávanou destinací Střední Ameriky. 

Mexiko má co nabídnout i z hlediska uměleckých a kulturních památek. Je vhodnou destinací  pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích. 

Průvodce pro Mexiko

Zavřít
Ikona pinu
Guadeloupe  

Motýl s nádechem Evropy v Karibiku

Tento nenápadný ostrov ve tvaru motýla je zámořský department Francie a leží v Malých Antilách. Díky tomu, že spadá pod Francii, vízum nepotřebujete. Jeho sousedy jsou Atlantský oceán a Karibské moře. Ostrov je výjimečný díky své unikátnosti „dva v jednom“,  tedy jednak hornaté části Basse Terre a oblasti bez jediného vrcholku, kde najdeme cukrovou třtinu a bílé pláže – Grande Terre.

Průvodce pro Guadeloupe

Zavřít
Ikona pinu
Martinik  

Nejlepší rum na světě najdete na ostrově květin

Právem tento karibský skvost jeho praobyvatelé nazývali „Madinina“, v překladu z jazyka původních indiánů to totiž znamená „ostrov květin“ a o tom, že je tohle označení oprávněné, se sami přesvědčíte téměř okamžitě, kdekoli se na ostrově budete vyskytovat, tam vás bude obklopovat rozmanitá, bujná a okouzlující tropická vegetace.

Martinik je ostrov ležící v Atlantském oceánu, polohou ve východní části Karibského moře je součástí souostroví Malé Antily, na jihu sousedí se Svatou Lucií a na Severu s Dominikou. Je původní francouzskou kolonií a i v současnosti je pod správou Francie, a proto zároveň také spadá do skupiny ostrovů označovaných jako Francouzské Antily. 

Skloubením francouzského šarmu a elegance, tropického klimatu, širokých bílých pláží posetých palmami, možností potápění se v křišťálově průzračné vodě nebo výšlapu na nejvyšší vrchol ostrova, sopku Montagne Peleé, a neposlední řadě nejlepšího rumu na světě je Martinik opravdovým rájem na zemi a své turistické touhy, zde může uspokojit i náročný cestovatel. 

Průvodce pro Martinik

Zavřít
Ikona pinu
Svatý Martin  

Tam, kde nad hlavami přistávají letadla

Svatý Martin je ostrov ležící ve východní části Karibského moře asi 250 km východně od Portorika. Patří do severní části Závětrných ostrovů a je součástí Malých Antil. Jedná se o nejmenší ostrov, který je rozdělený mezi dva státy, a to Francii a Nizozemsko. Ostrov má pouhých 87 km2 a 75.000 obyvatel.

Největšími lákadly ostrova jsou jak krásné pláže a příroda, tak především světoznámá Maho Beach, na které je možné z bezprostřední blízkosti zažít start i přistání takového letadla, jako je například čtyřmotorový Airbus A-340. Na ostrově se také neplatí DPH, a tak je možné zde pořídit elektroniku, alkohol, tabák a spoustu dalších věcí za velmi příznivé ceny. 

Průvodce pro Svatý Martin