Miami z Prahy - 10.958 Kč *nová cena.

Jak akci využít?

Foto:  avarete / wikipedia

Léto strávené na plážích v Miami je snem nejednoho cestovatele. Díky novému rezervačnímu systému webu Cestujlevne.com můžete rezervovat zpáteční letenky na trase Praha - Miami jen za 11.153 10.958 Kč. Lety jsou operované společností Swiss air, případně o několik korun dražší společnostmi Lufthansa nebo United airlines.
  • Rezervace na cestujlevne.com/letenky
  • Omezení odletu: do 26.června
  • Maximální doba pobytu: 3 měsíce
  • Př. letů: 11,12,13. - 18.června
  • tip: po vyhledání dat klikněte na tlačítko Prověřit nabídku v okolních dnech

Snižujeme transakční poplatek ze 490 na 295 Kč a nabízíme letenky ještě levněji než ostatní prodejci! Prosíme však všechny, kteří budou provádět rezervaci přes cestujlevne.com/letenky, aby jako způsob platby volili možnost Převodem. 

Vstupní procedury do USA

Před první návštěvou je nutné si nechat potvrdit povolení ke vstupu. Tzv. ESTA je formulář, který bez problémů vyřídíte z domova online. Na adrese americké vlády ohledně ESTA si za 14$ vyplníte krok za krokem v češtině formulář a ihned (max do 48h) obdržíte povolení pro vstup. Podmínkou je platný biometrický pas (ten s plastovou stránkou).

Ubytování nebo půjčení auta ?

Pokud hledáte ubytování v místních hotelech, přijde Vám vhod rezervace z domova. Většinou není u cen připočítaná taxa, tato informace je však vždy zobrazena u konkrétní nabídky. Využijte aktuální nabídky hotelů se slevou 50% a více po USA.

Pro detailní prozkoumání amerického kontinentu doporučuji zapůjčit osobní automobil -nejlépe kabriolet ;) K tomu Vám může dopomoci srovnávač cen autopůjčoven od všech hlavních hráčů na trhu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam chceš!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

A už tam budem?

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Další akce