New York

Na jeden zátah: Boston, New York, D.C. a Miami - 12.045 Kč.

29 komentářů
2015-01-10T09:16:36+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Chystáte se do USA a chtěli byste svou cestu pojmout trošku stylově, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Je docela možné, že jste už nad následujícím itinerářem někdy přemýšleli, ale nevěděli jste si rady s letenkou nebo celkově s tím, jak cestu ideálně naplánovat a časově rozvrhnout, proto vám možná pomůžeme.

Tento itinerář může sloužit jako inspirace, návod nebo se také může proměnit ve vaší příští cestu za velkou louži, díky které navštívíte minimálně čtyři americké metropole. Letenka + potřebné jízdenky vás v součtu vyjdou na přibližně na 12.045 Kč

Základem celého plánu je samozřejmě letenka, která sestává ze 3 segmentů:

  • 1) Vídeň - Boston
  • 2) Washington - Miami
  • 3) Miami - Mnichov
  • tuto letenku lze rezervovat na Expedii za 426 € / 11.900 Kč rezervuj >> (za mírně vyšší cenu +10 € můžete odlétat z letiště Dulles - IAD nebo R. Reagan - DCA)

Případně můžete zakoupit jednotlivě:

  • Vídeň - Boston / Miami - Mnichov za 10.448 Kč rezervuj >>
  • + přelet Washington - Fort Lauderdale za 2.344 Kč rezervuj >>
Vaše cesta podél východu USA započne v hlavním městě státu Massachusetts, v Bostonu, po pár dnech se pak přesunete do nejlidnatějšího města Spojených států, které symbolizuje např. Socha svobody, Brooklynský most, Times Square s všudypřítomnými žlutými taxíky, do New Yorku. Za jízdenku mezi městy zaplatíte jen 3 dolary!

Až se nabažíte New Yorku, pohodlně se přesunete do hlavního města Spojených států, do Washingtonu D.C., jehož symboly snad ani nemusíme vyjmenovávat - Capitol, Bílý dům, Lincolnův památník a další. (Na cestě mezi New Yorkem a Washingtonem se můžete také zastavit ve Filadelfii). Za jízdenku mezi New Yorkem a D.C. zaplatíte opět pouhé 3 dolary.

Po prodluženém víkendu ve Washingtonu se letecky přesunete do Miami, kde si dáte pár dní odpočinku na nekonečných floridských plážích. Kdo by neznal Miami Beach?

Z Miami pak přiletíte do Mnichova, ze kterého se do Prahy dostanete za pětistovku se žlutým autobusem Student Agency nebo společností Eurolines. Do Vídně se dostane již vyjmenovanými dopravci, nově také s MeinFernbus od 9 € / 255 Kč nebo můžete zkusit štěstí u ČD s jejich Včasnou jízdenkou.

Ubytování v jednotlivých městech rychle vyhledáte přes tyto odkazy:

Můžete zkusit také server nabízející individuální ubytování v soukromí, můžete tak u někoho přespat nebo si pronajmout celý byt či dům. Na první rezervaci budete mít slevu 580 Kč
  • Zkuste tedy štěstí na Airbnb
[start][zeme]USA[/zeme][mezikrok][usa][konec]

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-01-10T10:16:36+01:00

29 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce