Na MS v hokeji 2017 do Paříže (jízdenky, hotel i lístek). Balíček od 2 420 Kč

Zpáteční
Před 8 měs

Jak akci využít?

Autobusový dopravce Regiojet spustil májovou akci v podobě 1+1 jízdenka zdarma. Ceny tentokrát nijak neohromí – zpáteční po slevě vychází na 1.490 Kč (akce Žlutý boom byla prostě lepší). I přesto však stojí dnešní varianta za povšimnutí, a to kvůli konání Mistrovství světa v ledním hokeji v Paříži!

Pokud jste snad přemýšleli, že se sem vydáte a cena letenek převyšující hranici 7 tisíc vás uzemnila, tak díky této akci pojedete tam i zpět jen za 1.490 Kč (kupujte jako 2x jednosměrnou). Pravda, noční jízda potrvá 14 hodin, ale z osobní zkušenosti (Praha–Brno–Florencie) tvrdím, že se to dá přežít a zápas si následně i užít.

Jízdenky máme. Co lístky na hokej? Ty zakoupíte ve čtyřech cenových kategorií:

 • 1. kategorie za 49 €
 • 2. kategorie za 39 €
 • 3. kategorie za 26 €
 • 4. kategorie za 16 €

Uvedené ceny jsou za 1 zápas, k dispozici je též celodenní vstupenka. Více na iihfworlds2017.com včetně objednání lístků (přijdou na e–mail).

Jízdy ideálně navazují na zápasy Česká republika – Bělorusko (6.5.) nebo Česká republika – Švýcarsko (16.5.). Odjíždí se vždy den předem s příjezdem v 13:00 následujícího dne. Přesun ze zastávky ke stadionu zabere 30 minut a zápasy začínají v 16:15.

Návrat pak zvolíme den po zápasu v 16:30 – budeme tedy potřebovat jednu noc v levném hotelu. Zvolil jsem nejlevnější možnost, a to Hipotel Paris Belleville za 993 Kč na noc. Nachází se 15 minut chůze od zastávky autobusu z Prahy, takže se stihneme osprchovat, dát věci na hotel a vyrazit směr Češi do toho!

Rekapitulace:

 • Jízdenky – 1.490 Kč
 • Lístky na zápas – od 16 € / 430 Kč
 • Hotel (za osobu) – 500 Kč

Celkem tedy za zážitek v podobě zápasu a půldenní návštěvy Paříže zaplatíme 2.420 Kč plus nějaké drobné na MHD a jídlo (u hotelu je Lidl). Pro srovnání tolik by to stálo s cestovkou.

Všechny důležité tipy máte uvedené výše. Hodit se však můžou ještě varianty jak z autobusu na hotel a z hotelu do arény.

Na cestování po Paříži si kupte balíček 10 lístků tzv. Carnet t+ za 14,50 €.

Balíček

Běžná cena: 5 990 Kč
 • Praha - Paříž
Kam Paříž Francie
 • Zpáteční jízdenka
 • Na Květen
 • 0 přestupú
 • 14 hodin jízdy

Cena od 1 490 Kč

Vyhledej jízdenky od 1 490 Kč

jizdenky.regiojet.cz

 • Paříž
Ubytování Noc v hotelu Hipotel Francie
 • Na Květen
 • 2 hvězd
 • Bez stravy

Cena od 993 Kč

Vyhledej od 993 Kč

booking.com

Ukázka balíčku z 01. 05. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 5 990 Kč. Ušetříš přibližně 60 %.

Platnost

Akce na jízdenky 1+1 platí do 14.5. nebo vyprodání akčních míst. Jízdenky kupujte jako jednosměrné v maximální počtu 2 osob!

Termíny

Cestovní období zahrnuje pouze květen, tedy 1.–31.5.2017.

Dopravce

Do Paříže a dalších měst pojedete s autobusovým dopravcem Regiojet.

Zavazadla

V ceně je běžné příruční zavazadlo, případně i klasické k odbavení.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Dá se i kombinace na zápas se Slovinskem (dneska jsem to hledal). 11.5 z Prahy s transavia za 780 Kč a 13.5 do Bratislavy s Ryanair za 950 Kč.

lístek na hokej lze získat i s 20% slevou, slevový kód: CIHA2017

http://www.eventim.fr/Tickets.html?affiliate=IHB&fun=promotion&doc=promotionPage&promo_id=47612

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

To musíš vidět!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika  

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika

Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie