Na konec světa: letenky z Frankfurtu na ostrov Ohňová země - 15.690 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Toto se nedá popsat, Ohňovou zemi musíte prožít. Zpáteční letenky do nejjižnějšího města planety Ushuaii zakoupíte již za 577 eur - 15.690 Kč. Využijte je k návštěvě národního parku Tierra del Fuego, kam se dopravíte tzv. Železnicí na konci světa, či si pronajměte člun a plujte k mysu Hoorn, pozorovat lvouny a tučňáky. Stále nemáte dost? Pak už nezbývá, než zakalkulovat s výletem na Falklandy či Antarktidu!

Letenky na Ohňovou zemi jsou dostupné v hlavní sezoně, tedy na přelomu ledna a únoru, kdy průměrné teploty sahají "až k 10°C".

  • Frankfurt nad Mohanem ⇆ Ushuaia za (577 eur) 15.690 Kč rezervuj na expedia.de
  • Cestovní období: 20.1. - 20.6.2016
  • Prodej do aktualizace
Rezervuj letenky na konec světa za 577 €

Letenky rezervujte přes portál expedia.de (nejlevněji). K vyhledání termínů však může pomoci portál ebookers.de s hledáním +- 3 dny.

Pro turistické účely platí bezvízový pobyt až do 90 dní.

Finanční rozvaha se vyplatí

Standardní ceny za letenky se pohybují okolo 25.000 Kč. Kompletní náklady však doporučuji prokalkulovat před samotným zakoupením této letenky.

Například nejskromnější ubytování počítejte v cenové relaci okolo 1.500 Kč - nabídky hotelů. Levněji pak vychází soukromé apartmány prostřednictvím airbnb.com, a to od 1.150 Kč za pokoj.

Letenky na konec světa

Ano, poletíte téměř 40 hodin a během této doby urazíte více než 14.000 km vzdušnou čarou!

Jak do Frankfurtu?

Přímo na letištní terminál zajíždí autobusy společnosti Student Agency až dvakrát denně. Cena začíná na 1.500 Kč za zpáteční cestu - rezervujte na studentagency.cz (max 90 dní předem).

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele tvrdonova.anna

Ahoj, tuto akci jsme již zřejmě zmeškali :( Nemáte někdo tip na alternativní levné letenky do Punta Arena nebo právě Ushuaia? Díky

Avatar uživatele Kugita

dle mne je lepší letět to Baires a pak (třebas s Aerolíneas Argentinas) do Ushuai. Na letišti mají nabídku velmi širokou a jdou s cenama pěkne dolu. A z Ushuai jde pak třeba pokračovat letecky do El Calafate nebo Bariloche :)

Avatar uživatele jan.lieder

V Argentine maji oficialni a neoficialni kurz dolaru , oficialni kurz 1USD ~ 8,5 Pesso neoficialni kurz ktery dostanete v nekterych hotelech, obchodech , cestovnich kancelarich 1USD ~ 11-13 Pesso , tyto hodnoty byly letos v unoru , v Ushuaie napriklad na Hlavni ulici cca v 1/2 polovine copy centrum, ci tak neco :) Doporucuji koupit si prelet do El Calafate - ledovec 7

Avatar uživatele Pes

Ceny ubytování v hotelech jsou vyšší, ostatně jako téměř v celé Jižní Americe. Takže místo hotelů hledat hostely, případně ještě levnější hospedaje. Noc od cca 100Kč, běžně kolem 300-500.

Avatar uživatele ladycatherine

Pravděpodobně tam budeme v období leden-únor na road trip Expedice KTP (facebook.com/expedicektp) kdyby jste měl někdo cestu kolem, dejte vědět.

Avatar uživatele 20weddings

Lada - pujdeme od zacatku 2016 z Ushuaie smerem do Buenos Aires, tak se hadam potkame. :) www.20weddings.com

Avatar uživatele jenick

Jsem tam od 3.brezna, kdyby mel nekdo cestu take :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

To bude jízda!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

To budou fotky!

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Argentina  

Země stříbra

Tango, fotbal, maso – to je pravá a typická Argentina. Ale tahle země má daleko více co nabídnout. Skrývá v sobě přírodní krásy, ale i moderní projevy urbanismu. Jedinečné jsou pro tuhle zemi svatyně, zcela odlišné od ostatních. Milovníky masa potěší hovězí vyznačující se vysokou kvalitou. Sami Argentinci o sobě říkají, že jsou nejevropštějším národem celé Jižní Ameriky. Je to způsobeno italskými jídly a španělským jazykem.

Každý člověk si najde to, co ho okouzlí – horské vesničky i rušná města, příroda je zde rozmanitá. Najdete tu deštné pralesy, pampy se stády dobytka, velehory i ledovce. Národním mottem je „En Union y Libertad“ – Jednota a svoboda.  

Průvodce pro Argentina