Mapa

Miami z Prahy - 10.958 Kč *nová cena.

0 komentářů
2013-03-20T10:04:26+01:00

O akci

Foto:  avarete / wikipedia

Léto strávené na plážích v Miami je snem nejednoho cestovatele. Díky novému rezervačnímu systému webu Cestujlevne.com můžete rezervovat zpáteční letenky na trase Praha - Miami jen za 11.153 10.958 Kč. Lety jsou operované společností Swiss air, případně o několik korun dražší společnostmi Lufthansa nebo United airlines.
  • Rezervace na cestujlevne.com/letenky
  • Omezení odletu: do 26.června
  • Maximální doba pobytu: 3 měsíce
  • Př. letů: 11,12,13. - 18.června
  • tip: po vyhledání dat klikněte na tlačítko Prověřit nabídku v okolních dnech

Snižujeme transakční poplatek ze 490 na 295 Kč a nabízíme letenky ještě levněji než ostatní prodejci! Prosíme však všechny, kteří budou provádět rezervaci přes cestujlevne.com/letenky, aby jako způsob platby volili možnost Převodem. 

Vstupní procedury do USA

Před první návštěvou je nutné si nechat potvrdit povolení ke vstupu. Tzv. ESTA je formulář, který bez problémů vyřídíte z domova online. Na adrese americké vlády ohledně ESTA si za 14$ vyplníte krok za krokem v češtině formulář a ihned (max do 48h) obdržíte povolení pro vstup. Podmínkou je platný biometrický pas (ten s plastovou stránkou).

Ubytování nebo půjčení auta ?

Pokud hledáte ubytování v místních hotelech, přijde Vám vhod rezervace z domova. Většinou není u cen připočítaná taxa, tato informace je však vždy zobrazena u konkrétní nabídky. Využijte aktuální nabídky hotelů se slevou 50% a více po USA.

Pro detailní prozkoumání amerického kontinentu doporučuji zapůjčit osobní automobil -nejlépe kabriolet ;) K tomu Vám může dopomoci srovnávač cen autopůjčoven od všech hlavních hráčů na trhu.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-03-20T11:04:26+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce