Levné letenky do Aucklandu, Nový Zéland (návrat do Prahy) - 16.115 Kč.

Jak akci využít?

Extra levný tarif pro lety na Nový Zéland přináší společnost British Airways ! Zpáteční letenky z Barcelony do Aucklandu a příletem zpět do Prahy zakoupíte za 16.115 Kč !!!

Přiletět můžete taktéž do Mnichova nebo Vídně a dalších letišť za stejnou cenu ! Maximální pobyt je stanoven na 12 měsíců s odletem nejpozději 25.června. Př. dat 8. - 28. 5., 8.5. - 16.10., 8.5. - 23.10.

Změnu dat a počtu pasažérů upravíte v následujícím okně pomocí tlačítka “Upravit vyhledávání”

Letenky do Madridu / Barcelony

Nejlevnější letenky z Prahy zakoupíte přes prodejce Vueling.com, který nabízí přímé spojení s Barcelonou. Nejnižší ceny začínají na 55€. Do Barcelony můžete letět taktéž z Katowic nebo Budapešti s Wizzairem. Do Madridu pak z Budapešti nebo Krakova s Ryanairem.

Nový Zéland - víza

Pro vstup na území Nového Zéland nepotřebujete vízum, pokud Vaše cesta nepřesáhne 3 měsíce. Mějte prosím na paměti, že vstup je do tohoto pohádkového světa kontrolován přísněji a po cestovatelích je vyžadováno následující
  •  být v dobrém zdravotním stavu a být trestně bezúhonní,
  • ·mít cestovní pas platný ještě nejméně tři měsíce po dni odcestování z Nového Zélandu,
  • doložit, že mají k dispozici takové množství finančních prostředků, které jsou dostatečné k uhrazení nákladů spojených s pobytem (minimálně NZ$ 1.000 na každý měsíc pobytu na Novém Zélandu). Za patřičný doklad se považuje jedna z následujících forem: hotovost, cestovní šeky, kreditní karta s výpisem z bankovního účtu nebo potvrzení o převodu peněz do některé novozélandské banky,
  • předložit zaplacenou zpáteční letenku nebo letenku do země, do které jsou oprávněni vstoupit,
  • cestovat za účelem turismu nebo krátkodobého studia, tzn. že účelem pobytu je rekreace, návštěva přátel či rodiny nebo studium (kurz v délce maximálně tří měsíců).

Ubytování na Novém Zélandu

Nejlevnější nabídku ubytování najdete na této stránce Nový Zéland - hotely, kde je přehled všech hotelů se slevou 50% a více! Konkrétně levné ubytování v Aucklandu pořídíte jen za 885 Kč za noc pro 2 osoby.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 03. 12. 2012
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před 5 lety
Zobrazit profil
Avatar uživatele Sonjirk

Také se mi nedaří vyhledat levnější letenky než 25000 v jiném termínu než 8-28.5. Nelez na pelikánovi někde najít kalendář levných letů?

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele jakuv.lesy

Neni nad to kopírovat nabídky.. že mě to u vás ješt překvapuje - zlodějíčku

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4243 příspěvků
Aktivní před 2 hod
Zobrazit profil

Opravdu Vám to stojí za to ?... Myslíte si, že někoho zajímá, že jsem akci viděl na http://www.guialowcost.es/ a doplnil jsem jí o své informace k příletům do Prahy ? Nehledě na to, že ani nevím zda je tato stránka onou první ? Tipy jsou od čtenářů a díky těmto stránkám čtenáři jsou a podělí se o ně dále. Jasně, asi máte na mysli nějaký tuzemský web - ale nějak Vám nedošlo, kdo od koho co kopíruje :-) Akce BCN - AKL - PRG se objevila zde jako první. Nemám zájem hanit ostatní weby, čtenost tohoto portálu mluví za vše. A asi i Vy svým způsobem cítíte potenciál této stránky, když se sem pravidelně vracíte.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele quest

Jakube, uprime mne jako ctenare nezajima kdo s nabidkou prisel prvni. Pro mne je dulezite ze se o ni dozvim. Zda je to z tohoto webu ci jineho, ktery zatim neznam je mi fuk. Jasne je ze zdroj je vzdy jeden. Jsou-li informace od vas stejne kvalitni s takto pravidelnou cetnosti, budu rad navstevovat a sirit i vas web. Zdrava konkurence zvysuje kvalitu. Dave, dekuji za kvalitni praci zdejsi nabidky jsou oproti ostatnim webum co navstevuji naservirovany na zlatem podnose (doprava z prahy, terminy, ubytovani, auto) . Je to pro nas urcite cennejsi nez nabidky v originalnim jazyce. Web je prehledny (i kdyz prechod na novy design jsem zprvu oplakal) a nabidky caste. Je mi zahadou jak se k temto informacim tak rychle dostanete a uprimne receno bych velmi rad alespon trochu nahledl pod poklicku. Jen tak. Q.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele lendah

Tento odkaz mě velmi zaujal, ale když na něj kliknu, nejlevnější letenky jsou za 32 016,00 Kč, což je celkem smutné... :-(

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4243 příspěvků
Aktivní před 2 hod
Zobrazit profil

https://www.cestujlevne.com/diskuze/viewtopic.php?f=3&t=382 zde máte screenshot, cena je stále platná po kliknutí na odkaz ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Ženevy na keňské safari do Nairobi
-35 %

A už tam budem?

Krátké lety do New Yorku z Prahy
-18 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Mallorca z Lipska během srpna
-53 %

Jedem!

Další akce