MeinFernbus: jízdenky z Prahy do Vídně - 255 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Německá společnost MeinFernbus nabízí výhodné jízdenky nejen do Berlína a Drážďan, ale také do Vídně. Jednosměrná jízdenka z Prahy do Vídně vás vyjde na 9 € / 255 Kč. Do Vídně můžete pozvat svou drahou polovičku na valentýský víkend (14. - 15. února) a užít si ho prohlídkou města, návštěvou místních muzeí nebo galerií.

Jízdenky lze také využít jako vhodné přípoje k vašim akčním letům z Vídně.

  • Dostupné ubytování ve Vídni naleznete zde >>
Do autobusu si můžete vzít jedno příruční zavazadlo o maximální váze 7 kilogramů a rozměrech 42 x 30 x 18 cm a dvě další zavazadla, která neváží více než 30 kilogramů o rozměrech 67 x 50 x 27 cm.

Zpáteční jízdenka z Prahy do Vídně (valentýsnký víkend)

Co navštívit ve Vídni?

Vídeň, hlavní město Rakouska, byla v roce 2001 zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO díky svým historickým památkám. Z významných pamětihodností jistě stojí za návštěvu symbol Vídně - chrám sv. Štěpána (Stephansdom), bývalé letní sídlo císařovny Sissi - barokní zámek Schönbrunn, zahradní palác Belveder nebo císařská rezidence Hofburg. Ovšem Vídeň neskrývá pouze historické bohatství, ale je to také moderní město, které nabízí bohatý kulturní program po celý rok. Můžete zde navštívit jedno z představení Vídeňské státní opery, palác Albertina a mnoho dalších. Při návštěvě Vídně nezapomeňte ochutnat pravý vídeňský řízek a sladkosti z místní cukrárny Demel, které si velmi oblíbila císařovna Sissi.

Další inspiraci pro cestu do Vídně můžete načerpat na stránkách www.wien.info.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ancifeik

Ahoj Vendy, tato akcia je dlhodobejsia Praha-Vieden), minuly rok uz brat kupoval za 9Eur. Ale tie Drazdany a Berlin za 11Eur boli len do vcera na kupy s odchodmi do konca 01/2015.

Avatar uživatele Vendy

Ahoj Andreji, děkujeme za informace ;-)

Avatar uživatele kitty.markova

26. března mi to nedovolí koupit, myslíte, že je to proto, že je brzy? Max. možný je 25. březen, můžu čekat, že na 26. března to půjde koupit třeba zítra? Díky!

Avatar uživatele Vendy

Ahoj Kristýno, nové termíny bohužel nepřibývají každý den, proto je potřeba stránku pravidelně sledovat a zakoupit jízdenku, až bude dostupná.

Avatar uživatele Motteggio

Podle jakého kurzu přepočítáváte cenu jízdenky? Při aktuálně superslabé koruně si jakákoli banka strhne určitě více než 255 Kč á 9 EUR :(

Anno, toto je velmi individuální záležitost, řídíme se kurzy ČNB nebo XE

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

To bude jízda!

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Tam to bude krásný!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Rakousko  

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko