Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Německá společnost MeinFernbus nabízí výhodné jízdenky nejen do Berlína a Drážďan, ale také do Vídně. Jednosměrná jízdenka z Prahy do Vídně vás vyjde na 9 € / 255 Kč. Do Vídně můžete pozvat svou drahou polovičku na valentýský víkend (14. - 15. února) a užít si ho prohlídkou města, návštěvou místních muzeí nebo galerií.

Jízdenky lze také využít jako vhodné přípoje k vašim akčním letům z Vídně.

  • Dostupné ubytování ve Vídni naleznete zde >>
Do autobusu si můžete vzít jedno příruční zavazadlo o maximální váze 7 kilogramů a rozměrech 42 x 30 x 18 cm a dvě další zavazadla, která neváží více než 30 kilogramů o rozměrech 67 x 50 x 27 cm.

Zpáteční jízdenka z Prahy do Vídně (valentýsnký víkend)

Co navštívit ve Vídni?

Vídeň, hlavní město Rakouska, byla v roce 2001 zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO díky svým historickým památkám. Z významných pamětihodností jistě stojí za návštěvu symbol Vídně - chrám sv. Štěpána (Stephansdom), bývalé letní sídlo císařovny Sissi - barokní zámek Schönbrunn, zahradní palác Belveder nebo císařská rezidence Hofburg. Ovšem Vídeň neskrývá pouze historické bohatství, ale je to také moderní město, které nabízí bohatý kulturní program po celý rok. Můžete zde navštívit jedno z představení Vídeňské státní opery, palác Albertina a mnoho dalších. Při návštěvě Vídně nezapomeňte ochutnat pravý vídeňský řízek a sladkosti z místní cukrárny Demel, které si velmi oblíbila císařovna Sissi.

Další inspiraci pro cestu do Vídně můžete načerpat na stránkách www.wien.info.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ancifeik
ancifeik

Ahoj Vendy, tato akcia je dlhodobejsia Praha-Vieden), minuly rok uz brat kupoval za 9Eur. Ale tie Drazdany a Berlin za 11Eur boli len do vcera na kupy s odchodmi do konca 01/2015.

před 8 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Ahoj Andreji, děkujeme za informace ;-)

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele kitty.markova
kitty.markova

26. března mi to nedovolí koupit, myslíte, že je to proto, že je brzy? Max. možný je 25. březen, můžu čekat, že na 26. března to půjde koupit třeba zítra? Díky!

před 8 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Ahoj Kristýno, nové termíny bohužel nepřibývají každý den, proto je potřeba stránku pravidelně sledovat a zakoupit jízdenku, až bude dostupná.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele Motteggio
Motteggio

Podle jakého kurzu přepočítáváte cenu jízdenky? Při aktuálně superslabé koruně si jakákoli banka strhne určitě více než 255 Kč á 9 EUR :(

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Anno, toto je velmi individuální záležitost, řídíme se kurzy ČNB nebo XE

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Pláž v Murdeira Village Resortu
ušetříš až 40%
To musíš vidět!
Londýnský taxík
ušetříš až 63%
To musíš vidět!
Gardens by the Bay
ušetříš až 20%
To bude jízda!
Enna
ušetříš až 50%
Všude dobře, co doma!
Sicílie z Prahy během zimy
1 238 Kč
2022-09-21T09:43:08+02:00 0 komentářů
5620 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Rakousko
Rakousko

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko