Meeega hit! Emirates z Prahy: Čína, Srí Lanka, Vietnam, Thajsko, Indonésie, Malajsie, atd. - 6.700 Kč.

  • ...
  • Akční letenky
  • Meeega hit! Emirates z Prahy: Čína, Srí Lanka, Vietnam, Thajsko, Indonésie, Malajsie, atd. - 6.700 Kč.

Jak akci využít?

Upozornění! Tento tarif využívá techniky fuel dump 3X - nejedná se tak o standardní tarif ani žádnou akci, ale CHYBU v matrixu.

Co je to fuel dumping? Čtěte.

Přečtěte si různé scénáře, které při využití FD 3X hrozí (na konci článku) a sami posuďte nákup.

Týden zpět jsem upozornil na opravdu úžasnou akci, kdy jsme na multi-city trase mohli letět do Asie od 9.240 Kč... Dnes však tento tarif přebíjí všechny levné letenky, které jsme kdy směrem z Prahy na východ publikovali!

FD 3X - fígl spočívá v přidání "ocásku" ke klasickému routingu, tedy Praha-Bangkok-Praha + přelet v náhodný datum například Lombok-Bali (tento routing již nemusí fungovat, využijte např. CGK-TKG) Tím základní tarif snížíme o několik stovek Eur. Tento poslední přelet neproletíme, propadne jako no-show a žádné sankce nehrozí *. Dbejte však na to, aby byl přelet s odstupem alespoň jednoho týdne, lépe měsíc, a jako poslední úsek!

PS: i já zakoupil multi-city s vámi, proto mě prosím nekamenujte :-)

Letenky z Prahy (tam i zpět) + přelet LOM-DPS:

LOM-DPS vypadá býti zablokován. Využijte např. o pár eur dražší Jakarta - Bandar L. (CGK-TKG) nebo zkuste najít letenky na ebookers.at!

AKCE BYLA UKONČENA! Na mail vám přijde pouze potvrzení o rezervaci. Žádné další e-maily nechodí. Výběr sedadel a jídel provedete skrz emirates.com

Čína, Japonsko a Korea

Jihovýchodní Asie Indie, Omán a SAE Afrika
  • Odlety v období: 07/2014 - 02/2015 (mimo 11.12.-15.1.)
  • Lze mezi sebou kombinovat letiště (např. Peking+Šanghaj, Tokio+Osaka a jiné)
Fígl funguje prakticky na všechny destinace obsluhované aerolinkami Emirates. NELZE: Mauricius, Seychely, Maledivy

Pár tipů na závěr:

(1) Klikněte u letů na "Flugdaten" a zjistíte tak, kterým letadlem poletíte - doporučuji A380. (2) Lze vložit stop-over v Dubaji za pár jednotek eur (pouze rozšíříte počet letů). (3) Při přestupu v Dubaji využijte občerstvení zdarma. (4) Změnu termínu i počtu osob taktéž jednoduše provedete ve vyhledávacím formuláři. (5) Upřednostňujte všední dny (po-čt). (6) Nezapomeňte na vízové povinnosti pro jednotlivé destinace.

(7) S nákupem přípojů a hotelů nespěchejte! Týden, dva, klidně měsíc počkejte.

◄◄◄ Nenech si akci pro sebe a sdílej tento příspěvek. Děkujeme.

* V komentářích se nám začínají shromažďovat i negativní postřehy. Pojďme si tedy říci, co vše reálně hrozí při cestování na "chybné tarify".

Edit: veškerý rozruch vznikl na základě komentáře "Yiriny", která je zaměstnancem EK. Jednalo se o trapný vtip jednoho z nepřejících. Sama Yirina se od komentářů distancovala.

(1) Kupujete pouze letenku - ve slevě, v promo akci nebo snad v chybě? Či dokonce za nákladovou cenu? Pokud můžeme letět z Brna do Londýna za 3 stovky, proč ne z Prahy do Pekingu za 6 tisíc? Kdo ví, třeba má expedia dnes s Emirates akci a proto stojí letenky co stojí. Není váš problém, co kupujete, ale je to problém aerolinek, co prodávají.

(2) Neproletím poslední segment, měl jsem to v plánu a proto mi hrozí doplacení rozdílu ceny letenek? Skutečně jste to měli v plánu? Neplánujete náhodou ještě jeden výlet do Asie, ale nakonec jste si to rozmysleli? Morální blok je překážkou, ale rozhodně ne nepřítelem. Krásně to popisuje Lukáš v komentáři.

(2.a) Reakce k doplatkům: I kdyby došlo k nejčernějšímu scénáři, tak rozdíl v ceně letenek je mnohdy pod úrovní 5 tisíc. Navíc k tomu není žádný právní důvod, pokud vás o to požádají, odmítnete.

(2.b) Pokud se vás zeptají na důvod 3. letu, jednoduše řekněte právě přelet při plánované dovolené. Cenový rozdíl není markantní, aby někdo chtěl dělat problémy. (ano, cena je luxusní, ale rozhodně to není USA za 1.400 Kč apod.)

(2.c) Využili jste techniku FD 3X, to se nesmí.. Coo? Jakou techniku, o ničem nevím - jen jsme si koupili letenky ;) (Nepochybuji o našich vykrucovacích schopnostech)

(3) Hrozí mi blacklistem, co budu dělat? Změníme si identitu - nechám si nastřelit vlasy, nasadím brýle a změním jméno. A co kdybych si jen změnil pas? A nebo dokonce v těch stovkách milionů cestujících mě nikdo nenajde? Ne, nebudou vás hledat kvůli tomu, že jste si koupili letenku. Tato informace byla pouhý flame.

(4) Co tedy skutečně hrozí a bude nás mrzet? Letecká společnost nemusí nakonec letenku vystavit a tím vystornuje rezervace. Peníze se vrátí a nepřijdete o nic (pokud jste tedy již nenakoupili přípoje ;) ). Řekněme, že minimálně 14 dní do odletu není nikdy nic jisté a je nutné s touto variantou skutečně počítat. To však platí jak pro chybné, tak i klasické letenky.

(5) Prodaly se desítky / stovky rezervací... Bude je někdo v desítkách tisíců hledat? Ne, nebude. Jsme jen zrnkem písku na pískovišti.

Sdílej akci s přáteli

732 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele bendar
bendar

Praha - Dubaji - Colombo bez problémů :-) díky moc

Odpovědět
před 4 lety
borshop

Máme za sebou výlet Praha - Dubaj - Delhi / Mumbai - Dubaj - Praha (7700 Kč) a vše bez problémů. Díky Davovi & Lukášovi a všem, kteří se teprve chystají, přeju šťastnou cestu

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele Ivan
Ivan

Zdravím Dava a redakci z výletu do Kambodže s megahitem s Emirates.... momentálně relaxujeme v Sihanoukville a jedinou starost, kterou dnes večer máme, je zda si dát barakudu, tuňáka, krevety či chobotnice ;-)

před 4 lety

Dobrý den, Jmenuji se Michelle Jsem občan Spojených států amerických Chci svědčit o dobrém úvěru Půjčka, který mi ukázal světlo poté, co byl podvodníkem 4 různých internetových mezinárodních věřitelů, všichni mi slíbili, že mi půjču po Tvorbě Zaplatím spoustu poplatků, které nic neudělují a nepředstavují žádný pozitivní výsledek. Ztratil jsem těžké vydělat peníze a bylo to celkem 8 000 dolarů. Jednoho dne jsem procházel internetem, který vypadal frustrovaně, když jsem narazil na svědectví muže, který byl také scammed a nakonec se spojil s legitímní úvěrovou společností nazvanou Stephen Williams TURKIYE FINANS BANKASI (tuerkiyefinansbank@linuxmail.org), kde se konečně dostal Jeho úvěr, a tak jsem se rozhodl kontaktovat stejnou půjčku a pak jim vyprávěl svůj příběh o tom, jak šokovali čtyři různí věřitelé, kteří neudělali nic jiného než samozřejmě více bolesti. Vysvětlil jsem firmě poštu a všechno, co mi řekli, bylo, že už nemám plakat, protože půjdu ve své firmě půjčku a také jsem si udělal správnou volbu kontaktovat je. Vyplnil jsem formulář žádosti o úvěr a pokračoval se všemi, co jsem od mne požádal a dostal jsem za půjčku ve výši 650.000,00 dolarů touto skvělou společností (TURKIYE FINANS BANKASI), kterou spravuje pan Stephen Williams a tady jsem spokojen s rodinou, protože pan Stephen Williams mi dal půjčku, takže jsem se sliboval svému já, že budu pokračovat v svědectví na internetu o tom, jak jsem dostal svůj úvěr. Potřebujete úvěr naléhavě? Láskavě a rychle kontaktujte pana Stephena Williamsa z TURKIYE FINANS BANKASI nyní za Váš úvěr prostřednictvím e-mailu: (tuerkiyefinansbank@linuxmail.org) Věřím, že ostatní lidé dávají svědectví také tomuto čestnému věřiteli.God vám žehnej

Avatar uživatele plzen.v
plzen.v

Ahoj, penalizace za nenastoupeni k tretimu "ocaskovemu" letu predpokladam u nikoho nenastala?

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele Mentoska
Mentoska

Moc dekuji autorum teto stranky. Praha - Singapur - Praha, bez problemu, voucher v Dubaji na jidlo obdrzen, nikdo za celou dobu nic nerikal. Uzasne Emirates a skvela 14denni dovolena! Diky!

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele kajtus
kajtus

šechno je v pořádku? Má někdo měl problémy s těmito vstupenky? Mám za týden PRG DXB HKG Myslíte si zažádat o poukaz na jídlo v Dubaji je hrubost a riziko? ;) Zdravim z Polska

před 4 lety
Avatar uživatele palio2
palio2

Ahoj. Let praha dubai bangkok a spat uplne bez problemov. Na ceste spat v dubaji sme dostali meal voucher na tranzit check in. Treba sa pytat. Sami ti ho neponuknu. Dik dave sa super tipy :)

před 4 lety
Avatar uživatele EvaEvelina
EvaEvelina

Ahoj, my jsme si v Dubaji normálně zažádali o jídlo a bez problémů, pak jsme šli do Mekáče a dali nám tam toho tolik, že jsme to ani nedojedli. Určitě si pro to dojděte, nikdo tam s tím problém neměl..

před 4 lety
Avatar uživatele ligus.martin
ligus.martin

Nám minule v Abu Dhabi dávali meal vouchery sami od sebe, asi jsme natrefili na pohodáře :)

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele fermata
fermata

Zkoušeli jste někdo koupit přes internet jízdenky na vlak po Číně? Musím to udělat přes nějakou agenturu? Prý kdo si ještě nikdy nekupoval jízdenku, musí si ji koupit přímo na přepážce kvůli kontrole údajů.

před 4 lety
Avatar uživatele Lucijana
Lucijana

ahoj Jani, ano koupili jsme celkem šest jízdenek pres http://www.travelchinaguide.com/cityguides/ Dle informaci je to seriozni web a cenove nejdustepnejsi :-) Lu

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele koko
koko

Ahoj. Proletěli jsme 29.9.÷8.10. Praha-Dubaj-Shanghai a zpět naprosto v pohodě.Perfektní výlet. Díky Dave! Taky bych se přimlouval, za zrušení rozhodnutí nezveřejňovat fuel dumping.

před 4 lety
Avatar uživatele kajtus
kajtus

Všechno je v pořádku? Má někdo měl problémy s těmito vstupenky? Mám za týden PRG DXB HKG Myslíte si zažádat o poukaz na jídlo v Dubaji je hrubost a riziko? ;) Zdravim z Polska

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele EvaEvelina
EvaEvelina

Ahoj, taky jsme letěli na Srí Lanku a naprosto v pohodě, letěl s námi i Hanzlík, ale pochybuji, že měl tak levnou letenku jako my :) moc dík za super dovču, která vyšla na necelou dvacku, s cestovkou minimum padede :) mějte se

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele mabre
mabre

PRG-DXB-PEK a zpět proletěno bez problémů 29.09 - 06.10. A prosím o zvážení přehodnocení nezveřejňování fuel dumpingů. Nebo není-li možno alespoň zasílání takto nalezených chybovek na soukromý e-mail. Příp. i nějak rozumně zpoplatněných. :-)

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele divally
divally

Ahoj, podařilo se nám s přítelkyní taky nakoupit v této akci zpáteční letenky do BKK. Je vhodné se registrovat do programu Skywards a sbírat první míle za tyhle letenky? Raději se ptám na zkušenosti ostatních, protože nerad bych tímhle na nás nějak přivolala storno :)

před 4 lety
David Eiselt

Jojo, v pohodě ;)

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele xricky
xricky

Dobrý den. Pomozte prosim. BKK v breznu 2015 pro 9 osob?

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele evifil
evifil

Pro pořádek taky hlásím, že PRG-DXB-NRT a zpět proběhlo naprosto bez problémů. Dave, ještě jednou díky!!!

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele mr.gagarin
mr.gagarin

Zdravím ze Sumatry! Moc díky za tip! ;-)

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele zobacovi
zobacovi

Dave, bude nějaký report z Tokia?

před 4 lety
Avatar uživatele evifil
evifil

Tokijské info by bylo prima ;-) Byly v srpnu velké pařáky? My tam budem od středy (tedy jestli nezačne soptit Bardabunga) a každý zajímavý tip berem všema deseti!

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele jakubhh
jakubhh

Nekdo zkusenosti se zmenou data letu? Mel jsem vazny uraz a musim letenku posunout. :( Nevite kolik, jestli vubec neco stoji zmena data?

před 4 lety
Avatar uživatele palio2
palio2

Ahoj tiez potrebujem prebookovat a je to takmrr nemozne. V expedii mi povedali ze prebookobanie je mozne za 99eur plus rozdiel v tarife ale nasledne nenasli ziadny volny let. Na nete som ale s emirates nasiel let ktory bol presne v ten isty den. Volal som aj do emirayes a nedalo sa prebookovat. Pisal som do garudy. Odposali mi aby som zavolal. Viac info nemam

před 4 lety
David Eiselt

Vzhledem k tomu, že jste to kupovali jako 3X, je nereálné aby vám někdo s letenkou hýbal. Co se stane je max to, že vám vše zruší bez nároku na cokoliv.

před 4 lety
Avatar uživatele jakubhh
jakubhh

Bohuzel je to tak, Emirates s tim neudelaji. Dokonce se slecna rozpovidala a rikala, jak jsou na Garudu v Praze vsichni nastvani kvuli teto chybe, ze ted volaji zakaznici kvuli letenkam a oni jim nemuzou pomoct. Garuda mi napsala ,ze to mam resit s Expedii. Expedia ma poplatek za cancel svinskych 200EUR a change 100EUR plus rozdil letenek. Takze lepsi dat ten cancel a dostat aspon par EUR zpatky. Bohuzel. Ze jsem to kupoval jako 3x je jejich problem, ne muj.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele Ondra14
Ondra14

Rozumím tomu dobře, že už se takhle levná letenka neá sehnat? A proč už to teda najednou nejde? Chtěl jsem si sehnat letenku na prosinec do Ho Chi Minh city, ale s jakýmkoliv "ocáskem" mi to už dávalo klasický ceny :/

před 4 lety
David Eiselt

Dobrý den, ano letenky již nelze koupit. Chyba byla opravena.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele spoli53
spoli53

tak dable.... myslim dejve ,,, vitej na zakladne v cechach ,,,,,,,,,,,,ja te vitam ne vůbec proto ze to co se vyhonilo s EMIRATES ,,,,,cekal jsem o to vic ze te tady budeme vic vitat, protože jsou tu nejaky pochybnosti a ty jsi toho taky nelitoval ze jsi to zkusil

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele spoli53
spoli53

neblaznete ,,,,,,,,,,,,,,,proc by to nemelo vyjit ,,,,,,,,,,,sam jsem koupil a vůbec nepochybuju ze to nebude fungovat............

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele marekmatejka
marekmatejka

Ahoj, tak už někdo odletěl? My už to riskli a nakoupili přípoje a hotely, tak snad nebudeme litovat :)

před 4 lety
Avatar uživatele struca
struca

Tez bych privitala zpravy od prvnich cestovatelu, co uz maji alespon let jednim smerem za sebou ;-) Pripoje jsme uz taky dokoupili, protoze ceny zacaly rychle stoupat, cili dychtim po jakekoli zprave, ze to nebyly vyhozene penize a idealy :-)

před 4 lety
Avatar uživatele dzelen
dzelen

Taky čekám na nějaké zprávy...

před 4 lety
David Eiselt

V úterý PRG-DXB-NRT ;)

před 4 lety
Avatar uživatele polaskovamarie
polaskovamarie

Až v pořádku odcestujete, spoustě lidem spadne kámen ze srdce (my letíme až v listopadu a přípoje už taky máme). Tak šťastnou cestu a prosím o info :)

před 4 lety
Avatar uživatele Toboo
Toboo

To Dave: tak jak si doletěl Dave? Myslím, že ne jen já čekám na tvou zprávu

před 4 lety
Avatar uživatele vitkova.katerina
vitkova.katerina

Přesně, čekám na zprávu jestli to prošlo :D

před 4 lety
Avatar uživatele Jana
Jana

Prošlo, dával na FB fotku letenky

před 4 lety
borshop

Tak víme, že odletěl :) ale jestli projde i cesta zpět, na to si musíme počkat.

před 4 lety
David Eiselt

Tak už jsme zpátky v Dubaji, vše bez odporu ;) Jen v Praze měli nějaké trable se systémem a vyhodilo nás to před nástupem jako Denied, to bylo kvůli tomu, že nezbyla místa a museli nás přesadit. Jinak zatím OK ;)

před 4 lety
Avatar uživatele vitkova.katerina
vitkova.katerina

Dave, díky za zprávu! A jak to vlastně funguje s tím přesazováním když jim v letadle nezbyde místo, jsou na to nějaký pravidla?

před 4 lety
David Eiselt

Kde je místo, tam tě šoupnou ;) Pokud si uděláte online check-in, tak tohle nehrozí.

před 4 lety
Avatar uživatele vesela.ev
vesela.ev

Ahoj. Já jsem už proletěla na letenky z téhle `akce` tam i zpět a bylo to naprosto bez problémů. Letěla jsem Praha - Mumbai. Nikdo se na nic neptal, nikdo nic neřešil, takže buďte v klidu a tady moc děkuju za tip!

před 4 lety
Avatar uživatele evifil
evifil

Dave, Evo, díky za dobré zprávy! A ještě jednou velký dík za super akci!

před 4 lety
David Eiselt

Mě akorát dnes přišel Achtung email, jednalo se o změnu času letu 3X ;)

před 4 lety
Avatar uživatele evifil
evifil

Nám taky. V první chvíli mi docela zatrnulo, že nám to típli :D

před 4 lety
Avatar uživatele quest
quest

No ne jen zmena casu, ale i zmena letadla...asi to maji prebookovane, tak radsi vypravi vetsi stroj:)

před 4 lety
Avatar uživatele Pavlinka
Pavlinka

Dave, mám technickou ohledně stop-overu v Dubai. Mám koupené letenky i včetně 4 dní v Dubai a pak odlet na MNL. Ty ovšem máš stop-over už tu škrtnutý. Bude to problém? Díky za odpověď...

Přidat odpověď
před 4 lety
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 35%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 36%
Tam chceš!
ušetříš až 27%
Všude dobře, co doma!
3812 starších akcí