Na výprodeje do Londýna z Brna za 778 Kč.

Jak akci využít?

Ač to v posledních dnech s naší korunou cloumá a všichni straší zdražováním, na tradiční povánoční výprodeje nebo za poznáváním zimního Londýna se můžete vydat za stálou a nezvýšenou cenu 778 Kč.  

V rezervačním systému dopravce Ryanair je nyní dostupné velké množství letenek z Brna do Londýna za cenu 389 Kč v jednom směru.

  • rezervuj letenku na ryanair.com
  • Cestovní období: leden 2014
Dostupné termíny za 389 Kč ve směru:
  • Brno – Londýn: 11, 18, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31. ledna
  • Londýn – Brno: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30. ledna
V ceně letenky je palubní zavazadlo 55x40x20 cm do 10 kg. Cílovým letištěm bude Stansted (STN), odkud se do centra Londýna nejlevněji dostanete autobusy společnosti easyBus, případně Terravision. Zpáteční jízdenka nepřijde na více jak 15 liber. Pokud dáváte přednost časové úspoře, další možností je přímé vlakové spojení Stansted Expressem z letiště na nádraží Liverpool Street v Londýně.

Ubytování

Při výběru ubytování v Londýně věnujte pozornost především poloze hotelu. Nejlevnějších nabídek dosáhnete u hotelů na kraji města, při přičtení nákladů na přesun do centra a času stráveném na cestě se mnohdy vyplatí připlatit pár stovek za noc a bydlet poblíž centra. Vyfiltrovali jsme pro Vás nejlevnější nabídky hotelů v centru Londýna.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pavelkrajcik

Létat se dá i z Ostravy !!!! za stejnou cenu

Avatar uživatele Kosmicek

Zkouším rezervovat přes android aplikaci, kde mi nabizi zpáteční letenku za 280,-. Ale když vše vyplnit tak mi celková sazba naběhne místo 660,- 950,-. ČÍM TO?

Došlo k obměně rezervačního systému na webu. Ještě to nemají moc doladěné.

Avatar uživatele lenkaaa.pa

Dobrý den, je možné, že se některý ceny už změnily z 389 na 550?? Čím to je? Včera vybraný termín byl za 389. Díky za odpověď.

Letenky nejsou v neomezeném počtu. Někdo Vás předběhl ;)

Avatar uživatele Michal.havel11

Dobré dopoledne, rád bych se zeptal, jestli je možnost koupit pouze jednosměrnou letenku Londýn - Brno, ale aby se platilo v CZK? Automaticky se totiž zobrazuje v GBP, která je vyšší. Změna nastavení země na homepage nepomohla. Zkoušel jsem např. rezervovat klasicky zpáteční, ale pak už nikde není možnost jeden směr zrušit. Máte prosím nějaký tip? Díky

Trik s přepnutím z cizí měny na CZK existuje, funguje, cena je po převodu z 14,99 GBP na CZK 454 Kč, otázkou je, zda je to nějaká úspora.

Avatar uživatele Michal.havel11

Ok, děkuji. Chtěl jsem se dostat na těch 389 CZK, za což je zpáteční směr při koupi zpáteční letenky, ale to se tím pádem asi nepovede.

Avatar uživatele veselkovi

Dobrý den,rádi bychom koupili letenky do Londýna na leden jako dárek. Mám dotaz ohledně poplatků. V této kategorii je zapsána 0,-Kč. Není možné, že by je zaskočili případné letištní taxy dodatečně přímo na letištích? Děkuji mnohokrát za radu Andy

Cena letenek v první kroku jsou konečné, některé tarify jsou oproštěny od různých poplatků, ale v žádném případě to neznamená, že by je někdo dodatečně vybíral na letišti nebo z platební karty, nic takového neexistuje.

Avatar uživatele 9kikiska0

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli mate nekdo zkusenost s přepravou stativu (pro zrcadlovku). Díky za jakékoliv info.

Určitě není problém, pokud stativ nemá nějaké špičaté nebo ostré části .-)

Avatar uživatele a.pechova

Dobrý den, kolik stojí zavazadlo do 20 kg na osobu tam i zpět z Brna do Londýna?

Dobrý večer Andreo, zavazadlo do 15kg stojí 420 Kč (jeden směr). Do 20 kg pak 700 Kč, tedy 1.400 Kč za cestu tam i zpět. Zavazadla zvolíte v druhém kroku.

Avatar uživatele luciemus

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, od kdy akce platí? V rezervačním systému jsou ceny vyšší. Díky

Zdravím Lucko, hledáte v lednu? Termíny tu jsou přesně za výše uváděnou cenu.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To budou fotky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Všude dobře, co doma!

Další akce