MEGA letenky do Řecka: Soluň - 581 Kč.

Jak akci využít?

Velmi zajímavé ceny dosáhnete nyní při rezervaci letenek z Budapešti do Soluně - Tesalonika - Thessaloniki. Zpáteční letenky jsou dostupné již za 581 Kč vč. tax a poplatků! Množství letenek je velmi omezené, další sada letenek je však za 761 Kč a poslední levnou možností jsou letenky za 943 Kč. Tak či onak, do Řecka poletíte téměř zadarmo ! Letenky jsou dostupné od 1.dubna do první poloviny června.

 • Budapešť - Soluň
  • 290 Kč: 1.dubna
  • 380 Kč: 5. dubna / 10. a 24.května
  • 470 Kč: 12., 15., 19., 26.dubna / 13. a 27.května / 10.června
 • Soluň - Budapešť
  • 290 Kč: 3. a 24.května
  • 380 Kč: 5., 12., 15., 29.dubna / 10. a 27.května
  • 470 Kč: 1., 8., 26.dubna / 6. a 20. května / 3., 7., 10.června

Kde a jak koupit letenky

Letenky kupujeme na stránkách společnosti Wizzair, s tím, že zvolíme platbu převodem na CZK účet (poslední krok rezervace) a současně jsme ochotni cestovat pouze s menším příručním zavazadlem. Posledním a zároveň nejdůležitějším faktorem je vlastnit členství ve Wizz Discount klubu. Pokud členy nejste, směle do toho. Při první cestě se Vám finance vrátí, neboť poplatek 750 Kč na rok je opravdu minimální náklad oproti tomu co můžete ušetřit. Pokud budete cestovat ve dvou – zpáteční letenky vč. členství (stačí, aby byla 1 osoba členem a dalších až 9 osob bude cestovat taktéž za klubové ceny) vyjdou na 3.125 Kč, opakem pokud zakoupíte pouze 2 letenky, aniž byste se stali členem, bude nákup stát 3.386 Kč.

Jak na letiště v Budapešti

Levná doprava mezi Prahou a Budapeští je zajišťována několika dopravci. Zpáteční autobusové jízdenky vycházejí na max 800 Kč. Využijte služeb např. Eurolines nebo Orangeways.

Soluň - Thessaloniki

 Autem do okolí

Týdenní pronájem automobilu začíná na rekordně nízkých 3.172 Kč - využijte tak možnosti projet Řecko za směšnou cenu. Přehled nejlepších nabídek najdete na tomto srovnávači autopůjčoven.

Kde složit hlavu

Pokud se pár dní zdržíte přímo v Soluni, počítejte s cenou ubytování za dvoulůžkový pokoj 605 Kč. Ceny v okolí jsou dosti podobné. Rezervaci jako vždy učiňte na stránkách největšího distributora - Rezervace hotelů v Soluni >>

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam jsi ještě nebyl!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Hurá za zážitky!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

A už tam budem?

Další akce