New York

HIT: Prázdniny v Miami a Bostonu s letenkami z Vídně - 9.650 Kč.

28 komentářů
2016-03-17T20:57:27+01:00

O akci

Akční nabídku výhodných letenek směrem do USA si přichystal národní dopravce Alitalia při odletu z Vídně. Zamířit na východní pobřeží do Bostonu či Miami můžete též během letních prázdnin, což při kombinaci s cenou nepřesahující 9.900 Kč řadí akci mezi ty nejlepší.

Standardní ceny se totiž během prázdnin pohybují okolo 20.000 Kč!

  • Odlety v období: 6.5. - 7.7. a 22.8. - 28.10. 2016
  • Návrat do 90 dní
  • Prodej do aktualizace / vyprodání
V ceně je zahrnuto standardní zavazadlo do 23 kg. Doba letu je mezi 11 až 15 hodinami, což činí cestu velmi pohodlnou s jedním přestupem v Římě.

Před cestou

ESTA

Před odletem si nezapomeňte vyřídit vstupní povolení do USA zvané ESTA. On-line vyplníte a zaplatíte poplatek 14 $ a posléze obdržíte potvrzení o odsouhlasení.

Do Vídně

Z Prahy do Vídně naleznete na desítky spojů denně. Přímo na letiště zajíždí expresní spoje Student Agency a Flixbus. Zpáteční jízdenky z Prahy se pohybují mezi 600 - 800 Kč.

Z Bostonu do New Yorku

Přesně za pouhý jeden dolar se pohodlně přesunete z Bostonu do New Yorku. Spoje odjíždí každou chvíli a jízdenky zakoupíte na webu megabus.com.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-03-17T20:57:27+01:00

28 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele heta
heta
před 7 lety

Ahoj lidi, prosím vás, chystám se do Bostonu, ale na megabusu nevidím ty ceny do NY za 1 dolar. Koukám blbě nebo to za 1 dolar není? Díky všem, co poradí.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Jsou vždy jen při zahájení prodeje :) pak ceny stoupají!

Avatar uživatele heta
heta
před 7 lety

Díky, Dave, naštěstí jsem našel ještě za 5 a to taky není zlý ;)

Avatar uživatele minfe3
minfe3
před 7 lety

Zdravím, mám prosím dotaz - je lepší si povolení ESTA vyřídit ještě před nákupem letenek? Jde mi o to, abych si nezakoupil letenky a ESTU by mi pak třeba zamítli.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Tak si zařiď Estu a pak kup letenku :) nevím co jiného na to říct..

Avatar uživatele literakl
literakl
před 7 lety

Jeste furt si muzes zazadat o klasicke vizum ..

Avatar uživatele Ales94
Ales94
před 7 lety

Zdravím, chtěl bych se zeptat, kde hledat nejlevnější letenky z Miami na Bahamy/Kubu/Jamaicu. Díky

Avatar uživatele martinkoch
martinkoch
před 7 lety

Nevím jestli se na Bahamy/Kubu či Jamajku chceš jen podívat nebo jet na dovču. Já jel z Miami na Bahamy lodí, takže pokud hledáš luxusní dovolenou a to na 13 patrové lodi s výřivkama a tobogánem, restauracemi, kasínem a divadlem za 250 USD včetně jídla na 4 dny, tak se podívej tady: http://www.carnival.com/#?pageSize=8&exclDetails=false&showBest&pageNumber=2&sort=FromPrice&dest=BH&port=MIA&numAdults=2&numChildren=0&useSuggestions. Lodičky: http://www.carnival.com/cruise-ships.aspx

Avatar uživatele Ales94
Ales94
před 7 lety

Spíš letecky jen na 2 dny. Ale pokud to lodí vyjde levněji, klidně bych volil i tuto variantu. Každopádně díky za odkaz :)

Avatar uživatele lucie.kluzova
lucie.kluzova
před 7 lety

Mám důležitý dotaz - možná neuváženě, jsme koupili letenky - při zpáteční cestě s přestupem na JFK, kde máme na přestup 2 hodiny. Brali jsme to docela ok, ale teď jsme zjistili, že budeme muset projít na JFK znovu security checkem, protože jde o jiný terminál. Máte někdo zkušenost s tím, že se to dá stihnout?? Transfer je z T4 na T1.

Avatar uživatele pbrtinsky
pbrtinsky
před 7 lety

Pokud se jedná o odlet z USA, zcela jistě stíháte, AirTrain jezdí mezi terminály v 10 min. intervalech a z T1 na T4 je to tak 4 minuty, v podstatě je to tam stejné jako na Heathrow a krom rentgenů, kam ale nechodí všichni, nejsou ty prohlídky odlišné od britských, spíš klidnější. Trochu jiná situace je na vstupu.....

Avatar uživatele jitkatc
jitkatc
před 7 lety

Určitě stíháte, naposledy když jsem letěla z MIA do Prahy a měla čas necelé 4h na přestup, tak jsem si zajela ještě do města a musela znovu projít kontrolou a vše cajk a do města to trvá mnohem déle než z term. na term.

Avatar uživatele Ketsirkova
Ketsirkova
před 7 lety

Ahoj, da se v rime stihmou hodku prestup? Jak se dostat z terminalu 1 na 3? A kde jste se dozvedeli ze budete mit celou novou security kontrol?? Dik

Avatar uživatele lucie.kluzova
lucie.kluzova
před 7 lety

Zdravím, Pavle, moc děkuji za informaci :-), hned jsem klidnější! Jano, co se týká toho security checku, zjistila jsem to, když jsem si zjišťovala informace o tom AirTrain, který vozí cestující mezi terminály a bylo tam napsáno, že tím cestující jakoby "opustí letiště" - není to tedy bráno jako tranzitní zóna. Doposud jsem se s tím nesetkala, zatím šly přestupy většinou rychle díky tomu, že jsme v tranzitní zóně zůstali. Jinak letiště v Římě není tak velké, takže myslím, že se to stihnout dá :)

Avatar uživatele j_3
j_3
před 7 lety

Ještě jedna důležitá věc při přestupu v NY. Musíte projít imigračním a tam může být řada.

Avatar uživatele rebicek.v
rebicek.v
před 7 lety

Trochu opatrnosti neuškodí. Minulý týden při příletu na JFK T8 fronta na imigrační cca 50 minut a při odletu z T8 fronta na security control přes celý terminál (to jsme viděli poprvý). Při odletu jsme nestíhali. Pomohlo dojít dopředu za personálem a ukázat letenku. Paní nás poslala do Express line, což ušetřilo tipuju tak 2 hodiny a odlet jsme stihli.

Avatar uživatele Offloaded
Offloaded
před 7 lety

Akorát by to chtělo si přečíst na co se vlastně dotyčný ptá. Dotaz je na ZPÁTEČNÍ cestu, kde se žádná imigrační kontrola nekoná. Pokud na cestě pryč z USA nebo při vnitrostátním letu přestupujete mezi T2 a T4 a v.v., tak mezi těmito terminály jezdí autobus přímo po letištní ploše, takže se dá přestoupit i takto.

Avatar uživatele marketka_a
marketka_a
před 7 lety

jak se dostanu z NY, nebo z DC na Miami?

Avatar uživatele Standa Rojicek
Standa Rojicek
před 7 lety

kayak.com a mozna se slusi nejdrive napsat Ahoj

Avatar uživatele marketka_a
marketka_a
před 7 lety

ahoj Stando, děkuji.

Avatar uživatele caali
caali
před 7 lety

Kayakem to bude trvat dlouho, já bych doporučil letadlo nebo auto...

Avatar uživatele LenaZ
LenaZ
před 7 lety

Zdravím, mám otázku mimo téma, nešlo se mi přihlásit do fóra. Našla sem letenku s přestupem v Kyevu, který trvá hodinu a 10 minut. Da se to stihnout? V letadle sem už neseděla rok. Když bych náhodou druhý let nestihla, jak bych to v Kyevu na letisti řešila? Proplatil by mě někdo letenku? Díky za odpověď

Avatar uživatele anton11
anton11
před 7 lety

letisko v Kyjeve je celkom male, hodinka je OK, ak by si pripoj nestihla, tak ta prebookuju na dalsi let

Avatar uživatele LenaZ
LenaZ
před 7 lety

Děkuji za odpověď. No a teď sem zjistila, že budu muset si vyzvednout kufr a znova projít odbavením. Myslíš že i tak se to da stihnout?

Avatar uživatele LenaZ
LenaZ
před 7 lety

A když mě prebukojou, budu za letenku znova platit?

Avatar uživatele pito
pito
před 7 lety

Ahojte, neviete, či nebude ešte niečo takéto s Bostonom, New Yorkom a okolím? Veľká škoda, že to nie je na návrat o týždeň/dva týždne viac :/. Ďakujem

Avatar uživatele kepler
kepler
před 7 lety

Ahoj, zkus se podivat na www.vestenizkristalovekoule.cz tam se vzdycky nejlepe dozvis, co se stane a nestane.

Avatar uživatele jackie
jackie
před 7 lety

Jedna z nejlepších odpovědi za poslední dobu :-)

Další akce