Mnichov - Kuala Lumpur v byznys třídě - 11.780 Kč.

Jak akci využít?

Foto: Guyfrombronx / wikipedia

Od německých kolegů se šíří velmi atraktivní tarif pro zimní lety do Malajsie. Zpáteční letenky z Mnichova do Kuala Lumpur lze pořídit za 457€ - 11.780 Kč. Což není až tak neobvyklá cena, avšak za tuto cenu poletíte v byznys třídě společnosti Oman air, která je

hodnocena 5* ! Pokud tedy plánujete cestu do JV Asie na listopad - leden 2014, toto bude správná volba.

Kuala Lumpur a AirAsia.com

Na letišti Kuala Lumpur (KUL), konkrétně pak z lowcostového terminálu LCCT lze letět do těch nejvzdálenějších koutů nejen JV Asie. Největší nízkonákladová společnost v Asii AirAsia Vás svými novými letouny typu Airbus 320 dopraví za pár malajských ringitů například na Lankgkawi, Borneo, Phuket, Bali a jiné.

Do Mnichova na letiště

Autem jste v Mnichově za necelé 3 hodinky a parkování rozhodně nestojí víc než je nutné. Měsíc parkování u letiště vyjde jen na 50€.

Autobusem můžete jet z Prahy přímo na letiště za 950 Kč se společností Student Agency. Potřebné informace k tomuto letišti naleznete zde Mnichov (MUC).

Vízum Malajsie

Při vstupu na území Malajsie Vám bude úředníkem uděleno povolení k pobytu do délky 90 dní. Mezi ČR a Malajsií tak platí bezvízový styk.

Hotely Kuala Lumpur

Nejlevnější nabídku hotelů a hostelů naleznete v oblasti zvané China Town, kde lze také každý večer nakoupit levné zboží všeho druhu. Na Petronas Towers se dopravíte do 15 Kč místními automatizovanými vlaky. V Kuala Lumpur doporučuji strávit alespoň 2 dny. Nabídka ubytování >>

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele madzenta

Tak a od vcera zacala vlna stornovania

Avatar uživatele honda.repsol

tak se mi taky podarilo booknout... nevite nekdo, jestli jde nejak udelat, ze na ceste tam bych vystoupil v bangkoku a na zpatecni nastoupit misto v kuala lumpur az v bangkoku? (predpokladam, ze pri tom cekani 15hod v bangkoku nas asi na hotel nepusti) diky

Bohužel musíš podstoupit všechny lety, aby ti nezrušili ty následující. Vzhledem k business class se čekání na letišti vůbec neboj :) VIP v Asii je mnohem lepší jak v Evropě. A i kdyby náhodou se ti nechtělo tvrdnout na letišti, můžeš určitě vyrazit do města.

Avatar uživatele david.ochodek

Myslím, že server to již zablokoval, protože to nenachází žádné lety. Nebo to někomu funguje?

Avatar uživatele denes

BOMBA AKCE!!! Chystali jsme se na Thajsko, ale nelíbili se nám ceny. Todle mě včera přivodilo hrozný nervy pač ro nešlo a pak to úplně zmizelo. Moc jsem nespal a zkusil jsem to dnes znovu. Chce to fakt silný nervy! Před 20-ti minutami jsem koupil 2 v termínu 8.11 až 1.12. Funguje to. Už mám potvrzení a v checkmytrip je taky.

Avatar uživatele anyberry

Tak to vypadá, že už je to pryč. (Zkoušel jsem výše uvedené termíny i pár jiných.) To byl teda fofr…

Letenky jsou stále dostupné... Zkoušej dál jiná data :) viz. v příspěvku aktualizovaná

Avatar uživatele anyberry

Jo, máš pravdu, dík. Ale stejně žádný vhodný termíny pro mě ;)

Avatar uživatele katuska009

hezký :) ale není s kým letět..achjo :( :(

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Hurá za zážitky!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

Honem, dokud jsou místa!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Jedem!

Další akce