Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Akční nabídka společnosti Air Berlin s názvem Super Sunday každou neděli přináší zvýhodněné letenky, které dnes zahrnují vskutku atraktivní a cenově méně dostupné destinace. Dnešní neděle nabízí možnost zakoupit levné letenky např. na Seychely nebo do Sydney.

Nezapomeňte, akce platí pouze dnes od 13:00 do 18:00.

  • Berlín - Bombaj za 8.179 Kč rezervuj>>
  • Berlín - Jakarta za 10.895 Kč rezervuj>>
  • Berlín - Mahé za 13.598 Kč rezervuj>>
  • Berlín - Sydney za 19.018 Kč rezervuj>>
  • Rezervace pouze dnes do večera (konec v 18:00)
  • Cestovní období: 5.4. - 30.6.
V ceně je zahrnuto standardní zavazadlo o váze max 23 kg.

Letenky můžete rezervovat přímo na webu Airberlin, počítejte však s poplatkem za platbu kartou (18 eur), bez poplatku je pouze bankovní převod (v Německu) a platba PayPalem. U nás je platba jakoukoli kartou bez poplatku.

Před cestou

Jak do Berlína?

Ideálním letištěm k odletu z Německa je právě Berlín. Přípoj zakoupíte s přehledem do 1.000 Kč ať už s jízdou po silnici či kolejích. Vybírejte z nabídek dopravců ČD, SA, Flixbus nebo Elines.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
mirjur

Tak bych napsal Bombaj za 8, Mahé za 13, Sydney za 19... když je cenový rozptyl řekněme 10-20%, tak je to v pohodě, ale 50 až 100 už je přeci jenom dost. Né že bych si to i v takovém případě nepřečetl...

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele jstrnad1
jstrnad1

Dave, šlo by uvádět cenu v případech jako tento se slůvkem OD? Sydney za 8k by byla super cena, ale ve skutečnosti je někde jinde, než uvádí titulek.

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Souhlasím s tím, že nadpis v tomto případě může trochu rozptylovat. Jen jsme navyklí na pomlčku a cenu :( žádné od, za atd. jsme nikdy nepoužívali.

před 6 lety
Avatar uživatele jstrnad1
jstrnad1

Slůvko trochu je v tomto případě tak trochu úlet. Jak píše kolega, do nějakých 20ti % no problem, ale o 100% to už je mazec. Třeba na SF používají od, ale zároveň tam mají nešvar nic moc nabídky prezentovat slůvkem jen. Trochu mi to připomíná slevy v Alze o 85%, ale maximálně na obaly na cdčka. Nemyslim si, že byste si chtěli schválně honit triko, jen chci říct, že by bylo fajn, aby ta nabídka byla na první pohled trochu "férovější". Třeba by se dalo napsat město A, B, C, D: cena min-max. Pravda je, že tohle je spíš vyjímka, jinak je to v poho :)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Pláže v Hurghadě
ušetříš až 50%
A už tam budem?
Burj Khalifa v mlze
ušetříš až 41%
Tam to bude krásný!
Prodloužený víkend v Dubaji
4 388 Kč
2021-11-29T09:19:16+01:00 7 komentářů
Flag Beach
ušetříš až 38%
Tam to bude krásný!
Ryanair
ušetříš až 75%
Hurá za zážitky!
5228 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Austrálie
Austrálie

Země protinožců

Austrálie je země nepodobná žádné jiné. S určitostí to bude vaše životní dovolená, na níž budete vzpomínat a o které budete vyprávět celý život. Austrálie je rozmanitá paleta barev, země Krokodýla Dundee, opálového bohatství a dlouhých písečných pláží. Dobrodružství je přesně tam, kde ho hledáme. Nestačí o tom číst, musíte to zažít.

Průvodce pro Austrálie

Zavřít boční panel
Indie
Indie

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie

Zavřít boční panel
Indonésie
Indonésie

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie

Zavřít boční panel
Grand Anse
Seychely

Panenský ráj na zemi zvaný Seychely

Seychely (anglicky Seychelles) se nacházejí uprostřed Indického oceánu přibližně 1 500 km východně od afrického pobřeží. Nejbližší sousedící zemí je 800 km na jih vzdálený Madagaskar.

Dlouhá staletí izolovaný kus pevniny byl objeven teprve v 18. století francouzskými mořeplavci, kteří dali základy dnešní podobě a kultuře země. Dnes již samostatný stát je vyhledáván cestovateli pro své naprosto úchvatné zátoky, ty nabídnou klid a jedinečná panoramata s azurovým mořem a žulovými útesy.

Průvodce pro Seychely