Mapa

Levné letenky do Aucklandu, Nový Zéland (návrat do Prahy) - 16.115 Kč.

6 komentářů
2013-01-19T20:29:22+01:00

O akci

Extra levný tarif pro lety na Nový Zéland přináší společnost British Airways ! Zpáteční letenky z Barcelony do Aucklandu a příletem zpět do Prahy zakoupíte za 16.115 Kč !!!

Přiletět můžete taktéž do Mnichova nebo Vídně a dalších letišť za stejnou cenu ! Maximální pobyt je stanoven na 12 měsíců s odletem nejpozději 25.června. Př. dat 8. - 28. 5., 8.5. - 16.10., 8.5. - 23.10.

Změnu dat a počtu pasažérů upravíte v následujícím okně pomocí tlačítka “Upravit vyhledávání”

Letenky do Madridu / Barcelony

Nejlevnější letenky z Prahy zakoupíte přes prodejce Vueling.com, který nabízí přímé spojení s Barcelonou. Nejnižší ceny začínají na 55€. Do Barcelony můžete letět taktéž z Katowic nebo Budapešti s Wizzairem. Do Madridu pak z Budapešti nebo Krakova s Ryanairem.

Nový Zéland - víza

Pro vstup na území Nového Zéland nepotřebujete vízum, pokud Vaše cesta nepřesáhne 3 měsíce. Mějte prosím na paměti, že vstup je do tohoto pohádkového světa kontrolován přísněji a po cestovatelích je vyžadováno následující
  •  být v dobrém zdravotním stavu a být trestně bezúhonní,
  • ·mít cestovní pas platný ještě nejméně tři měsíce po dni odcestování z Nového Zélandu,
  • doložit, že mají k dispozici takové množství finančních prostředků, které jsou dostatečné k uhrazení nákladů spojených s pobytem (minimálně NZ$ 1.000 na každý měsíc pobytu na Novém Zélandu). Za patřičný doklad se považuje jedna z následujících forem: hotovost, cestovní šeky, kreditní karta s výpisem z bankovního účtu nebo potvrzení o převodu peněz do některé novozélandské banky,
  • předložit zaplacenou zpáteční letenku nebo letenku do země, do které jsou oprávněni vstoupit,
  • cestovat za účelem turismu nebo krátkodobého studia, tzn. že účelem pobytu je rekreace, návštěva přátel či rodiny nebo studium (kurz v délce maximálně tří měsíců).

Ubytování na Novém Zélandu

Nejlevnější nabídku ubytování najdete na této stránce Nový Zéland - hotely, kde je přehled všech hotelů se slevou 50% a více! Konkrétně levné ubytování v Aucklandu pořídíte jen za 885 Kč za noc pro 2 osoby.

 

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-01-19T20:29:22+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce