Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

WAU ! Pro nejen pro cesty v období konce zimy, ale po celý rok 2013 můžete zahájit cestovatelskou sezonu pobytem v Jižní Americe. Extra levné multi-city letenky do Brazílie jsou dostupné již za 11.870 Kč s odletem z pražského letiště Václava Havla a návratem do německého Frankfurtu! Nic Vám nebrání užít si odpoledne s drinkem v ruce na nejznámější pláži Brazílie - Copacabana beach !

Letenky jsou dostupné na trase Praha - Rio de Janeiro - Frankfurt v období od ledna do 20.června a poté od 16.srpna do 13.prosince 2013. Všechny lety jsou operovány společností TAM airlines. Nejlevnější termíny zobrazují následující kalendáře:

  • Praha - Sao Paulo - Rio de Janeiro - Frankfurt za 11.870 Kč (únor - březen),
  • Praha - Rio de Janeiro - Frankfurt za 12.920 Kč (únor - březen),
  • Další termíny je nutné vyhledat manuálně přes vyhledávač. Cena je zpátečních letenek je 13.125 Kč. Klikněte na tento odkaz Hledat Rio de Janeiro a poté jen pomocí tlačítka upravit vyhledávání změníte datum, případně počet osob,
  • Letenky do Sao Paula za 13.050 Kč taktéž hledej pomocí vyhledávače,
  • Destinace můžete samozřejmě i nakombinovat - př. Praha - Sao Paulo + Rio de Janeiro - Frankfurt za 12.667 Kč ! (přejezd mezi Saem a Riem není v ceně, vzdálenost však činí pouhých 400 km.
S nákupem neváhejte, akce je platná do vyprodání kapacity, případně 19.února!

Jak z Frankfurtu ?

Nejlepším způsobem je zakoupit jízdenku u společnosti Student Agency, jejichž autobusy odjíždí přímo od terminálu frankfurtského letiště směřující nejen do Prahy. Jízdenka letiště - Praha stojí 1.500 Kč.

Vízum do Brazílie

Občané ČR stejně jako SK nepotřebují pro vstup do Brazílie vízum. Podmínkou je platný pas a zároveň doba pobytu nesmí překročit kontinuálně 90 dní.

Karneval v Riu 2013

Pokud se rozhodnete vyrazit v co nejkratším čase od zveřejnění této nabídky, ještě stihnete navštívit největší karneval na světě - KARNEVAL v Rio de Janeiru. Datum pořádání v roce 2013 je od 9. do 12. února.

Ubytování v Brazílii

Nejen v celé Brazílii, ale konkrétně taktéž v Sao Paulu nebo Rio de Janeiru zakoupíte noc v dvoulůžkovém pokoji za poměrně malou cenu - konkrétně od 700 Kč pro 2 osoby.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Tam jsi vždycky chtěl!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
To budou fotky!
Wall Street
ušetříš až 36%
Tam chceš!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Tam to bude krásný!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?