Rakousko

MeinFernbus: jízdenky z Prahy do Vídně - 255 Kč.

6 komentářů
2015-01-12T13:31:55+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Německá společnost MeinFernbus nabízí výhodné jízdenky nejen do Berlína a Drážďan, ale také do Vídně. Jednosměrná jízdenka z Prahy do Vídně vás vyjde na 9 € / 255 Kč. Do Vídně můžete pozvat svou drahou polovičku na valentýský víkend (14. - 15. února) a užít si ho prohlídkou města, návštěvou místních muzeí nebo galerií.

Jízdenky lze také využít jako vhodné přípoje k vašim akčním letům z Vídně.

  • Dostupné ubytování ve Vídni naleznete zde >>
Do autobusu si můžete vzít jedno příruční zavazadlo o maximální váze 7 kilogramů a rozměrech 42 x 30 x 18 cm a dvě další zavazadla, která neváží více než 30 kilogramů o rozměrech 67 x 50 x 27 cm.

Zpáteční jízdenka z Prahy do Vídně (valentýsnký víkend)

Co navštívit ve Vídni?

Vídeň, hlavní město Rakouska, byla v roce 2001 zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO díky svým historickým památkám. Z významných pamětihodností jistě stojí za návštěvu symbol Vídně - chrám sv. Štěpána (Stephansdom), bývalé letní sídlo císařovny Sissi - barokní zámek Schönbrunn, zahradní palác Belveder nebo císařská rezidence Hofburg. Ovšem Vídeň neskrývá pouze historické bohatství, ale je to také moderní město, které nabízí bohatý kulturní program po celý rok. Můžete zde navštívit jedno z představení Vídeňské státní opery, palác Albertina a mnoho dalších. Při návštěvě Vídně nezapomeňte ochutnat pravý vídeňský řízek a sladkosti z místní cukrárny Demel, které si velmi oblíbila císařovna Sissi.

Další inspiraci pro cestu do Vídně můžete načerpat na stránkách www.wien.info.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-01-12T14:31:55+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce