Nejlevněji z Prahy na letiště v Katovicích a Krakově - 734 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Odpověď na nové spojení Leo Expressu z Prahy do polského Krakova a Katovic přichází ze strany dopravců RegioJet a Tiger Express, kteří na totožné lince Praha - Olomouc - Ostrava - Katovice - Krakov operují již téměř rok. Doteď byly však ceny vysoké a na základě příchodu konkurence srazili ceny na polovic.

Zpáteční jízdenky z Prahy do Polska tak pořídíme v kombinaci vlak + autobus již za 734 Kč. Obrovskou výhodou je pak počet spojů, a to oproti Leo expressu pětinásobně více. Dopravce navíc zajíždí taktéž na letiště v daných městech.

  • Dostupnost cen a časy spojů naleznete na www.tigerexpress.eu
  • Jízdenky Praha - Katovice za 734 Kč
  • Jízdenky Praha - Krakov za 790 Kč
Příklad ceny na trase Praha - Katovice za 367 Kč na přiloženém obrázku:

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele petrsniper

No, bylo na case. Pred 2 tydny jsem tak nahodou jel a jizdenky vychazely docela draze, az jsem se divil. Nejlevnejsi spojeni jsem nasel zde https://www.cestujlevne.com/diskuze/viewtopic.php?f=36&t=23#p8944. TReba ale prestup a pesky presun z Ceskeho Tesina do Polzkeho Tesina (cca 20 min) - taky je treba si dat pozor, ze ne vsechny busy pak jedou az do Katowic (hlavne ty posledni).

Avatar uživatele vojta.vavros

už bylo načase! to byl vždycky paradox, cesta Ostrava-Katowice vyšla na nějakých 500, a potom Katowice-Varšava s PolskimBusem třeba za 160

Avatar uživatele sedlarova.ivuska

zajímavá nabídka! Tiger Express je asi nejlevnější způsob dopravy do Katowic na letiště, nebo neznám nic dalšího. čekala jsem, že se změní i cena jízdného z Ostravy, ale vychází to naprosto stejně jako z Prahy

Avatar uživatele Dan1928

Tiger mohl slevnit i z OV, cena je stále stejná. Takhle vychází ten BUS přes Leo express stále levněji, akorát je fakt, že nezajíždí bohužel na letiště.

Avatar uživatele sedlarova.ivuska

bus s LEO jsem sice nenašla, pouze vlak. ale když se to vezme kolem a kolem, tak Tiger vede. má daleko více spojů než vlak Leo. a taky tím, že LEO nezajíždí až na letiště, tak je zřejmě cenově pořád výhodnější jet s Tiger

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

To budou fotky!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

Tam to bude krásný!

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko  

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko