Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Sportovní svátek fanoušků ledního hokeje se nezadržitelně blíží. Již v květnu se ve sportovních halách v Bratislavě a Košicích rozehraje Mistrovství světa v ledním hokeji a pokud jste si na některý ze zápasů stihli pořídit lístky, měli byste si i zavčasu naplánovat dopravu ke stadiónu.

Český národní tým odehraje zápasy v základní skupině v Bratislavě. Pokud se chcete vyhnout dopravním kolapsům či nechcete řešit parkování a nebo si prostě jen dát pár piv po cestě i při sledování utkání, mohou se vám hodit speciální vlaky vypravené Regiojetem.

Vlak ze zastávky Bratislava – Nové Mesto bude odjíždět ve dnech konání zápasů, tedy 10.5., 13.5., 16.5., 21.5., 23.5., 25.5. a 26.5. s předpokládaným odjezdem v 23:00. V případě prodloužení zápasu bude vlak čekat a o aktuálním čase vás Regiojet bude informovat SMSkou.

Zastavovat bude v Brně (00:17), Pardubicích (2:13) a Praze (3:15) s tím, že cena jízdenek se pohybuje v rozmezí 490–699 Kč na základě zvolené cestovní třídě. Ceny jsou stejné pro všechna města.

Do Bratislavy využijete jeden z mnoha spojů tentýž den před zápasem za standardní ceny, tedy autobusem za 299 Kč a vlakem od 369 Kč na zastávku Bratislava – Hlavná stanica.

Speciální vlaky vypravují i České dráhy, kde zpáteční jízdenka stojí 1 200 Kč.

PS: Poslední volné vstupenky lze zakoupit na utkání s Itálií a Rakouskem za 60 €.

Sdílej akci s přáteli

Akční jízdenky

Karlův most v Praze
Praha
Česká republika
Bratislava
Slovensko
Slovensko
Zpáteční 4 hod jízdy (bez přestupu)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 1 200 Kč . Ušetříš přibližně 28 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních míst

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Gambie
ušetříš až 36%
Tam chceš!
Milán Duomo
ušetříš až 70%
To budou fotky!
Barcelona
ušetříš až 70%
Tam chceš!
Barcelona z Prahy během října
1 065 Kč
2022-06-29T10:43:09+02:00 3 komentáře
Kostarika
ušetříš až 31%
To musíš vidět!
5510 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Karlův most v Praze
Česká republika

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika

Zavřít boční panel
Bratislava
Slovensko

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko