Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Foto: Martin K. / čtenář Cestujlevne.com

Dalším tarifem kdy dochází k nezapočítávání části ceny letenky je trasa do Keni. Konkrétně tak z Milána do Nairobi poletíte za 7.380 Kč 8.900 Kč a zpět s aerolinií Etihad airways v kooperaci s Alitalií. Můžete se tak vydat na pravné keňské Safari a mít nezapomenutelný zážitek.

  • Rezervace na edreams.es 286€ 341€, cestujlevne.com/letenky za 8.849 Kč, letuška.cz za 9.044 Kč
  • Cestovní období: duben – 30.června
  • Maximální pobyt: 3 měsíce
  • Prodej do: 7.dubna
  • Př. cest: 15.-29.04., 30.04.-11.05., 06.-20.05. a jiné

Jak do Milána?

Jednoduše, zpáteční letenky z Prahy do Milána na letiště Malpensa pořídíte běžně do 1.500 Kč se společností easyJet, případně vyzkoušejte kvalitu společnosti ČSA a využijte zdarma VIP salónku (platí i pro easyJet – ale jen na cestě tam).

Případně leťte na letiště Bergamo a přes hlavní železniční stanici se dopravíte na Malpensu za 15€ (5€ Terravision z Bergama, 10€ lístek na vlak na letiště). Na Bergamo poletíte s Wizzem z Prahy, Ryanairem z Brna, Bratislavy, Polska nebo Budapešti.

Víza lze vyřídit na letišti

Před odletem si můžete vyřídit vstupní vízum na Britské ambasádě v Praze nebo až na místě v Keni.

"Jednorázové vstupní vízum může být získáno též na všech leteckých, silničních, železničních a námořních, resp. jezerních hraničních přechodech do Keni. Poplatek činí 50,- USD, resp. 40,- EUR (doporučuje se mít připraven přesný obnos).

Vstup do země - letecky - přes mezinárodní letiště Jomo Kenyatta International Airport v Nairobi, které využívají větší evropské letecké společnosti, nebo přes Moi International Airport v Mombase." zdroj: mzv.cz

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Agios Georgios
ušetříš až 57%
Jedem!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Jedem!
Ibiza
ušetříš až 87%
Všude dobře, co doma!
Podmořský život
ušetříš až 31%
Tam jsi vždycky chtěl!
5464 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Keňa
Keňa

To nejlepší z černé Afriky

Keňa se nachází ve východním cípu Afriky. Na severu sousedí s Jižním Súdánem a Etiopií, na západě s Ugandou, na jihu s Tanzanií a na východě s nestabilním Somálskem. Keňské východní pobřeží pak omílá Indický oceán.

Keňa v sobě snoubí to nejlepší z pravé Afriky, kterou známe z cestopisných dokumentů, a moderního vzkvétajícího státu poskytujícího západním turistům dostatečný komfort. Díky tomu lze v jedné zemi vidět rozlehlá safari plná volně pobíhajících lvů, slonů či zeber, tradiční vesničky plné hliněných chýší, v nichž jako by se zastavil čas, ale zároveň i moderní velkoměsta plná širokých a dlouhých bulvárů a prosklených mrakodrapů.

Průvodce pro Keňa